Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým - 2.turnaj OP

8. 11. 2015

8.11.2015 C tým – 2.turnaj okresního přeboru, hala Varenská

sestava: Kubáň, Jeřábek – Ruta, Tučný, Brázda, Střižík, Šalamon ©, Fubšo, Gračanin, Bílek, Fojtík, Holman, Kašpar

c_tym_2.turnaj_op_8.11.2015_015.jpgPrvní turnaj C týmu po postupu do okresního přeboru vůbec nevyšel a tak vedení C týmu povolalo na dnešní druhý soutěžní turnaj dle povolených pravidel daleko víc posil. A tak se dnes ze soupisky B týmu zapojili do hry k C týmu Bílek, Holman a Kašpar a ze soupisky dorostu/U21 Fojtík a Jeřábek. Pro ty, co by se chtěli v pravidlech šťourat, připomínám, že pravidla umožňují zapojit do hry až max. 3 hráče z vyšší soutěže, 5 hráčů z nižší soutěže a pokud máte hráče ve věku do 21 let napsané v nižší soutěži, tak tam je počet směrem vzhůru absolutně neomezen. A tak se dnes k 8 hráčům pozvolna „umírající“ staré gardě (C týmu) zapojilo dalších 5 mladších hráčů „Roubíčku“, kteří dodali týmu trošku mládežnického elánu a šturmu, což nakonec přineslo zasloužené ovoce…

KFV Roub Vítkovice C – FC Sampdoria Ostrava 1:0 (0:0)

Branka: Ruta

c_tym_2.turnaj_op_8.11.2015_003.jpgSoupeř se dnes zřejmě nesešel zrovna v nejideálnější sestavě, ale to nic nebránilo tomu, že k Sampdorce máme sportovní úctu a jistou historickou futsalovou kolegialitu a tak utkání probíhalo v duchu fair play. V první půli jsme viděli 3 větší tutovky soupeře, z naší strany jen jednu. Druhá půle již byla akčnější, z naší strany např. Ruta u zadní tyče málem mohl skórovat. Také Sampdorka se několikráte blýskla zajímavou akcí, ale Kubáň byl vždy na místě. Ve 25.minutě dostal Ruta přihrávku z pravé strany od Kašpara, míč si zpracoval na prsou a vymetl parádní ránou pravou šibenici. Sampdorka pak sáhla k powerplay s Litvíkem, ale obranné řady našeho týmu si již výhru nenechali vzít. Gólman Kubáň se tak může radovat z vychytané nuly a celé céčko z prvního vítězství ve vyšší soutěži. Poklona pak náleží Rutovi (50 let) a Litvíkovi (52 let), kterým to ještě v tak vysokém věku stále běhá…

KFV Roub Vítkovice C – FC Dravci Dolní Benešov 1:0 (0:0)

Branka: Bílek

c_tym_2.turnaj_op_8.11.2015_011.jpgMezi dospěláky v našem klubu si svoji celozápasovou premiéru v bráně odbyl dorostenec Kuba Jeřábek a nakonec z toho byla jeho první vychytaná nula!!! Bravo, Kubo!!! Škola trenéra gólmanů Radima Křižáka přináší další ovoce a to máme mezi žáky další nadějné gólmanské nástupce!!! Z naší strany v první půli stojí za zaznamenání hezký průnik Brázdy po pravé straně a jeho střela do brankáře. Dravci však byli o malinko dravější a Jeřábek hasil jednu prekérní situaci a u druhé měl štěstí, když míč skončil na tyči. Také ve druhé půli soupeř zahrozil nastřelenou tyčí a pak bylo k vidění několik šancí na obou stranách, ale obranné bloky obou týmů byly vždy na místě. Ve 23.minutě přišel faul Dravců a po druhé žluté pro hráče soupeře následovala červená a šli jsme na přesilovku. Jenže nebylo nám přáno. Až ve 26.minutě Fojtík nabíjí do šestky a Bílek podrážkou vzad posílá míč k levé tyči a vedeme 1:0! Soupeř sáhl k powerplay, ale druhé hubené vítězství jsme si již pohlídali.

KFV Roub Vítkovice C – Fortuna/Leopards Ostrava 4:1 (1:1)

Branky: Fojtík 2, Fubšo, Holman

c_tym_2.turnaj_op_8.11.2015_018.jpgSoupeř překvapivě začal utkání s velkým respektem a zatáhl se na vlastní polovině. Soupeře jsme sice tlačili, ale bylo to nějaké vlažné. A tak v 8.minutě se F/L osmělili a po prvním vážném závaru kolem naší šestky následovala tyč a pak super zákrok gólmana Kubáně. V 9.minutě si vyměnil Fubšo míč s Kašparem a v šestce zakončil, 1:0. Ovšem soupeř zjistil, že do hry nejdeme až tak moc s elánem, jako v předcházejících dvou zápasech, hru znatelně oživil a v 11.minutě přišla šikovná narážečka na střed šestky a přízemní střela končí v naší síti, 1:1. Ve druhé půli se dlouho nic moc vážnějšího nedělo, až přišel faul soupeře ve 28.minutě a z přímáku to Holman po zemi napral až do sítě a šli jsme opět do vedení na 2:1. F/L zkouší powerplay, ale v poslední 30.minutě přichází chybná příhra, Fubšo míč zachytává a jde sám na prázdnou bránu a na brankové čáře přenechává míč mladší generaci a Fojtík doťukává do prázdné na 3:1. Soupeř však udělal další kiks a Fojtík přes celé zakončil skóre utkání na stavu 4:1.

Dnes tedy parádních 9 bodů! Nyní céčko čeká 3.turnaj OP v neděli 22.11. na Varenské od 11:00, kde se utká s týmy Zvěřáci, Derby a Sokol Poruba.

Další fota z turnaje:

http://roub.rajce.net/2015-11-08_C_tym_2.turnaj_OP_8.11.2015

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual