Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost na 2.turnaji získal 6 bodů

10. 12. 2011

Dorost

10.12. 2011 2.turnaj 3.třídy mužů, hala Sareza 

2., sobota 10.12., Sareza

12:40

- Roxbury Ostrava

2:1

Branky: Vašek M., Gaži

Karty: -

 

13:40

- FC Mroki Ostrava

3:1

Branky: Pytlík, Škorňák, Gaži

Karty: -

 

14:40

- FC Bukanýři Ostrava

2:4

Branky: Gaži 2

Karty: -

Sestava: Matěj – Škorňák (k),Vašek M., Gaži, Pytlík, Mičkal, Diviš, Pešek, Kupka, Kittner, Zymrus

 KFV Roub Vítkovice dorost – Roxbury Ostrava 2:1

Hned ve 2.minutě zbytečně ztrácíme míč u pravé lajny na naší polovině hřiště a soupeř se ujal vedení 1:0. Naštěstí nás tato brzká branka nepoložila a kluci patřičně celoplošným presinkem bojovali. V 8.minutě Marian Vašek prošel podél pravé brankové čáry až do šestky a s přehledem vyrovnal na 1:1. V 15.minutě Marian Vašek nahrál Gažimu do šestky a ten vsítil branku na 2:1. Skóre zápasu se již nezměnilo a kluci si vítězství zasloužili.

KFV Roub Vítkovice dorost – FC Mroki Ostrava 3:1

Kluci byli namotivováni, aby se „pomstili“ za náš B tým, který zásluhou prodaného zápasu našeho dnešního soupeře týmu Nedohody (0:15), přišel o celkové vítězství na Rychlém míči 2011. Vlétli jsme na soupeře s maximálním důrazem a ve 4.minutě potáhl míč Gaži, nahrál do šestky vběhnutému Pytlíkovi a po jeho střele jsme vedli 1:0. V 6.minutě se nám povedl jeden z tradičních rohových signálů, kdy míč putoval od Pytlíka na Mariana Vaška a na zadní zakončoval Škorňák na 2:0. Ve 14.minutě se přímo z přímého kopu z neskutečného úhlu z pravé strany  výtečně trefil Gaži a vedli jsme 3:0. Do hry pak byli zapojováni i další hráči z lavičky a hra z naší strany poněkud upadla a soupeři jsme tak dovolovali dostávat se do šancí. Ovšem Matěj v bráně byl opět vynikající. V 19.minutě po rozehraném autu soupeře a našemu lajdáckému bránění, se soupeř přece jen prosazuje a snižuje na 3:1. V poslední minutě po šestém faulu soupeře kopal desítku Marian Vašek, ale trefil se do břevna a tak skóre zápasu jsme již nezměnili. Výborná hra z naší strany, ale škoda závěru zápasu.

KFV Roub Vítkovice dorost – FC Bukanýři Ostrava 2:4

Mladý tým soupeře, kterého si pamatujeme dříve pod názvem Arzenel, je jasným favoritem 3.třídy a má rozhodně nakročeno do vyšších soutěží. Soupeři jsme se přesto vyrovnali a místy jej i přehrávali, ale díky vlastním chybám a špatnému zakončování, jsme si toto utkání prohráli sami. Utekl nám začátek zápasu, kdy jsme ve 3.minutě včas neobsadili útočícího hráče a ten střelou z 10 metrů do tyče a do branky otevřel skóre zápasu. Hrálo se nahoru dolů, ale v 5.minutě nechali za sebou naši obránci v šestce zcela volného hráče, který dostal přihrávku a v pohodě zvýšil na 2:0. V 6.minutě jsme zapomněli na důraz při bránění a soupeř se ujal vedení 3:0. Po korekturách v sestavě jsme hru mnohem zlepšili a v 8.minutě se míč dostal ke Gažimu a ten prošel z půlky přes obránce a snížil na 1:3. Tato branka vlila našim mladíkům novou energii a hráli opět výborně, ovšem celá řada šancí končila buď vedle nebo nad a nebo vše pochytal výborný gólman Bukanýrů. Jenže v 16.minutě zase nesmyslně ztrácíme míč na půlce hřiště a z brejku soupeř znovu utíká na 1:4. V 17.minutě Kittner dává do šestky Gažimu a ten snižuje na 2:4. I přes snahu ještě něco s výsledkem udělat, soupeř brání výborně a nakonec zaslouženě vítězí.

Příští 3.turnaj hrají naši dorostenci  v sobotu 7.ledna od 12:40 v hale Sarezy postupně s týmy FC Literpool, FK Pegasus B a FB Servis.cz. Tým Bohumína nakonec nezaplatil startovné a tak tuto soutěž nakonec hraje jen 11 týmů každý s každým dvoukolově.

Fotky z turnaje zde: http://roub.rajce.net/2011-12-10_dorost_2.turnaj_10.12.2012