Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým - 8.turnaj okresního přeboru

28. 2. 2016

27.2.2016 C tým – 8.turnaj okresního přeboru, hala Sareza

sestava: Matusák, Jeřábek – Kopecký ©, Křižák, Matušek, Pešek, Vašek, Kašpar, Ruta, Střižík, Pastor

KFV Roub Vítkovice C – Zvěřaci Ostrava I. 1:0 (1:0)

Branka: Ruta

dsc02820.jpgC tým byl za poslední roky u nás v „Roubíčku“ doménou staré gardy, jenže roky nezastavíš a zdravotní stav hráčů již většině neumožňuje sportovat závodně, navíc, když se k tomu přidají i další aktivity, tak nám dnes ze staré gardy na hru zůstali jen tři zdraví hráči. Ty tak dnes museli doplnit mladší hráči z B týmu a hlavně dorostu. Stará garda se tak nedá dohromady ani na ligu veteránů a bude si tak muset zbytek „staříků“ společně sednout a podumat, jak do další sezóny…

V první půli se náš soupeř do nějakých důrazných akcí moc nepouštěl a tak když se podařilo v 10.minutě Rutovi zužitkovat přihrávku od Peška a proměnit ji v gól, vedli jsme 1:0. Jenže ve druhé půli jsme naší vlažnější hrou již umožnili soupeři zvýšit aktivitu a až do konce zápasu jsme se strachovali o výsledek. Naštěstí jsme měli Matusáka v bráně a ten nás podržel.

KFV Roub Vítkovice C – AC Derby Ostrava 1:2 (0:1)

Branka: Kašpar

dsc02824.jpgPřekvapivě se s Derby dala dnes hrát vyrovnaná partie. Škoda jen zbytečné branky v 5.minutě, kdy naše bránění útoku soupeře nemělo patřičný důraz a Derby šlo do vedení. Následující minutu měl smůlu Kašpar, který nastřelil míč do tyče. Derby v úvodu druhé půle přidalo po rychlé akci a přihrávce na volného hráče v šestce další branku, ale to nic neměnilo na tom, že jsme i nadále se soupeřem drželi krok a snažili se dát branku. Ovšem gólman měl formu a po několika našich šancích se nám jej překonat podařilo až v minutě 23., kdy Vašek procpal míč do šestky Kašparovi a ten z otočky přeloboval gólmana, 1:2. Dál nám tam už nic nechtělo spadnout a to jsme se ještě pokusili hrát v závěru powerplay s Kopeckým v rozlišováku. Jenže se nám ani nepodařilo zaujmout tradiční „powerpleyové“ postavení a tak nás dnes Derby těsně porazilo 1:2.

KFV Roub Vítkovice C – TJ Sokol Poruba 0:5 (0:0)

dsc02832.jpgUtkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním to byla vyrovnaná hra s pár šancemi na obou stranách. Tutovku měl např. na futsalce Ruta, když střílenou příhru zužitkoval k teči na bránu, ale tu mu gólman vyškrábl na roh. Ze soupeřovy strany nás pak vystrašila nastřelená tyč po naší chybné rozehrávce v závěru poločasu. Druhou půli načínáme tragickým vyjetím od brány, míč se nám nepodařilo vyvézt a soupeř díky důraznému napadání míč získal a otevřel skóre zápasu. U obranného zákroku se lehce zranil Matusák a do brány šel dorostenec Jeřábek. Soupeř po své úvodní brance znatelně ožil a tak přišla rychlá kombinační akce zakončená další brankou, 0:2. Soupeř se hrou začal čím dál víc bavit a musím uznat, že třetí branku soupeř přidal do naší sítě opravdu po parádní kombinaci. Ještě se musím zmínit, že Jeřábek si branku skvěle postavil, protože 2x zvonila tyč a 2x břevno! V závěru zápasu již mám pocit o docházejících silách a jisté rezignaci z naší strany a tak soupeř zvyšuje po útočné akci do naší otevřené obrany na 4:0 a po kiksu po našem rozehraném rohu z brejku na 5:0. Další 9.soutěžní turnaj C týmu je na pořadu v neděli 13.3. na Varenské, kde od 8:00 nás postupně čekají týmy Interu, Hlučína a Zvěřáků II.

Fotky:

http://roub.rajce.net/C_tym_8.turnaj_27.2.2016

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual