Jdi na obsah Jdi na menu
 


DIMAKO 2011 rozlosováno

21. 8. 2011

DIMAKO 2011 - los

Rozlosování 22.ročníku futsalové soutěže DIMAKO 2011

Názvy přihlášených týmů – soutěž

FC Sampdoria Ostrava – 5.soutěž, okresní přebor

FC Edison Ostrava – postup do 7.soutěže, 2.třída Ostravy

KFV Roub Vítkovice C – postup do 6.soutěže, 1.třída Ostravy

KFV Roub Vítkovice dorost – 8.soutěž, 3.třída Ostravy

Pajda Team Ostrava – ofic. soutěže nehrají

New Design Ostrava – 7.soutěž, 2.třída Ostravy

K.Proces Ostrava – ofic. soutěže nehrají

KFV Roub Vítkovice B – postup do 5.soutěže, okresní přebor

KFV Roub Vítkovice A – 4.soutěž, krajský přebor

Arzenel Ostrava – 8.soutěž, 3.třída Ostravy

Hattrick Ostrava – 7.soutěž, 2.třída Ostravy

1.turnaj – sobota 3.září

2.turnaj – neděle 11.září

3.turnaj – neděle 18.září

09:00 dorost - Edison

09:00 Roub A - dorost

09:00 Sampdoria - Roub A

09:20 Proces - Hattrick

09:20 Hattrick - Design

09:20 Edison - Roub C

09:40 Sampdoria - dorost

09:40 dorost - Hattrick

09:40 Edison - Roub A

10:00 Hattrick - Edison

10:00 Design - Roub A

10:00 Sampdoria - Roub C

10:30 Sampdoria - Proces

10:30 dorost - Design

10:30 Edison - Sampdoria

10:50  Arzenel - Roub A

10:50 Roub A - Hattrick

10:50 Roub A - Roub C

11:10 Design - Roub C

11:10 Edison - Pajda

11:10 dorost - Pajda

11:30 Roub A - Roub B

11:30 Roub B - Edison

11:30 Arzenel - Pajda

12:00 Arzenel - Roub C

12:00 Roub B - Pajda

12:00 dorost - Arzenel

12:20 Roub B - Design

 

 

4.turnaj – sobota 24.září

5.turnaj – sobota 1.října

6.turnaj – neděle 2.října

09:00 Roub B - dorost

09:00 Edison - Arzenel

09:00 Hattrick - Sampdoria

09:20 Roub C - Proces

09:20 Proces - Design

09:20 Roub B - Arzenel

09:40 Roub B – Roub C

09:40 Design - Edison

09:40 Arzenel - Hattrick

10:00 dorost - Proces

10:00 Arzenel - Proces

10:00 Roub B - Sampdoria

10:30 Roub B - Proces

10:30 Proces - Edison

10:30 Roub B - Hattrick

10:50 dorost - Roub C

10:50 Arzenel - Design

10:50 Arzenel - Sampdoria

11:10 Pajda - Design

11:10 Roub C - Pajda

11:10 Roub A - Pajda

11:30 Sampdoria - Design

11:30 Pajda - Hattrick

11:30 Roub A - Proces

12:00 Pajda - Sampdoria

12:00 Roub C - Hattrick

12:00 Pajda - Proces

 

Poznámky:

- Nebylo možné rozlosovat soutěž pro všechny týmy rovnoměrně, proto týmy musí odehrát v jeden den 2x 3 zápasy a 2x 2 zápasy, navíc tým Pajda bude hrát 5x po 2 zápasy. S dodatečným rozšířením soutěže o 11 tým přibylo zápasů a aby se soutěž lépe rozložila, bylo snahou přiobjednat ještě jeden termín v říjnu, ale ten byl už obsazen. Z tohoto důvodu budou muset některé týmy hrát o víkendu 1. a 2. října po oba dny.

- Celá soutěž se odehraje v hale Vítek (Vítkovická střední průmyslová škola Ostrava – Hrabůvka, Hasičská ulice).

- Zápasy se hrají 1x20 minut hrubého času a hraje 11 týmů každý s každým. Hraje se také s akumulovanými fauly (Po 6 a každém dalším faulu nebo ruce se kope kop ze vzdálenosti 10m. V případě, že k přestupku došlo blíže, může si hráč vybrat bližší pozici.)

-  O pořadí rozhoduje: 1. body, 2. vzájemný zápas, 3. skóre

- Rozhodčí může přerušit nebo dokonce předčasně ukončit utkání pro trvalý nezájem některého z družstev na regulérnosti utkání (např. zřejmého domluvení výsledku).

-  V týmech KFV Roub Vítkovice hráči z A, B, C týmu a týmu dorostu mohou hrát pouze za svůj tým a nemohou tak hrát za jiný tým klubu, jakož i příp. vypomoci jinému přihlášenému týmu.

-  Nejlepší 3 týmy obdrží věcné ceny.

-  Veškeré informace k soutěži DIMAKO budou zveřejňovány na:

www.futsalvitkovice.estranky.cz v rubrice DIMAKO.

Dotazy a informace na hlavního pořadatele soutěže DIMAKO Zdeňka Tomčala směrujte na mobil: 731 847 830 nebo email: z.tomcal@seznam.cz