Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým - 2.turnaj a 4 body

13. 11. 2011

C tým

12.10. 2011 2.turnaj 1.třídy, hala Sareza 

2., sobota 12.11., Sareza

16:00

- FSK Deves Fifejdy

1:2 (0:1)

Branky: Žurovec

Karty: Fubšo (ž.k.)

 

17:30

- AC Čepo Pustkovec B

3:1 (3:0)

Branky: Magdolen 2, Šimečka

Karty: Brázda (ž.k.)

 

18:30

- SK Krmelín B

1:1 (0:1)

Branky: Šimečka

Karty: Fubšo, Šalamon (oba ž.k.)

Sestava: Kubáň (k1), Matěj – Tučný, Šalamon, Brázda, Šimečka, Střižík, Fubšo, Vyoral (k2), Magdolen, Žurovec

 

C – FSK Deves Fifejdy 1:2 (0:1)

Deves jsme vídávali před léty ve vyšších soutěžích, ale i přes jistý výkonnostní pokles si tento tým stále udržuje svoji kvalitu a to dokázal i proti našemu C týmu. Naši hráči hráli zbytečně zakřiknutě, chybělo nám zdravé sebevědomí a na hřišti jsme se tak spíš hledali. V 9.minutě šla rozehrávka zbytečně od brankáře Kubáně na ihned vlevo obsazeného Fubša, přičemž napravo byl zcela volný Střižík, soupeř míč získal a otevřel skóre zápasu. Ještě v téže minutě nastřelil Šalamon tyč, ale do poločasu se skóre zápasu již nezměnilo.

Ve 20.minutě dostal Žurovec dlouhý míč a sám z levého úhlu vyrovnal na 1:1. Jenže ve 21.minutě si vychutnal Střižíka na hranici šestky útočící hráč a s přehledem poslal Deves znovu do vedení. Od 23.minuty hrajeme s brankářem v poli (Tučný), ale nic jsme nevymysleli a bohužel po zásluze jsme toto utkání prohráli.

 

C – AC Čepo Pustkovec B 3:1 (3:0)

Kvůli prvnímu poločasu tohoto zápasu mělo smysl přijít se podívat na dnešní zápasy C týmu. Jedním slovem paráda! Absolutní totální celoplošný presing, důrazné napadání, nadšená bojovná hra a hecování. Ve 4.minutě Střižík pálil a Magdolen míč dorazil do sítě, 1:0. V 9.minutě Žurovec našel Šimečku a vedli jsme 2:0. Ve 12.minutě pálil z úhlu Šalamon a Magdolen znovu doráží na 3:0.

Ve druhé půli jsme se již více stáhli a bránili naše vedení. Náročný styl hry z první půle nás asi trošku unavil a tak se soupeř začal více prosazovat. Výsledkem jeho snažení bylo snížení na 3:1 ve 21.minutě. Od 23.minuty pak hrálo Čepo s brankářem v poli, ale bránili jsme pozorně. Zejména díky fantastickému výkonu z první půle jsme toto utkání naprosto zaslouženě vyhráli.

 

C – SK Krmelín B 1:1 (0:1)

Zkušení hráči soupeře, jejichž A tým hraje divizní soutěž, byli nesmírně těžkou překážkou. V 7.minutě po rozehraném autu jsme prohrávali 0:1. Nám se vyrovnat podařilo až ve druhé půli, kdy v 18.minutě Tučného nástřel na zadní dorazil do sítě Šimečka. V závěru zápasu jsme mohli ještě rozhodnout po závaru na brankové čáře soupeře, ale míč asi celým objemem za brankovou čáru nepřešel a tak se oba týmy rozešly smírně.