Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze schůze výboru ze dne 24.9.2012

25. 9. 2012

Zápis ze schůze výboru klubu KFV ROUB Vítkovice ze dne 24.9. 2012


Přítomni: Tomčal, Ruta, Tesař, Josifidis, Šalamon, Bárta

Omluven: Urban

Hosté: Tučný vedoucí C týmu, Kováčik a Polášek za hráče A/B týmu


1.) Placení příspěvků, FUTis, soupisky na novou sezónu

Hráči s dluhy budou řešeni výborem jednotlivě případ od případu. První várka FUTisu byla uhrazena dne 16.9., někteří hráči ještě doplácejí. Výbor bude pracovat na tom, aby vždy nově příchozí hráči byli informováni o tom, jak to u nás „chodí“ po finanční stránce. Patřičné „papírové“ náležitosti řeší Tomčal a Josifidis. Již hotové přestupy a hostování vyřídí na MSKFS Šalamon. Zbývající registrace na FUTisu zařídí Tomčal. Zařazení hráčů na soupisky týmů klubu rozhodnou společně hl. trenér Šmíra s asistenty Josifidisem a Rutou v pondělí 1.10.2012.

2.) Realizační týmy

K žákům a dorostu byl jako asistent trenéra přijat Tomáš Novák, který organizačně vypomůže příp. i u A-týmu. Výbor hledá další pomocníky, kteří mohou být našemu klubu nějak nápomocni, zejména je nutné posílit realizační týmy u A a B-týmu.

3.) Tréninky A a B týmu 

Pátky Varenská: Nabídka od Slávie OU platí, ovšem budeme domlouvat pouze příležitostně přátelské zápasy. Nejbližší termín je předběžně pátek 5.10. v 18:00 h.

Neděle Dopravní: Budou zde domácí zápasy A týmu v čase 19:15 nebo tréninky A a B týmů v čase 19:00 – 20:30. Pokud by byl „venkovní“ zápas A-týmu nebo turnaj B-týmu, trénink bude zrušen. Výhodou je, že prozatím stačí den předem zavolat a trénink příp. zrušit. Bude snahou domluvit zde přáteláky na neděle 30.9. (Krmelín) a 7.10. (Pegasus?).

Pondělky Vítek: Postupně budou v neděli na Dopravní dostávat více prostoru pouze hráči širšího kádru A-týmu a tak pondělní prostor na Vítku bude určen zejména pro B-tým. Čas tréninku 18:30 – 20:00.

Středy Vítek: Jelikož potřebujeme pro A a B týmy větší tréninkový prostor a už se nedá přibrat další čas navíc, dojde ke zkrácení tréninku žáků o 15 minut (budou jej mít 45 minut, 17:00 – 17:45), o 15 minut dříve se posune trénink dorostu a C týmu (17:45 – 18:45) a trénink A a B týmů se rozšíří o 15 minut (18:45 - 20:00).

4.) Materiální vybavení a jiné

Obě sady dresů od firmy Joma už máme, taky 15 ks míčů Select (12ks na Dopravní, 3ks na Vítku). Dále byly zakoupeny dvě magnet. tabule, keleny, další rezervní štulpny. Finančně přispěli Tesař a Josifidis. Děkujeme!!! Také byly zhotoveny letáky na nábory žáků a dorostu. Bártovi patří poděkování za výpomoc s nábory žáků a dorostu na školách. Je potřeba hlídat kdo kde co z věcí bere na tréninky či zápasy, ať se nám to nepoztrácí!!! Nově bude zhotoveno razítko klubu s adresou a nově přiděleným ID kódem (FUTis). Pro A a B týmy byla na Vítku pro materiální vybavení uvolněna levá krajní skříň a na Dopravce máme již taky skříň na skladování míčů.

5.) Cestovné k zápasům

Zůstává 4Kč za km.

6.) Střídavé starty, přestupy nebo hostování do týmu AC Gamaspol Jeseník

Ze strany Jeseníku je zájem o několik našich hráčů. Do týmu mužů bylo povoleno hostování Janu Němcovi, ovšem za výborem stanovenou finanční náhradu. Co se týče příp. střídavého startu některých našich dorostenců, bude nejprve domluveno osobní jednání zástupců našeho výboru s Milanem Novákem, který nyní bude dělat v Jeseníku trenéra týmu U18. Schůzku s Milanem Novákem dojedná Šalamon.

7.) Info k Divizi F

Tomčal rozeslal aktuální směrnice, pokyny a jiné info k divizi vedení klubu. Za znalost směrnic atd. zodpovídá vedoucí A mužstva Tesař a předseda klubu Tomčal. Josifidis se zúčastnil schůze Divize F a tady jsou některé poznatky: Vedoucí mužstva, trenéři a asistenti musí být registrováni ve FUTisu. Kdo z hráčů nemá zaplacen FUTis nehraje!!! 50 Kč stojí nová registrace hráče v Praze na Svazu futsalu, přestupy a hostování do divize pak stojí 300 Kč a vyřídit lze na Krajském fotbalovém svazu v Ostravě. Je potřeba 3 soupisky každého z našich týmů poslat p. Pelikánovi nebo nejpozději je předat delegátovi na 1. zápase A-týmu. Na zápasy je potřeba mít občanské průkazy pro případ zjištění totožnosti. Registrační průkazy zanikají. Štulpny musí být stažené stejnou barvou pásky nebo průhlednou páskou u všech hráčů. Náušnice dolů!!! Nic se nepřelepuje. Z míče rozhodčího neplatí gól. Další info k trestům, pokutám a poplatkům je také zveřejněno na našem internetu (estranky) v aktualitách.

8.) Schůze okresních soutěží a kraje

V úterý 25.9. se uskuteční schůze okresních soutěží, za náš klub se zúčastní Tomčal. V sobotu 6.10. se pak uskuteční aktiv vedoucích klubů krajského přeboru Moravskoslezského kraje a Valná hromada KKF Moravskoslezského kraje, za náš klub účast potvrdil prozatím Tomčal.

9.) Názory hostů

Výbor klubu vyslechl názory pozvaných hostů, které byly vyhodnoceny a vedení klubu se jimi bude i nadále zabývat.

Příští schůze výboru se uskuteční v týdnu před prvním soutěžním zápasem A týmu. Přesný termín bude včas oznámen.

Zapsal Tomčal, zápis zkontroloval Ruta. 24.9.2012