Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost vybojoval pouhé 3 body

7. 1. 2012

Dorost

7.1. 2012 3.turnaj 3.třídy mužů, hala Sareza 

3., sobota 7.1., Sareza

12:40

- FC Literpool Ostrava

3:1

Branky: Vavrušák, Gaži, Škorňák

Karty: Gaži (ž.k.)

 

13:20

- FC Pegasus Ostrava B

1:2

Branky: Vavrušák

Karty:

 

14:00

- FB Servis.cz

1:2

Branky: Gaži

Karty:

Sestava: Vosol, (Kubatík) – Škorňák (k), Ševčík, Mičkal, Diviš, Pešek, Kupka, Vavrušák, Gaži, Pytlík, M.Vašek

 

KFV Roub Vítkovice dorost – Literpool Ostrava 3:1

Soupeře jsme nechali jít lacino do vedení po naší zbytečné ztrátě míče na půli hřiště hned ve 2.minutě a z protiútoku jsme prohrávali 0:1. Ještě v téže minutě velmi aktivně hrající Vavrušák z ostrého úhlu z pravé strany vyrovnal na 1:1. V 8.minutě Vašek našel před šestkou Gažiho, ten se prosadil mezi dvěma bránícími hráči a poslal nás do vedení na 2:1. V 16.minutě jsme viděli hezkou kombinační akci Mičkala s Vaškem a zakončoval Škorňák brankou na 3:1. Na stavu utkání se již nic nezměnilo a dorostenci si připsali na své konto 4 výhru v soutěži.

 

KFV Roub Vítkovice dorost – FK Pegasus Ostrava B 1:2

Oboustranně bojovné, ale z naší strany zbytečně ulítané utkání, začalo naším vedením v 9.minutě, kdy dal Gaži pod sebe na Vavrušáka a ten vše propálil, 1:0. Jenže v 10.minutě zase zbytečně ztrácíme míč na půlce a z protiútoku je vyrovnáno. A aby těch dnešních kiksů na půli hřiště na pozici posledního nebylo málo, v 18.minutě repete a z brejku prohráváme 1:2! V závěru zápasu jsme se ani pořádně nedostali k možnosti hrát s brankářem v poli a tak jsme toto utkání zbytečně po vlastních chybách prohráli.

 

KFV Roub Vítkovice dorost – FBServis.cz Ostrava 1:2

Utekl nám začátek zápasu a ve 2.minutě po kombinační akci soupeře jsme prohrávali 0:1. Ovšem v zápase jsme si vytvářeli celou řadu šancí, jenže naše střelba končila buď vedle nebo u brankáře nebo na tyčích (Diviš, Pytlík, Mičkal)!!! Ve 14.minutě se dostal útočící hráč do naší šestky, míč mu přitom odskočil a stačilo jej jenom důrazně odkopnout, ale  obránce se rozhodl špatně a míč soupeř opět získal a umístil jej do naší brány, 0:2. Vysunujeme pak hru s brankářem v poli (Vosol), vytváříme si šance, ale chybí větší důraz v zakončení. Snížit se nám daří až v poslední 20.minutě, kdy po rozehraném přímém kopu zakončoval Gaži na 1:2.

 

Dnes tedy zisk pouhých tří bodů a přiznejme si, že jsme mysleli na víc. Hráčům ale chyběla větší pohoda do hry, přesné zakončování a hlavně jsme vyrobili 3 nesmyslné ztráty míče na půli hřiště, po nichž jsme vždy dostali branku!!!  Přední pozice v tabulce se nám sice trošku vzdálí, ale nevěšíme hlavy a příště ještě zabojujeme. 4.turnaj hraje dorost v neděli 5.2. znovu na Sareze, kde se od 16:40 utká postupně s týmy: Cobra Ostrava a Haas Ostrava.

Pár fotek z turnaje zde:

http://roub.rajce.net/2012-01-07_dorost_3.turnaj_7.1.2012