Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým - 5.turnaj okresního přeboru

20. 12. 2015

19.12.2015 C tým – 5.turnaj okresního přeboru, hala Varenská

sestava: Kubáň – Ruta, Tučný, Brázda, Šalamon, Fubšo, Kašpar, Fojtík, Křižák

KFV Roub Vítkovice C – Jiné kafe Ostrava 2:3 (2:0)

Branky: Šalamon, Fojtík, žlutá karta: Kašpar

Tak to se dnes absolutně nepovedlo. Bez kondičky, tréninku, po noční, vánočním večírku a kdo ví čeho ještě, to vše mělo vliv, že jsme dnes vyšli bodově na prázdno. Do úvodního zápasu proti týmu s dřívějším názvem Elim jsme vlétli ještě plní energie. Hned ve 2.minutě procpal Fojtík míč do šestky Fubšovi a ten jej poslal doleva volnému Šalamonovi, který po střele z úhlu otevírá skóre zápasu, 1:0. V 5.minutě Šalamon poslal na pravou stranu šestky míč Fojtíkovi a ten přeloboval padajícího gólmana, 2:0. Máme i další šance, ale ty jsou již bez užitku a naopak soupeř zesiluje v závěru první půle iniciativu a prozatím jen nastřelil naše břevno.

Druhá půle již byla v režii „kavárníků“ a gólman Kubáň musel svůj tým několikráte skvěle podržet. Ve 24.minutě však soupeř zaútočil a po dorážce snížil na 2:1. Následující minutu zvonila naše tyč. Ve 29.minutě chybujeme tradičním „roubíčkovským syndromem“, tedy nezodpovědnou přihrávkou v zadní pozici a útočící hráč jde sám na brankáře, 2:2. V poslední 30.minutě soupeř zahrává roh, to zbývá do konce zápasu sotva 10 vteřin, následuje závar v naší šestce a střela končí v levém horním růžku, 2:3!!!

KFV Roub Vítkovice C – FC Bukanýři Ostrava 2:3 (2:1)

Branky: Tučný, Fojtík

Ihned následovalo další utkání a nám již v něm znatelně docházela šťáva. Navíc lavička nežila obvyklým „hecungem“, což není u C týmu obvyklé! Ve 4.minutě jsme vyrobili „roubíčkovský syndrom“ a soupeř šel do zakončení, 0:1. Ve 12.minutě Tučný s Křižákem úřadovali v šestce soupeře a nakonec Tučnému se podařilo dostat míč do sítě, 1:1. Hned následující minutu Fojtík u pravé lajny povodil svého strážce a šel sám do zakončení, 2:1! To bylo z naší strany sice fajn, ale bohužel vše.

Ve druhé půli má naše hra již do futsalu daleko. V 18.minutě doběhl útočící hráč míč u zadní čáry, čepnul jej do šestky, gólman jej vyrazil do noh dobíhajícího hráče a po odrazu končí v síti, 2:2. Ve 21.minutě ztrácíme míč a soupeř jde z protiútoku do vedení, 2:3. Od 28.minuty jdeme na powerplay s Šalamonem, ale nic se neurodilo, takže druhá prohra 2:3!

KFV Roub Vítkovice C – AC Čepo Pustkovec 2:3 (1:1)

Branky: Fojtík 2

Do zápasu jsme nastoupili již bez zraněného Brázdy. Zbytek týmu po hodinové pauze načerpal trošku sil a v první půli jsme byli Čepu alespoň rovnocenným soupeřem. Ve 4.minutě napřáhl ke střele z dálky Fojtík a střela se ujala, 1:0. Soupeř se zastřeloval v 5.minutě, kdy orazítkoval naši tyč. V 8.minutě je již vyrovnáno po rozehraném rohu a zakončení v šestce, 1:1. Do konce úvodní půle se nám již další branka neurodila.

Ono se ani ve druhé půli dlouho nic nerodilo. Náš tým již neměl dostatek sil něco vytvářet, ale přece jen Fojtíkovi nějaká energie zbyla, když se ve 25.minutě vydal z vlastní poloviny k sólovému průniku a poslal nás do vedení na 2:1. Soupeř nás však zamkl na vlastní polovině a po přihrávce a zakončení v šestce vyrovnává na 2:2. Ve 29.minutě přichází střela k naší pravé tyči s dorážkou a už zase prohráváme, 2:3. Zkoušíme v poslední minutě powerplay se Šalamonem, ale Čepo nás k ničemu nepustilo a tak i toto třetí utkání prohráváme také 2:3!!! Bylo to dnes moc špatné, ostatně na tom se shodli i další zástupci staré gardy Roubíčku na tribuně, včetně trenéra Gamaspolu Jeseník i trenéra našich A/B týmů. Příště se na to musí jít jinak a hlavně lépe!!! Hraje se 10. ledna, bližší info má u sebe vedoucí C týmu.

Další fota:

http://roub.rajce.net/2015-12-20_C_tym_5.turnaj

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual