Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze schůze výboru klubu ze dne 24.9. 2011

25. 9. 2011

Zápis ze schůze výboru klubu KFV ROUB Vítkovice ze dne 24.9.2011

Přítomni: Tomčal, Ruta, Tesař, Josifidis, Novák, Bárta

Nepřítomen: Ťápal

Registrace, příchody, odchody, hostování hráčů

Nově se zaregistrují do mužů Feisal, Mikuš, Pustka a Valový, do dorostu Mičkal a Buchta. Pohludka bude hostovat v Krmelíně (domluva za 2 přátelská utkání), hostování vyřídí Novák. Stále chybí registračky ze začátku minulé soutěžní sezóny od Šimečky, Syrka, Horeckého a Magdolena. Vyřešit s předsedou krajské komise futsalu p. Pelikánem, zařídí Tomčal a Novák.

Z propozic krajského přeboru - registrace hráčů

Provádí se v souladu s Registračním řádem futsalu a Provozním řádem úseku registrace futsalu. Doregistrování nových hráčů se provádí tím způsobem, že zástupce mužstva odevzdá delegátovi turnaje před utkáním, ve kterém nový hráč nastoupí, řádně vyplněný registrační lístek s jednou fotografií. Poplatek 100 Kč bude uhrazen z vratné kauce. Delegát předá vedoucímu kartičku s razítkem, datem a iniciálami hráče, na kterou bude hráč hrát do doby, než mu bude doručen platný registrační průkaz. Zároveň musí být nový hráč dopsán na platnou soupisku mužstva. Stejné podmínky platí i při vyřizování přestupů nebo hostování. Poplatek v těchto případech je však 200 Kč a rovněž bude uhrazen z vratné kauce. Přestup nebo hostování lze využít v průběhu celého soutěžního ročníku nejpozději však 29. února 2012. Po tomto termínu již nelze využít ani jednu variantu. Hráč nemůže uskutečnit přestup ani hostování v průběhu jednoho turnaje. (Př. v sobotu odehraje utkání 8. turnaje za domovský tým a v neděli s žádostí o hostování za tým druhý). Všechny ostatní podmínky dle přestupního řádu KF. Na soupisky je nutné dopisovat rovněž hráče A, B nebo C mužstev, kteří sice už v příslušné sezóně za rezervní, či první tým nastoupili, avšak v utkání krajského přeboru nastupují poprvé.

 

Soupisky

Tyto soupisky definitivně uzavřeme v pondělí 3.10. s ohledem na výpis z účtu (doplacení členských příspěvků). Hráči budou zařazeni do týmů A, B, C a dorostu jednak dle výkonnosti, ale také s ohledem na možnost využití pravidla, že hráči do 21 let mohou z nižší soutěže hrát za libovolný tým vyšší kategorie. Jinak další pravidlo umožňuje až 3 hráčům z vyšší kategorie hrát za nižší kategorii a 5 hráčů z nižší kategorie hrát za vyšší v 1 zápase. Soupisky nám potom sepíše Křižák.

 

Materiální zabezpečení

Z Frensportu přišlo 8ks zelených rozlišovacích dresů, 15ks bílé stulpny a 15ks modré trenky. Noví hráči trenky a štulpny nafasují a kdo ze současných hráčů je má znatelně poškozené, vymění se kus za kus, zařídí Tomčal. Od ING pojišťovny dostaneme 29.9. 2 sady dresů (1 sada s převládající oranžovou barvou a 1 sada s převládající bílou barvou), včetně trenek a štulpen, zajišťuje Šalamon.

A tým bude hrát v bílých a modrých dresech s logem hlavního sponzora firmy Svarservis a navíc obdrží žluté rozlišovací dresy.

B tým bude hrát ve žlutých dresech s logem hlavního sponzora firmy Svarservis a v nových oranžových dresech s logem ING, navíc obdrží zelené rozlišovací dresy.

C tým bude hrát v nových bílých dresech s logem ING, navíc bude mít červené rozlišovací dresy.

Dorost bude mít k dispozici modré dresy Barvy Laky (s panáčkem) a žluté dresy (z 1.ligy juniorů) s názvem hlavního sponzora firmy Svarservis a také oranžové rozlišovací dresy.

Brankáři vybavení již mají, jinak v nových sadách dresů od ING budou i 2 brankářské dresy.

Dalším zájemcům o klubové mikiny je Frensport přidělá při objednávce od 5ks, zálohu 500Kč za 1 mikinu vybírá Tomčal. Celková cena mikiny se pohybuje cca 550Kč – 600Kč, nejlevnější je jen s logem a nápisem názvu klubu, cena se pak zvyšuje za číslo a jmenovku. Při platbě zálohy je třeba nahlásit velikost a příp. číslo a jmenovku.

 

Praní dresů

U B týmu má praní na starost Josifidis. Hráči A a C týmu mohou využít nabídky, že za praní dresů po turnaji bude odměna 50Kč za 1 praní. Tato odměna bude hráči promítnuta do snížení částky členského příspěvku. Hráči dorostu si za své dresy zodpovídají sami.

 

25.výročí založení klubu

Uskuteční se v sobotu 8.října cca od 18:00 v restauraci U Edisona v Ostravě – Hrabůvce (ovšem je možné, že bude hrát B tým) a oslavy se časově pokusíme přizpůsobit. Jako předkrm oslav doporučuji od 15:00 na Vistě shlédnutí zápasu Sokol Hrabůvka – FC Vítkovice 1919. Samotný program oslav bude velmi skromný, nebylo totiž výborem odsouhlaseno žádné kulturní vystoupení (krom jistých legrácek některých jedinců), akorát Bárta se nabídl, že zpracuje materiál, který mu dodá Tomčal a udělá videoprojekci. Každý člen klubu na základě vzorného placení členských příspěvků pak obdrží vlaječku klubu k 25. výročí založení, zařizuje Tomčal. Pokusíme se taky dát na vědomí o tomto 25. výročí do novin, krátké info sepíše Tomčal.

 

Propagace krajského přeboru a futsalu vůbec

Jelikož sdělovací prostředky se futsalu věnují jen okrajově, pokud se nepodaří prosadit větší prostor v tisku, padl návrh propagovat informace z ofic. futsalových soutěží alespoň formou placené inzerce, na kterou se sežene sponzor. Dle situace se domluvíme v příštím období.

 

Zapsal Zdeněk Tomčal