Závěrečný 6.turnaj Rychlý míč 2013
Rychlý míč 2013
Rozlosování 21.ročníku futsalové soutěže Rychlý míč 2013 |
||
Názvy přihlášených týmů (hrací doba 1x 20minut) |
||
Nacapa Ostrava |
||
FC Edison Ostrava |
||
KFV Roub Vítkovice C |
||
KFV Roub Vítkovice dorost |
||
H.F.P. Pajda Ostrava |
||
TJ Sokol Poruba B |
||
FC Družstvo Zábřeh |
||
Odpadlíci |
||
KPDN Ostrava |
||
FC Bukanýři Ostrava |
||
FC Mroki Ostrava |
||
1.turnaj – neděle 14.dubna |
2.turnaj – sobota 20.dubna |
3.turnaj – sobota 27.dubna |
09:00 dorost – Edison 2:4 |
09:00 zápas byl přeložen na 27.4. |
09:00 Nacapa – KPDN 0:1 |
09:20 Družstvo – Mroki 0:2 |
09:20 Mroki – Sokol 7:2 |
09:20 Edison – Roub C 0:1 |
09:40 Nacapa – dorost 1:3 |
09:40 dorost – Mroki 3:2 |
09:40 Edison – KPDN 1:0 |
10:00 Mroki – Edison 2:5 |
10:00 Sokol – KPDN 3:2 |
10:00 Nacapa – Roub C 2:5 |
10:30 Nacapa – Družstvo 2:2 |
10:30 dorost – Sokol 4:1 |
10:30 Edison – Nacapa 3:1 |
10:50 Bukanýři – KPDN 2:2 |
10:50 KPDN – Mroki 2:5 |
10:50 KPDN – Roub C 0:3 |
11:10 Sokol – Roub C 5:1 |
11:10 Edison – Pajda 4:0 |
11:10 dorost – Pajda 2:1 |
11:30 KPDN – Odpadlíci 0:4 |
11:30 Odpadlíci – Edison 0:0 |
11:30 Bukanýři – Pajda 3:1 |
12:00 Bukanýři – Roub C 1:5 |
12:00 Odpadlíci – Pajda 3:0 |
12:00 dorost – Bukanýři 2:2 |
12:20 Odpadlíci – Sokol 4:1 |
|
12:20 dorost – KPDN 2:4 |
4.turnaj – sobota 4.května |
5.turnaj – sobota 11.května |
6.turnaj – sobota 18.května |
09:00 Odpadlíci – dorost 3:0 |
09:00 Edison – Bukanýři 1:3 |
09:00 Mroki – Nacapa 2:1 |
09:20 Roub C – Družstvo 4:2 |
09:20 Družstvo – Sokol 0:2 |
09:20 Odpadlíci – Bukanýři 5:0 |
09:40 Odpadlíci – Roub C 3:1 |
09:40 Sokol – Edison 1:1 |
09:40 Bukanýři – Mroki 3:3 |
10:00 dorost – Družstvo 1:4 |
10:00 Bukanýři – Družstvo 5:1 |
10:00 Odpadlíci – Nacapa 3:0 |
10:30 Odpadlíci – Družstvo 2:2 |
10:30 Družstvo – Edison 1:1 |
10:30 Odpadlíci – Mroki 4:0 |
10:50 dorost – Roub C 0:8 |
10:50 Bukanýři – Sokol 1:1 |
10:50 Bukanýři – Nacapa 1:1 |
11:10 Nacapa – Sokol 2:4 |
11:10 Pajda – Sokol 0:5 |
11:10 Nacapa – Pajda 1:1 |
11:30 zápas byl přeložen na 11.5. |
11:30 Roub C – Pajda 5:1 |
11:30 KPDN – Pajda 1:3 |
12:00 zápas byl přeložen na 18.5. |
12:00 Pajda – Mroki 1:5 |
12:00 KPDN – Družstvo 2:0 |
|
12:20 Roub C – Mroki 6:2 |
12:20 Pajda – Družstvo 4:2 |
Konečná tabulka po 6.turnaji – Rychlý míč 2013
1. |
Odpadlíci |
10 8 2 0 |
31:4 |
26 |
2. |
KFV Roub Vítkovice C |
10 8 0 2 |
39:16 |
24 |
3. |
FC Edison Ostrava |
10 5 3 2 |
20:11 |
18 |
4. |
TJ Sokol Poruba B |
10 5 2 3 |
25:22 |
17 |
5. |
FC Mroki Ostrava |
10 5 1 4 |
30:27 |
16 |
6. |
FC Bukanýři Ostrava |
10 3 5 2 |
21:22 |
14 |
7. |
KFV Roub Vítkovice dorost |
10 4 1 5 |
19:30 |
13 |
8. |
KPDN Ostrava |
10 3 1 6 |
14:23 |
10 |
9. |
H.F.P. Pajda Ostrava |
10 2 1 7 |
12:31 |
7 |
10. |
FC Družstvo Zábřeh |
10 1 3 6 |
14:25 |
6 |
11. |
Nacapa Ostrava |
10 0 3 7 |
11:25 |
3 |
Gratulace patří vítězům a uznání všem zúčastněným týmům. Někomu se dařilo více, někomu méně, ale žádný učený z nebe nespadl a příště může být zase všechno jinak. Pokud se vám takový styl doplňkové soutěže líbí, srdečně vás zvu na podzimní soutěž DIMAKO, která se uskuteční v září a říjnu před začátkem startu ofic. futsalové soutěže, takže to může být pro vás dobrá příprava před novým soutěžním ročníkem 2013/2014. -ZT-
Propozice DIMAKO 2013 najdete zde:
https://futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/dimako-/propozice-24.rocniku-dimako-2013.html
Tým Odpadlíci - vítězové 21.ročníku futsalové soutěže Rychlý míč 2013