Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postoupí A tým do finále? C tým hraje o záchranu.

27. 2. 2019

plakat-na-a-jokerit.jpgTento futsalový víkend nás nejvíce zajímá nedělní třetí rozhodující semifinálový zápas divize F mezi naším A týmem a kopřivnickým Jokeritem. A kdo se bude nakonec radovat z postupu do finále? Přijďte se podívat v neděli 3. března do haly Sareza v Ostravě - Přívoze, utkání má výkop ve 20:30. Ovšem již v sobotu 2.3. se od 15:00 v hale TJ Ostrava na Varenské představí C tým na 8.turnaji okresního přeboru, kde hraje o záchranu v této prestižní ostravské soutěži.

 

A tým – neděle 3.3. 20:30, 3. zápas semifinále play off divize F

hala Sareza, Ostrava - Přívoz

KFV Roub Vítkovice - FC Jokerit Kopřivnice

a-tym-1..jpgV play off se hraje na dva vítězné zápasy. V tomto semifinále se vedení 1:0 na zápasy nejprve ujali vítkovičtí futsalisté, když na domácí palubovce ostravské haly Sareza zvítězili 2:1. Ve druhém utkání hraném v Kopřivnici domácí Jokerit zvítězil 4:2 a srovnal stav této série na 1:1. Třetí rozhodující utkání se odehraje v neděli 3.března od 20:30 v hale Sareza. V případě remízy po skončení čtyřicetiminutové hrací doby, následuje ihned série tří penalt. V tomto semifinále zatím moc gólů nepadá a vypadá to, že také v rozhodujícím zápase to bude spíše souboj obranných řad a gólmanů. Každopádně probojovat se do divizního finále, to je již velká futsalová událost a stojí za to o ni náležitě zabojovat!!!

 

C tým – sobota 2.3., 8.turnaj okresního přeboru, hala Varenská

C tým: 15:00 - Edison, 16:00 - Jiné kafe, 17:00 - Derby

c-tym-27.10.2018.jpgC tým 6.turnaj pojal devítibodově, 7.turnaj jednobodově, takže je stále v situaci, že hraje o záchranu v soutěži a navíc s velkými výkonnostními výkyvy. Momentálně se nachází na 10.příčce, ale tabulka je od 7. až po 12.místo nesmírně vyrovnaná. V sobotu jej čeká další porce tří zápasů. Nejprve hraje s týmem Edisonu, který již dokázal nasbírat 43 bodů a aktuálně se nachází na 4.pozici. První utkání vyhrál 5:1 a očekává se, že proti C týmu se opět sejde i s novými posilami a v plné palbě, takže to bude pro C tým asi velmi těžké utkání. Druhý zápas proti týmu z 12.místa Jiné kafe bude soubojem s bodově podobným týmem a také o záchranu hrajícím. První utkání C tým vyhrál sice 5:1, ovšem odveta může být úplně jiná, takže hlavně nic nepodcenit! Nakonec jej čeká tým z 9.pozice AC Derby, který se nachází jen o příčku a dva body výše. C tým dokázal Derby v prosinci porazit 2:1, ovšem tým se nyní posiluje, takže odveta bude také velmi těžká! V sobotu tedy do boje!!!