Jdi na obsah Jdi na menu
 


Roub B vítězem Memoriálu Rostislava Mikuly

6. 8. 2011

3.ročník Memoriálu Rostislava Mikuly

rosta-mikula.jpgV sobotu 6.srpna 2011 jsme uspořádali ve Sportovním areálu Volgogradská v Ostravě – Zábřehu 3.ročník menšího vzpomínkového turnaje na našeho bývalého hráče a kamaráda Rostíka Mikulu, který zahynul 8.8. 2008 při železničním neštěstí ve Studénce. Zároveň tento den byl ve Studénce odhalen památník obětem tohoto železničního neštěstí vlaku EC Comenius. 

 

 

 

Skupina A

KFV Roub Vítkovice st.garda

FC Edison Ostrava A

KFV Roub Vítkovice dorost

Skupina B

FC Edison Ostrava st.garda

FC Norci Ostrava

KFV Roub Vítkovice B 

Sestavy našich týmů

Roub B: Ťápal – Vašek D., Vašek M., Syrek, Žurovec, Bárta

Roub SG: Kubáň – Kittner, Vyoral, Brázda, Fubšo, Šimečka, Tomčal, Bártl, Dunaj

Roub dorost: Kubatík – Kittner ml., Škorňák, Pešek, Siatka, Nevřivý, Zymrus, Diviš

Statistiky našich týmů

Roub dorost – Edison A 0:4

Roub SG – Roub dorost 7:1 Vyoral 2, Šimečka 2, Bártl, Fubšo, Kittner – Škorňák

Roub SG – Edison A 3:1 Kittner, Vyoral, Tomčal

Roub B – Edison SG 0:0

Roub B – FC Norci 9:2 Žurovec 4, Vašek D. 2, Bárta 2, Syrek

Roub dorost – FC Norci 3:4 Pešek 2, Siatka

Roub SG – Edison SG 0:0 (3:1 na penalty – Bártl, Vyoral, Kittner)

Roub B – Edison A 2:1 Vašek M., Žurovec

Roub B – Roub SG 2:1 Žurovec, Bárta - Šimečka

Skupina A

  1. Roub SG 2 0 0 10:2  6
  2. Edison A 1 0 1 5:3  3
  3. Roub dorost 0 0 2 1:11 0 

Skupina B

  1. Roub B 1 1 0 9:2  4
  2. Edison SG 0 2 0 0:0  2
  3. FC Norci 0 1 1 2:9  1

 

memorial-r.m.-6.8.2011-043.jpg

 

Zápasy v základních skupinách: 

10:00 Roub dorost – Edison A 0:4

10:20 Edison st.garda – Norci 0:0

10:40 Roub dorost – Roub st.garda 1:7

11:00 Edison st.garda – Roub B 0:0

11:30 Edison A – Roub st.garda 1:3

11:50 Norci – Roub B 2:9 

12:10 3.A – 3.B o 5. až 6. místo  

Roub dorost – Norci 3:4 

12:30 1.A – 2.B semifinále A 

Roub st.garda – Edison st.garda 0:0 (3:1pen.) 

13:00 1.B – 2.A semifinále B 

Roub B – Edison A 2:1 

13:20 poražení semifinalisté o 3. až 4. místo 

Edison A – Edison st.garda 4:0 

13:40 finále 

Roub st.garda – Roub B 1:2

Konečné pořadí Memoriálu 

  1. KFV Roub Vítkovice B
  2. KFV Roub Vítkovice stará garda
  3. FC Edison Ostrava A
  4. FC Edison Ostrava stará garda
  5. FC Norci Ostrava
  6. KFV Roub Vítkovice dorost

fotky najdete zde:
http://roub.rajce.net/2011-08-06_Memorial_R.M._6.8.2011