Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým - 6.turnaj okresního přeboru

10. 1. 2016

10.1.2016 C tým – 6.turnaj okresního přeboru, hala Varenská

sestava: Jeřábek, Kubáň – Ruta ©, Střižík, Gračanin, Pastor, Kroupa, Škorňák, Gaži, Benko, Firášek

Takovou marodku stará garda již dlouho nepamatuje a tak museli být povoláni z B týmu Kroupa, z U21 Škorňák a Gaži a z dorostu Jeřábek, Benko a Firášek. Tento nesourodý tým si však dnes moc spolu nerozuměl, jediným znatelným pozitivem, byla aktivní hra malého Benka, kterému mnozí tipovali 12 let, ale on je skutečně ročník narození 2000, tedy je mu již 15 let a může tak hrát soutěže dospělých! Dalším negativem, ne-li nešvarem, dnešního turnaje je neuhrazení Futisu na rok 2016 týmy 1.FC Čechymen a TORO. Futis na rok 2016 se mohl platit již od 15.prosince loňského roku, takže týmy měly dostatečný prostor na to jej uhradit. Nestalo se tak a naopak je náš klub ještě osočován, že to moc žereme a přeháníme!!! Proč některé týmy mohou dodržovat regule a jiní na to …? Kam se ten futsal bude ubírat, když se nebudou dodržovat směrnice, regule, nařízení, pravidla?  To pak bude holomajzna!!!

Vše k Futisu: http://nv.fotbal.cz/futsal/FUTis/

KFV Roub Vítkovice C – 1.FC Čechymen Ostrava 5:0 kontumačně

Vedoucí mužstva uvedl do zápisu o utkání námitku o neuhrazeném Futisu na rok 2016 týmem soupeře, takže se hrálo jen mimo soutěž. A tady komentář v podstatě z „přátelského utkání“.

Roub C – Čechymen 1:6 (0:2), branka: Benko, žlutá karta: Ruta

c_tym_6.turnaj_10.1.2016_006.jpgMinutu před začátkem zápasu si v hale o roh skříně rozbil hlavu při rozcvičování gólman Kubáň a přenechal tak své místo dorostenci Jeřábkovi. Hned po rozehrávce utkání ztrácíme míč a první střela na bránu končí v naší síti. Hru jsme v první půli dokázali srovnat, ovšem branku ne a ne dát. Naopak v poslední 15.minutě první půle se daří soupeři protlačit míč u tyče do naší sítě a v poločase prohráváme 0:2.

V 18.minutě zakládáme slibný protiútok, přihrávka jde však na paty a následuje protiakce 2 na 1 zakončená brankou, 0:3. Ve 20.minutě se nám konečně povedla pěkná akce, Škorňák křižně přihrál Kroupovi a ten nabil Benkovi do šestky a po jeho zakončení snižujeme na 1:3. Jenže ihned po rozehrávce následuje rychlá kombinační akce a soupeř nás trestá další brankou, 1:4. S důrazným bráněním jsme si příliš hlavu nelámali a tak ve 24.minutě přichází střela těsně před naší šestkou a prohráváme 1:5. Ve 26.minutě buď již hráčům došly síly nebo bránění bylo tak lajdácké, že soupeř v pohodě skóroval na konečných 1:6. Naprosto zasloužená výhra našeho soupeře, ale bohužel Futis se platit musí!!!

KFV Roub Vítkovice C – FK Pegasus Ostrava 1:5 (0:1)

Branka: Gaži, žlutá karta: Kubáň, červená karta: Kubáň

c_tym_6.turnaj_10.1.2016_011.jpgPegasus patří mezi vzorné týmy a Futis měl uhrazený, takže tady se hrálo o body. Do branky se vrátil Kubáň, kterému přestala téci krev a několikráte musel tým podržet při rychlých protiútocích běhavých hráčů Pegasusu. V 9.minutě ovšem ztrácíme míč a z rychlého protiútoku 2 na 1 prohráváme 0:1. Kubáň pak uviděl žlutou kartu a jinak do poločasu branka nepadla.

Druhá půle začíná akcí soupeře, míč Kubáň chytá na zemi, hráč Pegasusu mu jej však vykopl z ruky a to jej rozlítilo, že se na něj pěkně „rozhněval“. Za svůj výkon uviděl druhou žlutou a červenou, takže šel z placu a do brány se postavil opět dorostenec Jeřábek. Z rozehraného nepřímého kopu padla branka a tak v 16.minutě prohráváme 0:2. V 18.minutě je to již 0:3, asi po zbytečném brzkém vyběhnutí gólmana, ovšem chyba se stala nejprve někde jinde. Ve 22.minutě dostáváme branku na 0:4, když si špatně rozebíráme útočící hráče. Ve 24.minutě zaznamenáváme čestný úspěch, přímý kop rozehrál Kroupa k zadní tyči na Gažiho a ten snížil na 1:4. Jenže po rozehrávce následuje rychlý protiútok zakončený brankou a prohráváme 1:5. Naprosto zasloužená výhra Pegasusu, není co víc dodat.

KFV Roub Vítkovice C – TORO Fifejdy 5:0 kontumačně

Také u tohoto utkání uvedl vedoucí mužstva do zápisu o utkání námitku o neuhrazeném Futisu na rok 2016 týmem soupeře, takže se hrálo opět mimo soutěž.

Roub C – TORO 2:6 (0:4), branky: Benko, Gaži

c_tym_6.turnaj_10.1.2016_013.jpgJeřábek ihned po rozehrávce zápasu inkasuje první branku a po naší rozehrávce chybujeme a soupeř trestá podruhé. 1.minuta 0:2!!! Takový lajdácký start do zápasu, to se jen tak nevidí!!! V 9.minutě ztrácíme míč a soupeř jde do protiútoku s gólovou koncovkou, 0:3. V 10.minutě je to již 0:4, když byla přihrávka adresována na zcela volného hráče před naší bránou.

Ve 20.minutě Gaži v šestce přihrává doprava Benkovi a ten přehazuje gólmana, 1:4. Soupeř odpovídá rychlým protiútokem z rozehrávky a utíká na 1:5. Ve 23.minutě couváme před útočícími hráči a po střele do naší sítě je to již 1:6. Ve 25.minutě se daří Gažimu z 12m umístit střelu k levé tyči a snižujeme na konečných 2:6. Z naší strany to dnes byla bída a utrpení a jak jsem psal v úvodu, jedinému, komu patří pochvala, je nejmenšímu hráči Benkovi. Ten bojoval, nabízel se a byl k neutahání.

Máme sice dnes 2 kontumační výhry a body se nám do tabulky počítají, ovšem takovou cestou získané body nás moc těšit nemohou. Bohužel soupeři si zalajdačili a díky neuhrazenému Futisu tak o body přišli. Další 7.turnaj čeká C tým v neděli 31.ledna, kdy se v hale na Varenské od 8:00 střetne s týmy Sampdoria, Benešov a Fortuna/Leopards.

Fotky:

http://roub.rajce.net/2016-01-10_C_tym_6.turnaj_10.1.2016

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual