Rozlosování 2.ligy 2014/15 v přípravné verzi
Info od sekretáře Komise futsalu Martina Průši k rozlosování 2.ligy 2014/15:
Vážení zástupci klubů 2.ligy futsalu,
zasíláme Vám rozlosování 2.ligy západ, resp.východ pro ročník 2014/15 v souladu s rozhodnutím Komise futsalu, která zároveň schválila návrhy grémia klubů 2.ligy východ na organizační úpravy pro nadcházející ročník.
Z tohoto důvodu věříme, že dojde k naplnění soutěže o kluby, které ještě definitivně účast nepotvrdily. Přesto figurují v losu soutěže a v případě, že by finálně některý z klubů účast odmítl, bude adekvátně los uzpůsoben (pravděpodobně by místo odstoupivšího klubu zůstal pro dané kolo „volný los“).
Nyní je tedy možné, aby kluby zahájily přípravu termínové listiny soutěže.
Kluby se následně navzájem kontaktují a dohodnou si přesné termíny, místa a časy výkopů všech 22 utkání základní části soutěže. Tyto termíny (domácí utkání stejně jako utkání hraná na půdě soupeře, především v případě, že se nejedná o úřední termíny!!) následně nahlásí písemně na sekretariát KF FA R (e-mail prusa@fotbal.cz a michal.chyba@fotbal.cz), a to nejpozději do 30.6.2014. Následně bude rozpis zveřejněn na internetu FAČR (www.fotbal.cz), kde si budou moci kluby zkontrolovat jeho správnost a případně kontaktovat sekretariát k opravě údajů. K 15.7.2014 se rozpis stane oficiálním a na jakékoliv případné změny se již budou vztahovat ustanovení přílohy soutěžních dokumentů Poplatky za změny v termínové listině.
Rozpis utkání 2.ligy
- první je vždy domácí klub pro podzimní část
- v jarní části, tj.počínaje 12.kolem se pořadatelství automaticky vyměňuje, kluby si mohou v případě dohody pořadatelství i prohodit, v rámci pravidelnosti a přehlednosti soutěže však žádáme o snahu respektovat stanovené pořadí soupeřů.
- maximální počet utkání doma nebo venku v řadě za sebou je 4
- termíny – viz Termínová listina futsalu v příloze
1.kolo + 12.kolo: 1-12 2-11 3-10 4-9 5-8 6-7
2.kolo + 13.kolo: 12-7 8-6 9-5 10-4 11-3 1-2
3.kolo + 14.kolo: 2-12 3-1 4-11 5-10 6-9 7-8
4.kolo + 15.kolo: 12-8 9-7 10-6 11-5 1-4 2-3
5.kolo + 16.kolo: 3-12 4-2 5-1 6-11 7-10 8-9
6.kolo + 17.kolo: 12-9 10-8 11-7 1-6 2-5 3-4
7.kolo + 18.kolo: 4-12 5-3 6-2 7-1 8-11 9-10
8.kolo + 19.kolo: 12-10 11-9 1-8 2-7 3-6 4-5
9.kolo + 20.kolo: 5-12 6-4 7-3 8-2 9-1 10-11
10.kolo + 21.kolo: 12-11 1-10 2-9 3-8 4-7 5-6
11.kolo + 22.kolo: 6-12 7-5 8-4 9-3 10-2 11-1
Los soutěže 2. liga západ 2014/15:
1 Combix Ústí n. L.
2 Gardenline Litoměřice
3 CF Radobýl Litoměřice
4 Arsenal Benešov
5 FC Démoni Česká Lípa
6 TJ FC Dalmach Turnov
7 FK GMM Jablonec
8 FC TEX-COLOR Písek
9 FC Malibu Mladá Boleslav
10 SK Indoss Plzeň
11 FK Boca Chotěboř
12 F.A.Zole Česká Lípa
Los soutěže 2. liga východ 2014/15: (aktualizováno 24.6.2014)
1 Nasan Brno
2 Dukla Hodonín
3 Egretta Bílovice
4 Havlíčkův Brod
5 Torf Pardubice
6 VŠB Ostrava
7 Žabinští Vlci Brno
8 Sistemo Volfířov
9 Agromeli Brno
10 Amor Vyškov
11 Gamaspol Jeseník
12 Roub Vítkovice
S pozdravem Martin Průša sekretář KF FAČR a Michal Chyba Ligový sekretář KF.