Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým - 3.turnaj okresního přeboru

22. 11. 2015

22.11.2015 C tým – 3.turnaj okresního přeboru, hala Varenská

sestava: Kubáň, Jeřábek – Ruta, Tučný, Brázda, Šalamon, Fubšo, Pastor, Gračanin, Fojtík, Holman, Kašpar

KFV Roub Vítkovice C – Zvěřáci Ostrava I. 5:1 (2:0)

Branky: Fojtík 3, Gračanin, Holman, žlutá karta: Gračanin

c_tym_3.turnaj_22.11.2015_002.jpgV okresním přeboru startují již druhou sezónu dva týmy Zvěřáků, což je sice neobvyklé, ale oba týmy mají jistou spojitost a navíc před loňskou sezónou si vedoucí týmů schválili, že jim shoda názvů vadit nebude. Pro naši potřebu jsme si je však pro jistotu označili jako Zvěřáci I. a Zvěřáci II. Do vedení jdeme v 7.minutě, kdy Brázda přihrává míč na střed šestky Fubšovi a ten jej přeposílá doleva Fojtíkovi, který zakončuje akci střelou k pravé tyči, 1:0. Našich šancí je výrazně více a zejména aktivní Fojtík, co by posila z juniorky, má hlad po gólech a z jedné ze svých mnoha šancí nastřeluje tyč. V 11.minutě Holman obešel obránce, v šestce přihrál na pravou stranu Gračaninovi a ten mohl pohodlně skóroval do odkryté pravé strany brány, 2:0.

Druhá půle začíná další brankou v úvodní 16.minutě. Fojtík na třech metrech předvedl fantastické zrychlení s klikou doprava svému strážci a z 12m napálil míč k pravé tyči, 3:0. Ovšem soupeř měl pak také blizoučko ke vstřelení gólu, útočící hráč šel sám z pravé strany na gólmana Kubáně, ten vybíhal a následovala střela z úhlu a u přední tyče za cenu odřených trenýrek situaci hasil veterán Ruta. Aktuálně nejstarší hráč staré gardy měl pak možnost skórovat, ale po jeho střele míč skončil jen na tyči. Ve 26.minutě se soupeř přece jen dočkal, útočící hráč dostal přihrávku do šestky a umístil míč do sítě do protipohybu brankáře, 3:1. V poslední 30.minutě dloubnul z vlastní poloviny míč vpřed Holman před šestku k Fojtíkovi, ten míč rovněž dloubnul před vybíhajícím gólmanem a ten končí pod břevnem, 4:1. Pár vteřin před koncem utkání ještě vyvíjíme tlak v šestce soupeře, míč jde nakonec zpět před šestku, kde si jej Holman navádí na střed a připravuje se na střelu, jeho pumelice končí v síti a utkání zaslouženě vyhráváme 5:1.

KFV Roub Vítkovice C – AC Derby Ostrava 1:1 (0:0)

Branka: Šalamon

c_tym_3.turnaj_22.11.2015_007.jpgVypadalo to v první půli, jako by oba týmy měli před sebou jistý respekt. Pár šancí k vidění bylo na obou stranách, ale hra neměla ještě tu správnou gradaci a branku jsme tak v první půli neviděli.

Druhý poločas jsme začali opět rychlou brankou, stejně tak jako v prvním zápase. V 16.minutě posílá Kašpar míč do šestky Gračaninovi, ten jej patičkou nastřeluje do brankáře a odražený míč napálil pod břevno Šalamon. Jdeme do vedení 1:0. Derby pak výrazně zvýšilo aktivitu a naše obranné bloky v čele s gólmanem Kubáněm měly plno práce. Také my měli pár tutovek, ale zůstaly nevyužity. A tak ve 29.minutě přišla rychlá akce soupeře a střela z pravé strany přinesla nakonec zřejmě spravedlivé vyrovnání zápasu na konečných 1:1.

KFV Roub Vítkovice C – TJ Sokol Poruba 3:1 (2:0)

Branky: Pastor, Fojtík, Brázda

c_tym_3.turnaj_22.11.2015_009.jpgNa toto utkání dostal příležitost vyniknout v brance dorostenec Jeřábek a musíme jej pochválit. Do vedení jdeme hned ve 2.minutě, kdy roh rozehrál Kašpar na Holmana, ten míč napálil do šestky, kde jej Pastor usměrnil do sítě, 1:0. Minutu na to si Fojtík sám vybojoval na vlastní polovině míč a podél levé lajny pelášil zcela sám na branku soupeře a když si poradil i s brankářem, vedli jsme po jeho zakončení 2:0. Hru jsme pak zvolnili a do konce půle branka již nepadla.

Hezkou branku jsme pak viděli ve 24.minutě. Kašpar podél levé lajny přešel přes dva bránící hráče, načepoval míč na pravou stranu šestky nabíhajícímu Brázdovi a ten efektně zakončil akci střelou přes brankáře, 3:0. Jenže ihned po rozehrávce je tady protiakce a střela z pravé strany končí v naší síti, 3:1. Soupeř se tedy jen tak ještě nevzdával a čím dál víc nebezpečně kousal. Jeřábek tak musel několikráte ukázat, co již jej náš trenér brankářů Křižák naučil. V závěru ještě vidíme powerplay, ale naše obrana a Jeřábek vše jistí. Takže je tady naše druhá dnešní výhra a vcelku spokojenost s předvedenou hrou.

Další turnaj nás čeká již následující neděli, kdy od 14:00 (pozor na časový skluz) v hale na Varenské se utkáme s týmy Interu, Hlučína a Zvěřáků II.

Fotky z turnaje:

http://roub.rajce.net/2015-11-22_C_tym_3.turnaj_22.11.2015

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual