Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost na 8.turnaji nebodoval

16. 3. 2019

Dorost - 8.turnaj okresního přeboru mužů

16.3.2019, hala Sareza, Ostrava - Přívoz

Sestava: Senz – Křižák ©, Šmíd, Bartek, Hon, Capinský, Alexandrov, Matušek, Smička + Kopecký (od 3.zápasu)

KFV Roub Vítkovice dorost – FC Bukanýři Ostrava 0:3 (0:2)

dorost-bukanyri.jpgDnešní boj o záchranu klukům vůbec nevyšel. V úvodním zápase proti předposlednímu týmu tabulky kluci podali značně rozpačitý výkon. Nějaké náznaky šancí tam byly, ale jejich zakončování bylo bídné. Soupeř se prosadil po ztrátě míče, kdy střela trefila nejprve tyč a pak skončila v síti. Do poločasu přidal druhou branku po přihrávce na levou stranu šestky a následné trefě pod břevno. Ve druhé půli zahrávali Bukanýři přímý kop a míč skončil u levé tyče, 0:3. Kluci ještě zkusili powerplay s Honem, ale vyšlo to už jen na trefenou tyč.

KFV Roub Vítkovice dorost – Zvěřaci Ostrava 1:4 (1:0)

Branka: Křižák

dorost-zveraci.jpgTrenéra Křižáka st. vystřídal u týmu dorostu od tohoto zápasu trenér Novák a ten dal klukům před zápasem pěkný kartáč o zápalu ke hře a přístupu k futsalu vůbec. Výsledkem byla nejprve v první půli značně zlepšená hra a také jediná branka v síti soupeře, kdy v závěru poločasu Křižák ml. pálil, gólman míč vyrazil do spoluhráče a od něj se míč odrazil do sítě. Jenže ve druhé půli soupeř hned z rozehrávky dloubákem z půlky trefil branku a bylo vyrovnáno. Klukům se hra přestává dařit a po rozehraném autu do šestky a zakončení k tyči již prohrávají 1:2. Pak po ztrátě míče útočící hráč přechází přes dva hráče a trefou o tyč přidává třetí branku. Nakonec je tu ještě rozehraný roh a střela před šestkou končí také v síti, 1:4.

KFV Roub Vítkovice dorost – FC Sampdoria Ostrava 1:8 (0:5)

Branka: Kopecký

dorost-sampdoria.jpgSampdorka měla dnes fazónu a všechny zápasy vyhrála. Kluci se ještě ani nedostali ke hře a už ve 2.minutě prohrávali 0:2. První gól padl po přihrávce k zadní tyči, druhý po zachycení výhozu a následné trefě. Po další příhře k zadní tyči je to již 0:3, po důrazném průniku 2 na 1 0:4 a poločas končí 0:5 po chytrém zakončení mezi gólmanem a tyčí. Ve druhé půli přidává Sampdoria šestou branku díky rozhozené obraně. Pak soupeř zkoušel powerplay, ale míče se zmocnil Kopecký a přes celé se trefil na 1:6. Ale Sampdoria jede znovu do plných a střela z otočky s přispěním lehké teče končí v bráně, 1:7. Nakonec ještě přízemní střela nachází cíl a kluci prohrávají také třetí zápas vysoko 1:8.

Ještě zbývají poslední dva turnaje a šance k záchraně tu stále je, ale kluci musí příště zarvat s daleko větším odhodláním a zápalem. Již příští sobotu 23.3. od 14:00 v hale na Varenské je čekají zápasy s týmy Jiné kafe, Vřesina a Toro.

Fotky ze zápasů:

http://roub.rajce.net/dorost_8.turnaj_16.3.2019

Tabulka se aktualizuje zde:

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/119?competitionId=O1A