Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým - 1.turnaj OP

19. 10. 2015

18.10.2015 C tým – 1.turnaj okresního přeboru, hala Varenská

sestava: Kubáň, Jeřábek – Ruta, Pastor, Tučný, Brázda, Střižík, Šalamon, Žurovec, Bílek, Fojtík

KFV Roub Vítkovice C – 1.FC Čechymen Ostrava 1:2 (0:1)

Branka: Žurovec

c_tym_1.turnaj_18.10.2015_004.jpgStará garda hrající pod hlavičkou C týmu postoupila po létech do vyšší soutěže a na stará kolena si chce ještě vyzkoušet vyšší futsalový level. Ovšem musí se doplňovat mladšími hráči, jinak by tuto kvalitnější soutěž již moc neuběhala a tak dnes kádr C týmu doplnili z juniorky náhradní gólman Jakub Jeřábek a Dominik Fojtík a na dva první zápasy ze soupisky B týmu Jakub Bílek. Hned od začátku úvodního zápasu bylo vidět, že tato soutěž je o dost rychlejší. Ale šance jsme měli nejprve my, dvě tutovky spálili Fojtík a Bílek. Ovšem pohroma přišla v minutě 8., kdy náš roh byl zahrán tragicky a soupeř nám míč uzmul a pelášil po levé straně hřiště na naši bránu, přízemní střela končí v naší síti, 0:1. Nám se podařilo vyrovnat ve 2.půli, kdy ve 20.minutě pálil Fojtík, gólman míč vyrazil k zadní tyči, kde již číhal Žurovec a ten vyrovnal, 1:1. Ve 22.minutě dochází ke kuriózní situaci a k naší smůle na náš vrub. Jednoduchý míč směřuje na gólmana Kubáně, ten jej zbrkle odkopává a trefuje nohy do šestky vracejícího se Šalamona a od něj se míč odráží do brány, 1:2! Od 28.minuty jdeme na powerplay nejprve s Tučným a pak se Šalamonem, ale nic moc, jen 1x nastřelené břevno. Zbytečná prohra, soupeř byl naprosto hratelný a vlastními kiksy jsme se připravili o body!!!

KFV Roub Vítkovice C – FK Pegasus Ostrava 0:4 (0:3)

c_tym_1.turnaj_18.10.2015_008.jpgPegasusu jsme vítězství usnadnili hromadou kiksů, místy jsem měl pocit, jako by jsme hráli futsal prvním rokem. Tolik hrubic z naší strany jsem již dlouho neviděl!!! 7.minuta a rozehráváme nějak krkolomně aut na půlce soupeře, míč ztrácíme a rychlý brejk končí pumelicí pod břevno, 0:1. V 9.minutě Pegasus máme na jeho polovině, ovšem přichází lajdácká ztráta míče a ten jde obloučkem za naši rozhozenou obranu, kam již sprintuje hráč Pegasusu a akci zakončuje brankou na 0:2. Ve 13.minutě soupeř nastřelil naši tyč. Pegasus hraje chytře a místo nás, brání on a číhá na naše chyby. A další chyba je opět tady, ztráta míče, brejk a přízemní střela končí v síti, 0:3. Ve druhé půli naše hrubice pokračují. Ve 22.minutě zahráváme aut, ale opět jsme jak jelimani, míč nám soupeř sebral a po brejku je to již 0:4. A to podotýkám, že jsme Pegasus měli přitom více na jeho polovině!!! Ve 24.minutě dostává premiérově prostor dorostenec Jeřábek a jde zkusit štěstí do brány mezi dospěláky v okresním přeboru. Blýskl se jedním výborným odkopem po vyběhnutí mimo šestku a branku již nedostal. Z naší strany jsme už jen ve 29.minutě Střižíkem nastřelili tyč. Díky naší ledabylé a místy až lajdácké hře jsme i toto utkání zbytečně prohráli.

KFV Roub Vítkovice C – TORO Fifejdy 2:9 (2:2)

Branky: Šalamon, Fojtík

c_tym_1.turnaj_18.10.2015_018.jpgV první půli jsme proti loňskému vítězi přeboru hráli naprosto vyrovnanou partii, i když kiksů bylo opět dost, ale Kubáň nás při brejcích soupeře podržel. Ve 2.minutě dává Fojtík v šestce soupeře míč pod sebe na Šalamona a ten pálí k pravé tyči, 1:0. V téže minutě následuje závar v naší šestce, nedokážeme míč odkopnout a ten končí v naší síti, 1:1. Ve 13.minutě si potáhl z půlky míč Fojtík, udělal kliku obránci a přízemní střelou zakončuje k levé tyči, 2:1. V poslední 15.minutě první půle jdeme do tutovky Šalamonem se Střižíkem, jenže akce není správně zakončena a místo toho je tu brejk na druhou stranu, kdy 3 hráči Tora útočí na našeho jediného obránce a akci zakončují brankou na 2:2. Druhá půle je už z naší strany velmi tragická, navíc nám síly došly. V 17.minutě ztrácíme na vlastní polovině míč a soupeř trestá brankou na 2:3. Ve 23.minutě směřuje přihrávka na střed před naší šestkou a po střele se míč třepetá v naší síti, 2:4. Následující minutu je k vidění jednoduchá rychlá a hlavně přesná kombinace soupeře, po níž je to již 2:5. 25.minuta a závar v naší šestce, soupeři jsme míč neukopli a ten trestá brankou na 2:6. Kubáně v bráně střídá opět Jeřábek. Ve 28.minutě jdeme do šance, jenže z naší akce je protiakce a díky rychlé kombinaci Tora a přesnému zakončení prohráváme 2:7. V této fázi zápasu už někteří hráči na to doslova kálí (omlouvám se, ale jiné vhodnější slovo jsem pro tuto situaci opravdu nenašel) a s vracením se do obranných pozic si moc těžkou hlavu nedělají. A tak Toro pokračuje v naší demolici a ve 28.minutě je to 2:8 a v poslední minutě 2:9. Pánové, copak? Že by velké sousto?

Fota: http://roub.rajce.net/2015-10-19_C_tym_1.turnaj_18.10.2015