Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítkovice - Dragons Nový Jičín 12:5

16. 12. 2016

7.kolo 3.ligy – divize F

hala Sareza, Ostrava – Přívoz

 

KFV Roub Vítkovice – Dragons Nový Jičín 12:5 (5:2)

Branky Vítkovice: Kroupa 3, Jaroš 2, Holman 2, Itner 2, Bláha, Fojtík, Kopecký

Branky Dragons: Uhlíř 3, Handrych, Horák

Žluté karty: 0 – 0

Sestava Vítkovice: Dička, (Musiol) – Holman, Kroupa, Kašpar, Jaroš, Itner, Bláha ©, Fojtík, Kopecký

Sestava Dragons: Tichánek – Žurek, Indrák, Hrubý, Ptáček, Handrych, Zetocha, Kališ, Hejbal, Horák, Strbačka ©, Fojtík, Uhlíř

Rozhodčí: Pustějovský, Šulák

a-dragons-1..jpgNováček soutěže sbírá zkušenosti a v minulém kole překvapil výhrou nad Krmelínem. Ovšem dnes byli domácí daleko vyspělejším týmem a zcela po zásluze vyhráli. Hosté překvapili hrou na tři čtverky, což nebývá ve futsalu obvyklé. Vítkovice šly do vedení hned v 1.minutě, kdy Kašpar nahrál od autové čáry k zadní tyči Jarošovi a jeho skórování bylo povinností, 1:0. V 6.minutě nejprve Fojtík ztratil míč, ale ihned jej vybojoval zpět, potáhl jej k šestce hostů, přihrál doleva Kroupovi a i jeho koncovka byla přesná, 2:0. Domácí nechali za obranou v 9.minutě volného Handrycha, Zetocha mu adresoval přihrávku a Handrychova střela šla do sítě nad ramenem gólmana domácích, 2:1. V 10.minutě nabil Jaroš v šestce hostů pod sebe Bláhovi a perfektní spolupráce končí brankou, 3:1. Ve 12.minutě Fojtík přiťukl míč Kroupovi a jeho střela vypálená těsně za půlkou hrací plochy končí v síti, 4:1. V 16.minutě nejprve Fojtík trefuje tyč brány hostů, ale akce se přelévá na druhou stranu a Hrubý nachází Uhlíře a jeho průnik končí brankou na 4:2. V poslední minutě první půle Fojtík přihrál před šestku Holmanovi, ten mu míč posunul zpět a Fojtíkova střela znamená poločasové vedení domácích 5:2.

a-dragons-2.jpgDruhou půli načali domácí brankou ze 22.minuty, Fojtík šikovně načasoval příhru do šestky pro Jaroše, ten si s bránícími hráči poradil a zasunul míč do sítě, 6:2. Hosté se dostali ke slovu ve 26.minutě, kdy odraženou střelu dostal do sítě Horák, 6:3. Následující minutu je k vidění spolupráce Holmana s Kopeckým, kterou Holman zakončuje brankou na 7:3. Jaroš pak trefuje tyč. Ve 32.minutě Holman zachytil míč a šel do zakončení, 8:3. Domácí si pak zkoušejí powerplay a ve 35.minutě Holman nachází u pravé tyče Itnera a ten se trefuje na 9:3. Hosté zastavili akci Vítkovic ve 36.minutě a přes celé do prázdné se trefuje Uhlíř, 9:4. Ve 37.minutě domácí pokračují v powerplay a Dička nachází u zadní tyče Itnera a po jeho zakončení už je to 10:4. Dragons zkoušejí také powerplay a trefují 2x tyč, ovšem domácí se přesouvají do powerplay, ale chybují a Uhlíř ve 39.minutě znovu trefuje do prázdné, 10:5. Hosté pokračovali do samého závěru s powerplay a ta jim již nevyšla. V poslední minutě totiž zkompletoval svůj hattrick Kroupa, když propálil vracejícího se obránce a nakonec na 12:5 vše sečetl dorostenec Kopecký, když trefil odkrytou bránu hostů a vítkovičtí futsalisté se mohou radovat ze zaslouženého vítězství.

V dalším kole, ale to již v roce 2017 po svátcích, Dragons hostí v sobotu 7.1. Jakubčovice a Vítkovice zajíždějí v pátek 6.ledna do Brušperku, kde je čeká tým Krmelína. Vítkovičtí futsalisté zakončí soutěžní rok 2016 sobotním turnajem B týmu od 8:00 na Varenské a ve 12:00 je pak čeká valná hromada spojená se závěrečnou. A pokud klapne domluva s jedním zahraničním týmem, je možné že ještě v pátek 30.prosince budete pozváni na jeden zajímavý přátelák. O akci budete včas informováni. Hezké svátky!!!

Komentář trenéra domácích Pavla Michury: "O soupeři jsme měli alespoň nějaké informace, tak jsme věděli, že hrají spíše fotbalově a hodně běhají. Proto jsme po klucích chtěli, ať hrají co nejvíc futsalově, drží míč a nedovolí soupeři dostat se do tempa. Začali jsme výborně. Dali jsme brzy dva góly a hra byla přesně podle našich představ. Jenže to šlo až příliš jednoduše, a tak si někteří kluci řekli, že si vylepší osobní statistiky a naše hra ztratila kvalitu. O přestávce jsme si vše vyříkali a jsem hodně rád, že to kluci pochopili a ve druhé půli už zase hráli tak, jako na začátku. Stále jsme navyšovali skóre, a tak jsme si mohli vyzkoušet power play, která nám moc nejde, takříkajíc na ostro. Sice jsme v ní dva góly dali, ale jak je u nás zvykem, taky dva dostali do prázdné brány. Ale i tak jsme utkání zvládli s přehledem a zakončili tak tento rok vítězstvím."

 

Statistiky as.trenéra domácích Radima Křižáka:

KFV Roub Vítkovice – Dragons Nový Jičín 12 : 5 (5:2)

branky: 1. Jaroš (Kašpar), 6. Kroupa (Fojtík), 9. 2.1, 10. Bláha (Jaroš), 2. Kroupa (Fojtík), 15. 4:2, 20. Fojtík (Holman),  22. Jaroš (Fojtík), 26. 6.3, 27. Holman (Kopecký), 32. Holman, 35. Itner (Holman), 36. 9:4, 37. Itner (Dička), 39. 10:5, 40. Kroupa (Bláha), 40. Kopecký

sestava: Dička – Bláha ©, Kašpar, Fojtík, Jaroš – Holman, Kroupa, Kopecký, Itner

žluté karty: -

červené karty: -

body +/-: Kopecký +6, Fojtík +5, Bláha, Kašpar +4, Holman, Kroupa, Itner +3, Jaroš 0.

sled branek: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 6:2, 6:3, 9.3, 9:4 10:5, 12:5.

 

Fotky ze zápasu:

http://roub.rajce.net/A_-_Dragons_NJ_16.12.2016

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/divize-f/souteze.asp?soutez=90FO1A&show=Aktual

Sestřih utkání:

https://www.youtube.com/watch?v=IfLUqM1m4js

 

zartkov-logo.jpg