Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost na 6.turnaji remizoval a vyhrál

11. 3. 2012

dorost

11.3. 2012 6.turnaj 3.třídy mužů, hala Sareza 

6., neděle 11.3., Sareza

08:40

- Cobra Ostrava

1:1

Branky: Škorňák

Karty: -

 

09:40

- Haas Ostrava

6:1

Branky: Vosol 3, Mičkal 2, Pešek

Karty: -

Sestava: Matěj – Škorňák (k), Vosol, Gaži, Diviš, Mičkal, Novák, Buchta, Kittner, Ševčík, Pešek

 

KFV Roub Vítkovice dorost – Cobra Ostrava 1:1

Branka: Škorňák

Cobra v prvním zápase s naším dorostem prohrála vysoko 0:6 a tak neponechala nic náhodě a na dnešní turnaj se posílila zejména o velmi kvalitního gólmana z United F.-Místek (2.liga futsalu) a další… Hra našeho úvodního soupeře tak byla dnes, ač nefér, znatelně lepší. V 5.minutě jsme ztratili na půli soupeře míč a z rychlého protiútoku šla Cobra do vedení. Ovšem naši mladíci zabojovali a hned v 7.minutě nám ponechal rozhodčí po faulu na našeho hráče velmi citlivě výhodu, míč se dostal k Mičkalovi a ten předložil přihrávku do šestky kapitánu dorostu Škorňákovi, který zkušeně vyrovnal. Hra se pak přelévala na obě strany, ale na naší straně vše jistil v bráně tradičně výborný Matěj a na druhé straně naopak výborný gólman soupeře a oba týmy si tak nakonec rozdělily po bodu.

 

KFV Roub Vítkovice dorost – Haas Ostrava 6:1

Branky: Vosol 3, Mičkal 2, Pešek

Hned v 1.minutě úřadovala první čtverka a soupeře zamkla na své polovině a ve 40.vteřině Diviš našel Vosola a  po jeho střele jsme vedli 1:0. Následovalo rychlé střídání čtverek a taky druhá čtverka se chtěla té první vyrovnat. A taky že ano, ve 3.minutě totiž našel Ševčík nádhernou přihrávkou k zadní tyči vběhnutého Mičkala a vedli jsme 2:0. „Machrování“ jednotlivých čtverek pokračovalo a tak první čtverka v 5.minutě udeřila znovu a to hezkou kombinací Vosol, Gaži, Vosol a bylo to 3:0. Na tahu pak byla znovu druhá čtverka a mladší z rodu Kittnerů křižně přihrál bratránku Mičkalovi a ten vypustil projektil na 4:0. V 8.minutě se osmělil i soupeř a zazvonila naše tyč. V 9.minutě znovu řádí první čtverka, Škorňák dává vpřed Gažimu, ten do šestky Vosolovi a zvyšujeme na 5:0! Vosol dává dnes svůj třetí gól. Pod dojmem vysokého vedení, naše hra poněkud upadá, vymýšlíme blbinky a tak se nesmíme divit, že v 16.minutě soupeř po naší ztrátě míče na půli hřiště snižuje na 5:1. V závěru zápasu si jdou již odpočinout Gaži se Škorňákem, ale i tak v poslední 20.minutě promíchaná čtveřice úřaduje, kdy míč putoval po ose Vosol, Novák a zakončoval Pešek a vítězíme 6:1.

Dorost si tak stále udržuje postupové umístění v popředí tabulky, ovšem i kdyby skončil do 4.místa, postoupit nemůže, protože C tým pravděpodobně sestoupil do soutěže, kam by dorost mohl postoupit. Ale i tak makáme s dorostem dál, kluci si přední příčky v tabulce v soutěži dospělých naprosto zaslouží!!! Další turnaje hraje náš dorost 8. a 14.dubna. Sledujte info na našich www.