Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost na 4.turnaji mezi muži s nulou

27. 1. 2013

4.turnaj dorostu 27.1.2013

hala Sareza, Ostrava 1

Sestava: Novák T. (k) – Buchta, Pešek, Doležel, Siatka, Kittner, Diviš, Vašek, Nevřivý

KFV Roub Vítkovice dorost – FB Servis.cz Ostrava 0:2

dorost-4.turnaj-27.1.2013-004.jpgOpět dnes nejlepší hráči dorostu odjeli doplnit na střídavý start sestavu Gamaspolu Jeseník v 1.lize juniorů a tak byly do oslabeného týmu dorostu přibrány 3 posily z U21: David Vašek, který již několikrát okusil i dres A týmu, chytal pak nejmladší trenér v historii Roubu Novák nejmladší (trenér dorostu) a dále z U21 nastoupil Diviš. Jenže ani tito hráči U21 se zbytkem omladiny nic nezmohli. Kluci se sice dlouho drželi, mladý Kiri dokonce ve 4.minutě trefil tyč, ale v 15.minutě po nedůrazném bránění rohu soupeře šel Servis do vedení 1:0. O minutu na to jsme měli problémy s bráněním a soupeř si s našim nedůrazem lehce poradil a vsítil druhou branku. Trošku jsem však zaskočen tím, že většině našich mladých již jaksi v půli zápasu docházel kyslík!!!

KFV Roub Vítkovice dorost – Zvěřaci Ostrava B 0:2

dorost-4.turnaj-27.1.2013-012.jpgNěkolik hráčů soupeře okusilo před léty divizní soutěž, ale naši mladíci se do 10.minuty docela drželi. Pak však přišla jednoduchá kombinační akce, po níž jsme prohrávali 0:1. Když v 16.minutě soupeř zvýšil po důrazu v šestce na 0:2, bylo hotovo, protože ani naše následná powerplay, s jinak výborně chytajícím Novákem mladším, už k ničemu nevedla.

KFV Roub Vítkovice dorost – FC Inkognito Ostrava 1:4

Branka: Siatka

dorost-4.turnaj-27.1.2013-014.jpgBrankou Kittnera mladšího jsme první utkání vyhráli 1:0. Dnes to však bylo z naší strany velmi špatné a nakonec početný fan klub Inkognita se mohl radovat ze zaslouženého vítězství svých borců. Utkání bylo opět dlouho vyrovnané a branku jsme viděli až ve 13.minutě, ale v naší síti… Po suprovém vyvezení míče gólmanem Novákem a následném zakončení Siatky, jsme v 16.minutě dokázali ještě vyrovnat na 1:1, ale to již bylo vše z naší strany. Pak už úřadoval soupeř a ještě v 16.minutě šel opět do vedení, po jednoduché kombinační akci. V 17.minutě Inkognito rozehrálo aut a nikdo z našich mladíků nechápal koho vlastně bránit a bylo to rázem 1:3. Tomáš Nováků, jakož to chytající trenér dorostu, moc chtěl ještě zvrátit zápas a tak se vysunoval na hru s brankářem v poli, ale přišel kiks v naší rozehrávce a soupeř v 18.minutě trestal počtvrté. Tak a nakonec i potřetí prohra!!!

O proti loňskému ročníku, letos, i díky posilování Jeseníku v 1.lize juniorů, máme dorost ve velmi těžké pozici. Kluci z dorostu se sice v tréninkových mačích s C týmem dokážou vytáhnout, ale staré borce z klubu již znají, navíc oni si proti nim tolik nedovolí, aby jim zbytečně neublížili ve vzájemných střetech. Pak, jak dojde na střetnutí s jinými neznámými dospěláky, jako by si kluci přestávali věřit, bojí se a je to pro ně moc a moc těžké. Nedá se nic dělat, v Ostravě jiné mládežnické celky futsalu nejsou a za současného stavu propagace futsalu v Ostravě asi ani nebudou a tak posíláme prozatím hrát dorost mezi dospěláky. Budiž, ale i tak dorostenci, je třeba moc a moc přidat!!!

Další turnaj odehraje náš dorost hned příští sobotu...

5.turnaj dorostu, sobota 2.2. 2013

hala Sareza, Ostrava 1

08:20 KFV Roub Vítkovice dorost – Hattrick Ostrava

09:00 KFV Roub Vítkovice dorost – Šalamoun Ostrava B

10:40 KFV Roub Vítkovice dorost – Globtec Ostrava B

fotky z turnaje:

http://roub.rajce.net/2013-01-27_dorost_4.turnaj_27.1.2013