Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým na 4.turnaji bez bodu!!!

13. 2. 2012

C tým

12.2. 2012 4.turnaj 1.třídy, hala Varenská 

4.,  neděle 12.2., Varenská

15:00

- FC Narcis Ostrava

1:2 (0:0)

Branky: Šimečka

Karty: -

 

16:00

- MarHory Ostrava

1:2 (0:0)

Branky: Fubšo

Karty: -

 

17:00

- Old Stars Ostrava

3:5 (2:4)

Branky: Šalamon 2, Novák

Karty: Tučný

Sestava: Jašíček – Novák (k), Tučný, Šalamon, Fubšo, Ruta, Střižík, Brázda, Šimečka, Pastor

KFV Roub Vítkovice C – FC Narcis Ostrava 1:2 (0:0)

Soupeře, který měl pouze 1 hráče na střídání, jsme vůbec neunavili. Naše hra postrádala větší nasazení, málo jsme stříleli a pokud ano, tak střely měly do razance hodně daleko. První branku zápasu jsme viděli až ve druhé půli v 19.minutě, kdy tečovaná střela skončila bohužel v naší síti. Další branka do naší brány padla po jednoduché kombinaci soupeře ve 24.minutě. Sáhli jsme pak ke hře s brankářem v poli, ale podařilo se nám už jen snížit na 1:2, kdy Fubšo míč přizvedl a Šimečka hlavou skóroval.

KFV Roub Vítkovice C – MarHory Ostrava 1:2 (0:0)

Mírně jsme v tomto zápase zvýšili své úsilí, jenže opět je tu naše žalostná střelba a vůbec velmi slabý důraz v zakončení a tak i ve druhém zápase 1. poločas skončil bez branek. Druhou půli začínáme brankou v 16.minutě, kdy Brázda přihrál do šestky Fubšovi a ten otevřel skóre zápasu. Jenže moc jsme kazili přihrávky a navíc ve 24.minutě po střele z dálky už bylo vyrovnáno. Ve 27.minutě jsme pak ztratili míč a soupeř šel do vedení. Následná hra s brankářem v poli nebyla vůbec povedená a tak jsme soupeři vítězství doslova darovali.

KFV Roub Vítkovice C – Old Stars Ostrava 3:5 (2:4)

V tomto zápase už ani skupinka příznivců C týmu v nějaký úspěch nedoufala, ale zaskočil je v 5.minutě Šalamon, když po rohu rozehraném Střižíkem vsítil úvodní branku zápasu. V 7.minutě máme příležitost rozehrát přímý kop před šestkou soupeře, ale lajdácká rozehrávka znamenala ztrátu míče, rychlý brejk soupeře a následné vyrovnání na 1:1. V 9.minutě už jde soupeř do vedení na 2:1 po jednoduché kombinaci. V 11.minutě pak po střele z rozehraného přímého kopu prohráváme už 1:3. Ve 13.minutě si pohrál s naším obráncem u levé lajny útočící hráč a chladnokrevně zvýšil na 4:1 pro Old Stars. V poslední minutě první půle se podařilo Šalamonovi z 8m propálit vše, co mu stálo v cestě a snížil na 2:4. Druhý poločas byl trochu divočejší z obou stran, žlutou kartičku viděl Tučný a soupeř pak dokonce červenou ve 23.minutě. Přesilovku jsme hráli navíc i s brankářem v poli, takže 5 na 3 a až v samém závěru vyloučení ve 25.minutě se podařilo Novákovi z úhlu snížit na 3:4. Hráli jsme i nadále s brankářem v poli, ale při pohledu z tribuny bylo krásně vidět, jak naše hra postrádala patřičné tempo, zápal, bojovnost a navíc přihrávky byly kolikrát nesmyslné a nepřesné. Po jedné ztrátě míče v šestce soupeře ve 29.minutě zápasu, soupeř zvyšuje přes celé na 3:5 a naše třetí prohra dne je tady.

Je to moc a moc špatné a na posledním turnaji už budeme hrát jen o pokus zachránit se v 6.výkonnostní soutěži – 1.třídě. Hraje se v neděli 4.3. na Varenské, kde od 11:00 postupně hrajeme s týmy Nedohody, Šalamounem a Přívozem.