Jdi na obsah Jdi na menu
 


V pátek na pohár, v sobotu hraje dorost

12. 3. 2019

Tento víkend nás čeká nejprve páteční pohárové utkání v Bílovci proti celku z krajského přeboru FC Smíšené 2003 Fulnek, v hale v Bílovci se hraje od 18:30. V sobotu dohrává třemi zápasy 8.turnaj okresního přeboru mužů tým dorostu a v hale Sareza v Ostravě - Přívoze se hraje již od 8:00.

 

Pátek 15.3.2019, 18:30, hala Bílovec

Osmifinále krajské části Poháru SF FAČR

FC Smíšené 2003 Fulnek - KFV Roub Vítkovice

pohar-fulnek.jpgTým Fulneku skončil v krajském přeboru na 3.místě a zejména ve druhé části soutěže předváděl kvalitní výkony. V loňské sezóně jsme se s Fulnekem rovněž střetli v poháru a to také v hale v Bílovci a vyhráli jsme jen těsně 5:4. Uvidíme, jak se nám podaří poskládat sestavu, když mnoha hráčům již začíná fotbalová sezóna. Snad toto pohárové utkání důstojně odehrajeme a třeba i postoupíme do dalšího kola. Před zápasem osmifinále krajské části poháru bude nejprve našemu klubu předán pohár za 3.místo A týmu v divizi F. Doufejme, že počasí již nebude tak divoké, jako z neděle na pondělí, kdy silný vítr poničil střechu bílovecké haly, ale vše je již zabezpečeno tak, že provoz v hale je nepřerušen. Na utkání klub vypravuje mikrobus, odjíždí se v pátek v 17:15 od budovy Střední školy elektrotechnické v Ostravě 1, Na Jízdárně 30 (bus bude tentokráte parkovat z boku školy na ulici Gajdošově) a pak v 17:30 z parkoviště před Obecním úřadem OV - Jih.

 

Sobota 16.3.2019, hala Sareza, Ostrava - Přívoz

8.turnaj okresního přeboru

Dorost 8:00 - Bukanýři, 9:30 - Zvěřaci, 10:30 - Sampdoria

18_19_dorost.jpgDorostenci mají před sebou nelehký úkol, pokusit se vybojovat záchranu v okresním přeboru. Tabulka je ve spodní části mimo poslední dvě místa velmi vyrovnaná, takže každý získaný bod tak bude nesmírně důležitý. S týmem Bukanýrů dorostenci v této sezóně remizovali 5:5 a tento tým se nachází aktuálně na předposlední sestupové pozici (15.místo). S týmem Zvěřaci remizovali 1:1, ale ti nyní bojují o přední příčky tabulky. Sampdoria dorost porazila 5:0 a nyní se nachází na 9.příčce. Posunou se dorostenci ze 14. sestupové příčky výše? Uvidíme po sobotních zápasech ...