Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým - 7.turnaj okresního přeboru

1. 2. 2016

31.1.2016 C tým – 7.turnaj okresního přeboru, hala Varenská

sestava: Kubáň, Jeřábek – Střižík, Pastor, Šalamon, Brázda, Tučný, Bílek, Jiřičný, Pompa

KFV Roub Vítkovice C – FC Sampdoria Ostrava 2:3 (1:0)

Branky: Pompa, Střižík, žlutá karta: Jiřičný

dsc02773.jpgV úvodu zápasu nás běhavý soupeř k ničemu nepustil. Až teprve od 7.minuty jsme hru malinko oživili a několikráte vystřelili na bránu soupeře. Ve 13.minutě se Pompa šikovně prosmýkl šestkou z pravé strany na střed a do protipohybu brankáře umístil střelu do horního pravého růžku, 1:0.

V 17.minutě jsme nechali hráče Sampdorie dělat si s míčem co chce, nikdo jej důrazněji neatakoval a tak před šestkou vypálil k pravé tyči a vyrovnal na 1:1. Ve 23.minutě směřuje přihrávka na pravou stranu naší šestky a následné přelobování gólmana k pravé tyči, 1:2. Ve 27.minutě se do naší šestky snáší obloučkem míč, gólman reaguje pozdě a ten se odráží od tyče do něj a do sítě, 1:3. Minutu na to po závaru v šestce soupeře doráží míč do sítě Střižík a snižuje na 2:3. Jdeme pak na powerplay s Tučným, ale ta se nám moc nedaří, naopak soupeř ještě nastřelil tyč. Zbytečná prohra.

KFV Roub Vítkovice C – Dravci Dolní Benešov 4:4 (2:3)

Branky: Bílek, Jiřičný, Střižík, Pompa, žluté karty: Pompa, Jeřábek

dsc02776.jpgVe 2.minutě zahrál soupeř ve vlastní šestce rukou a penaltu Bílek s přehledem proměnil, 1:0. V 6.minutě likvidoval nájezd soupeře Jeřábek vypíchnutím míče těsně před šestkou, útočící hráč přepadl a světe div se, byla z toho penalta!!! Tu Jeřábek málem zneškodnil, ale přesto bylo vyrovnáno 1:1. V 9.minutě Bílek zvolil přihrávku na lépe v šestce postaveného Jiřičného a ten nás znovu posílá do vedení na 2:1. V 11.minutě přichází naše „oblíbená“ špatná příhra na pozici posledního a soupeř trestá protiakcí zakončenou gólem, 2:2. V 15.minutě Benešov zahrává na vlastní půlce přímý kop, míč se obloučkem snáší do naší šestky, ale ten končí až v síti, 2:3.

Brankáři se nám o poločase vyměnili. Hned v úvodu 2.půle Střižík z levé strany překonává vyběhnuvšího gólmana soupeře a srovnává na 3:3. Ve 23.minutě obešel Šalamon bránícího hráče, dostával se sám před brankáře, obránce jej však zaháčkoval a rozhodčí jasnou penaltovou situaci posoudil přímým kopem před šestkou a po jakémsi divném chaosu nakonec dotyčného hráče Benešova vyloučil. Přímý kop a přesilovku jsme však nevyužili, i když blizoučko byli Jiřičný a Pompa, oba nastřelili břevno! Ve 27.minutě výhoz gólmana na půlce zachytává soupeř, přichází střílená přihrávka do naší šestky a vracející se hráč si sráží míč do vlastní sítě, 3:4. Jdeme na powerplay se Šalamonem a v poslední 30.minutě Bílek nachází na pravé straně šestky Pompu a ten se parádně trefuje a vyrovnává na konečných 4:4.

KFV Roub Vítkovice C – Fortuna/Leopards Ostrava 3:2 (1:2)

Branky: Jiřičný 2, Tučný, žlutá karta: Tučný

dsc02783.jpgV 5.minutě nepochopitelně nereagujeme na rozehrávku autu soupeře na naší půlce a dva hráči si tak pohodlně mohli vyšachovat našeho gólmana, 0:1. V 8.minutě Pompa posílá do šestky soupeře vysoký míč, na ten si naskočil Tučný a hlavičkou vyrovnal na 1:1. V 11.minutě přichází rychlý protiútok soupeře a po střele následuje dorážka zakončená v levém horním růžku, 1:2.

Ve 21.minutě nejprve Jiřičný trefuje tyč a ještě v téže minutě Kubáň odkopem z vlastní šestky posílá míč obloučkem do šestky, na míč si tentokrát naskočil zády k brance Jiřičný a ten končí v síti, 2:2. Brázda pak nastřeluje břevno. Pár vteřin před koncem zůstal na půli soupeře nikým nehlídán Jiřičný, dostal dlouhou přihrávku, vyhnul se dobíhajícímu obránci a prostřelil gólmana soupeře, 3:2! Díky paní Štěstěně, nečekaná výhra!

Fotky:

http://roub.rajce.net/C_tym_7._turnaj_31.1.2016

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual