Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůze výboru ze dne 17.12.2011

19. 12. 2011

Zápis ze schůze výboru klubu KFV ROUB Vítkovice ze dne 17.12.2011

Přítomni: Tomčal, Ruta, Tesař, Josifidis + Ludvík (host)

Omluveni: Novák, Ťápal, Bárta

 

Přijetí nových členů (hráčů) do klubu:

Za členy klubu byli nově přijati David Menšík (U-10) a dorostenci Kupka, Vosol a na hostování k nám přišel Gaži z Jistebníku. Vedení klubu má zájem o přestup tohoto hráče k nám na trvalo výměnou za Němce, kterého naopak uvolníme na přestup do Jistebníku. 

Tréninky v Brušperku a další:

Tréninky ve čtvrtky 22. a 29.12. v Brušperku jsou zrušeny. Navíc máme již jeden zaplacený prosincový termín, který bude převeden na leden 2012. Poslední tréninky roku 2011 tak budou ve středu 21.12. Pokud dodatečně nevymyslíme nějaký trénink nebo turnaj mezi svátky, tak první tréninky v roce 2012 budou v pondělí 2.1. na Vítku v Hrabůvce. 

Vyjádření trenéra Josifidise:

Nelíbí se mu přístup hráčů A týmu k tréninkům, kdy mnozí na tréninku dělají blbiny a pak se to přenáší i do soutěžních zápasů. Má pocit, že se v A týmu vytvořila jakási skupina hráčů, která mezi sebe další konkurenci nechce pustit. Navíc A tým je při zápasech těžko koučovatelný. Došlo to tak daleko, že někteří další hráči, kteří by v A týmu mohli dělat konkurenci, ztrácejí zájem reprezentovat náš klub za A tým a spokojí se radši pouze s dresem B týmu, kde je daleko lepší atmosféra. 

Vyjádření hráče Ludvíka:

Potvrzuje, že se skutečně vytvořila v A týmu parta hráčů, která mezi sebe další nepustí a nevytváří to tak zdravou konkurenci v týmu. 

Rozhodnutí výboru k této problematice u A týmu:

Jelikož chyběla na dnešní výborové schůzi účast trenéra A týmu a zároveň i člena výboru Nováka, který je pracovně dlouhodobě mimo Ostravu, výbor rozhodl, že v případě nepřítomnosti trenéra Nováka, zodpovědnost za A tým přebírá trenér Josifidis, tedy jak vedení tréninků, tak i koučing zápasů. Se současnými hráči A týmu i s dalšími hráči, kteří ztrácejí zájem reprezentovat klub za A tým, budou vedeny pohovory ke zlepšení výkonnosti i celkové atmosféry v A týmu. 

Výbor klubu přeje všem členům našeho futsalového klubu krásné vánoce a úspěšný vstup do roku 2012. 

Zapsal Zdeněk Tomčal