Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žáci 1. na turnaji MFKV

10. 3. 2019

Turnaj ve futsale mladších žáků pořádaný MFK Vítkovice

10.3.2019, hala Vítek, Ostrava - Hrabůvka

ml.zaci-1.-na-mfkv.jpgV sezóně 2018/2019 se nám v regionu konečně podařilo rozjet žákovské futsalové turnaje. Po turnaji pořádaném klubem KFV Roub Vítkovice, se pak přidal futsalový Baník, pak okresní komise OV+OP, následoval turnaj Ferramu Opava a dnes v neděli 10.3. se přidaly také fotbalové Vítkovice s turnajem pro mladší žáky. Dnešního turnaje se zúčastnily 4 týmy – SK Ferram Opava, Futsal Baník Ostrava, KFV Roub Vítkovice a pořádající MFK Vítkovice. Tyto týmy se mezi sebou utkaly jednokolově v zápasech 2x10 minut a z vítězství se nakonec radovali hráči futsalového KFV Roub Vítkovice. Celý turnaj řídil rozhodčí Radim Filipský.

 

Výsledky turnaje MFKV:

MFK Vítkovice – Baník Ostrava 1:5 (1:4)

SK Ferram Opava – KFV Roub Vítkovice 1:1 (0:0)

Baník Ostrava – SK Ferram Opava 1:3 (0:2)

KFV Roub Vítkovice – MFK Vítkovice 8:3 (3:2)

KFV Roub Vítkovice – Baník Ostrava 5:1 (3:0)

MFK Vítkovice – SK Ferram Opava 0:6 (0:3)

 

Konečná tabulka turnaje MFKV:

1.

KFV Roub Vítkovice

3   2 1 0

14:5

7

2.

SK Ferram Opava

3   2 1 0

10:2

7

3.

Futsal Baník Ostrava

3   1 0 2

  7:9

3

4.

MFK Vítkovice

3   0 0 3

  4:19

0

 

……………………………………………………………………………...........

 

Info klubu KFV Roub Vítkovice

Sestava: Hrabovský Jakub, Filipský Simon, Fubšo Marek, Filipský Adrian, Valošek Tomáš, Valošek Adam, Lyčka Filip, Lyčka Radovan, Zemánek Martin, Ščigel Richard (trenéři Miroslav Fubšo, Miroslav Gračanin, Milan Novák, vedoucí mužstva Zdeněk Tomčal)

KFV Roub Vítkovice – SK Ferram Opava 1:1 (0:0)

Branka: Fubšo Marek

z-ferram.jpgOpavský Ferram naši kluci zatím v sérii turnajů ještě neporazili a nestalo se tak tomu ani dnes, i když k vítězství byli dnes kluci velmi blizoučko. V první půli zvonila 2x tyč soupeře po střelách Marka Fubša a Adama Valoška a ofenzívně si počínali i další hráči.

Ve druhé půli se povedla parádní akce, Filip Lyčka vyvezl míč, nahrál na pravou stranu šestky vbíhajícímu Marku Fubšovi, který zavěsil na 1:0. Soupeř zvýšeným důrazem ihned napadal naši rozehrávku a po jednom důrazném napadání se nepodařilo odklidit včas míč do bezpečí a naopak odraz končí v síti a je vyrovnáno. Vítězství jsme mohli strhnout na svou stranu, ale po rozehraném nepřímém kopu skončil míč po střele Martina Zemánka jen na tyči. Na výhru to sice nevyšlo, ale kluci zápas parádně odmakali.

KFV Roub Vítkovice – MFK Vítkovice 8:3 (3:2)

Branky: Lyčka Filip 2, Zemánek Martin, Valošek Adam, Ščigel Richard, Fubšo Marek, Filipský Adrian, Valošek Tomáš

z-mfkv.jpgNaši nejmladší začali zostra, nejprve si Martin Zemánek povodil míč šestkou až do zakončení, 1:0. Pak stejný hráč našel v šestce volného Adama Valoška, který zvýšil na 2:0. Následovalo gólové zakončení na 3:0, z pravé strany šestky pálil Filip Lyčka, brankář sice střelu vyrazil, ale s následnou dorážkou si již poradil. Vítkovičtí fotbalisté se pak osmělili ke značně zlepšenému výkonu a výsledkem bylo snížení na 3:1 po střele do tyče s následnou dorážkou. Do poločasu bylo sníženo na 3:2 po průniku po lajně zakončeného střelou do sítě. V samém závěru poločasu ještě Marek Fubšo trefil tyč.

Druhou půli načal soupeř trefou do tyče, ale kluci odpověděli suprovou brankou, když rozehraný aut dloubnul Filip Lyčka ke vzdálenější tyči Ríšovi Ščigelovi, který hlavičkou poslal míč do sítě, 4:2. Vítkovičtí fotbalisté ale znovu zarvali, přišla střela do břevna a dorážka skončila v naší síti, 4:3. Kluci však předvedli bleskový protiútok, který zakončoval Adam Valošek přihrávkou Marku Fubšovi na branku na 5:3. Pak se Martin Zemánek trefil do tyče. Dlouhý výhoz v tomto zápase chytajícího Simona Filipského na rozběhnutého brášku Adriana byl milimetrově přesný a navíc zakončený jeho trefou mezi nohy gólmana soupeře na 6:3. Pak se parádně z přímého kopu trefil Filip Lyčka na 7:3. A nakonec rozehrávku gólmana zachytil Tomáš Valošek a zakončil na 8:3.

KFV Roub Vítkovice – Futsal Baník Ostrava 5:1 (3:0)

Branky: Valošek Tomáš, Filipský Adrian, Hrabovský Jakub, Filipský Simon, Lyčka Filip

z-fcb.jpgKluci byli po výhře nad fotbalovými Vítkovicemi rozjetí a tak vlítli i do závěrečného zápasu s elánem. Nejprve Ríša Ščigel poslal míč po rozehraném rohu do tyče. Pak si vzal slovo Tomáš Valošek a přes celé hřiště prošel po lajně přes tři bránící hráče až do zakončení, 1:0. Martin Zemánek poslal přihrávkou vpřed do zakončení Adriana Filipského, který se trefil ke vzdálenější tyči na 2:0. Ríša Ščigel pak našel křižnou přihrávkou Kubu Hrabovského, který zakončil na 3:0. Soupeř v závěru poločasu zahrozil nastřelenou tyčí.

Druhá půle začala famózní akcí, kdy Ríša Ščigel zabojoval o míč u vzdálenější lajny, povodil si několik strážících hráčů, vyvezl jej, nahrál Marku Fubšovi, ten Simonu Filipskému a jeho trefa skončila v síti, 4:0. Soupeř pak snížil po rozehraném autu na 4:1. Aut rozehrávali také naši kluci, Simon Filipský našel Filipa Lyčku, který do protipohybu gólmana zakončil trefou na konečných 5:1.

Kluci si pak museli počkat, jak dopadne závěrečné utkání Opavy s MFK Vítkovice. Nakonec Opava vyhrála 6:0, což v konečném zúčtování znamenalo, že naši kluci měli při shodě bodů s Opavou v konečném zúčtování o branku lepší skóre a skončili zaslouženě na 1.místě. Obrovská gratulace kluci, dnes se nám váš výkon moc a moc líbil!!! Jen tak dále!!!

Fotky z turnaje:

http://roub.rajce.net/Turnaj_MFKV_mladsi_zaci_10.3.2019