Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým na 8.turnaji 1x vyhrál

3. 3. 2019

C tým – 8.turnaj okresního přeboru

2.3.2019, hala Varenská

KFV Roub Vítkovice C – FC Edison Ostrava 4:7 (3:3)

Branky: Vašek 2, Gadziala, Juřica

Sestava: Kubáň – Šalamon, Torök, Fröhlich, Juřica, Gadziala, Bihari, Vašek

c-edison.jpgS předním týmem tabulky a dnes navíc devítibodovým, jsme v první půli sehráli velmi kvalitní vyrovnanou partii. Do vedení jsme šli po Gadzialově trefě. Soupeř vyrovnal po rychlém protiútoku a do vedení šel pak po důraznějším počínání v naší šestce, bránící hráči zkrátka nebyli schopni včas odkopnout míč do bezpečí. Ale odpovídáme rychle, Juřica u lajny zastavil zakládající akci soupeře a šel do gólového zakončení, 2:2. Také soupeř ihned reagoval rychlým protiútokem, po němž se ujal znovu vedení, 2:3. Poločas končí naší vyrovnávací brankou na 3:3, kdy se Vašek z pravé strany parádně trefil pod břevno.

Ve druhé půli celek Edisonu přidal na tempu, což se začalo projevovat i na gólech v naší síti. Po příhře k zadní tyči šel Edison opět do vedení, 3:4. Pak přidává branku na 3:5, když nás zatlačil u šestky a finální střela rozvlnila síť. Nám se daří snížit po rozehraném rohu Vaškem na 4:5. Ovšem soupeř má docela rychlé brejky a tak když otevíráme více obranu ve snaze vyrovnat, únik dvou hráčů na samotného gólmana končí další brankou, 4:6. Na powerplay to jde zkusit Šalamon, ale nemáme jej propracované a tak soupeř v samém závěru zápasu přidává sedmou branku trefou pod břevno. První půle super, ve druhé půli byl již soupeř o jeden rychlostní stupeň napřed.

KFV Roub Vítkovice C – Jiné kafe Ostrava 4:1 (1:1)

Branky: Török 2, Bihari, Vašek

Sestava: Kubáň – Šalamon, Torök, Fröhlich, Juřica, Gadziala, Bihari, Vašek, Hírka

c-jk.jpgSoupeř byl za námi o bod a tak v souboji o záchranu bylo potřeba zvítězit. Je sice fakt, že jsme měli na futsalkách míč častěji v držení, ale nedařilo se nám jít do zakončení. Naopak důrazný útočící hráč si snadno poradil v naší šestce se dvěma bránícími hráči a zakončil akci trefou na 0:1. Vyrovnat se nám daří po křižné příhře rozběhnutému Törökovi, kterému se na podruhé daří překonat gólmana. Pak se soupeř zatáhl na své polovině a její dobývání nám dělalo až do konce poločasu problémy.

Ve druhé půli se nám konečně daří přidat vedoucí branku, Török pálil na bránu a s přispěním teče bránícího hráče, míč končí v síti, 2:1. Soupeř se snaží vyrovnat a tak je nucen více otevírat hru, čehož v závěru zápasu využíváme k rychlému protiúku, na jehož konci je Šalamonova přihrávka do šestky vbíhajícímu a zakončujícímu Biharimu, 3:1. A definitivní pojistku našeho vítězství jistíme brankou na 4:1, po získání míče na půli hrací plochy Juřicou, zakončoval Vašek. Po počátečním trápení s koncovkou se to nakonec přece jen protrhlo a zaslouženě jsme dokráčeli do vítězného cíle.

KFV Roub Vítkovice C – AC Derby/Man Ostrava 1:2 (1:0)

Branka: Hírka

Sestava: Kubáň – Torök, Fröhlich, Juřica, Gadziala, Bihari, Vašek, Hírka

c-derby.jpgPosílený soupeř hráči Krmelína (hostování do konce sezóny), včetně Holmana, byl před námi o dva body. Stíhací jízda byla v první půli zahájena docela slibně. Pozorně jsme bránili a navíc se také dostávali do zakončení. V 7.minutě přihrával Bihari do šestky zakončujícímu Hírkovi a vedli jsme 1:0. Oba týmy si pak vytvářeli šance, ale do poločasu již branka nepadla.

Druhou půli se dlouho držíme, ale přece jen ve 23.minutě dostal zakončující hráč hodně prostoru ke střele a trefil to parádně, 1:1. Snažíme se strhnout vítězství na naši stranu, vytváříme si šance, ale k naší smůle nic nám tam nepadá a nebo Törökovu střelu zastavuje tyč. Ke konci 28.minuty blok dvou našich bránících hráčů stíní gólmanovi ve výhledu a střela končí u tyče, 1:2. Jdeme ihned na powerplay s Biharim, ale vlastně jsme se ani k pořádné hře s brankářem v poli nedostali. No, zbytečná prohra!!!

Další 9.turnaj odehraje C tým v sobotu 23.3. opět v hale na Varenské, kde se utká od 11:30 s týmy: Zvěřaci, FC NH a Sokol Poruba.

Fotky z turnaje:

http://roub.rajce.net/C_tym_8.turnaj_2.3.2019

Tabulka se aktualizuje zde:

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/119?competitionId=O1A