Jdi na obsah Jdi na menu
 


BB Odry - Vítkovice 6:10 (3:7)

11. 12. 2016

6.kolo 3.ligy – divize F

11.12.2016 hala Odry

 

Beach Boys Odry – KFV Roub Vítkovice 6:10 (3:7)

Branky Odry: Konrád 2, Rybařík, Maléř, Chuděj E., Vidlák

Branky Vítkovice: Jaroš 4, Holman 3, Fojtík, Kašpar a vlastní

Žluté karty: Maléř, Hurta – Bláha

Sestava Odry: Zlámal – Sikorský, Murín, Rybařík, Maléř, Konrád, Vidlák, Paszko, Hurta, Chuděj T., Repta, Chuděj E.

Sestava Vítkovice: Dička (Jeřábek) – Holman, Kroupa, Kašpar, Jaroš, Bláha, Gaži, Fojtík, Křižák, Kopecký

Rozhodčí: Bačkovský, Tomeš

odry---a-1.pule.jpgTým Oder je nováčkem divizní soutěže, kam postoupil z krajského přeboru ze 3.místa, a udělal moc dobře! Divácký zájem o futsal v Odrách je totiž suprový, fanoušci skvělí, zkrátka paráda! Dnešní utkání bylo bohaté na branky, takže stručně… V 6.minutě hosté zahrávají Jarošem roh a bránící hráč si míč sráží do vlastní brány, 0:1. V pokračující 6.minutě Jaroš posílá do šance Holmana a ten v šestce zakončuje na 0:2. Je tu 8.minuta a Fojtík zachycuje rozehrávku Oder a pálí k pravé tyči, 0:3. Domácí v téže minutě snižují po důrazné akci v šestce, kdy i přes obětavý zákrok hostujících bránících hráčů, se Konrádovi daří dostat míč do sítě, 1:3. V 11.minutě Holman zachytil rozehrávku Oder a zakončil střelou k pravé tyči, 1:4. Následuje super šance hostů ve 13.minutě, tu domácí sice vyřešili, jenže ihned ztrácejí míč a Jaroš zakončuje na 1:5. V 19.minutě domácí zahrávají roh, jenže rozehrávku jim zachytil Kroupa, vyvezl míč podél levé lajny a přihrál do šestky vběhnutému Kašparovi, který zvýšil na 1:6. Odry ihned odpovídají šikovným obloučkem Rybaříka a snižují na 2:6 a kombinační akcí zakončenou Maléřem na 3:6. To vše v 19.minutě. V poslední 20.minutě první půle gólman Vítkovic Dička výhozem nachází v šestce soupeře Jaroše a ten se po žonglérském kousku efektně trefuje na poločasových 3:7.

odry---a-2.pule.jpgBěží 22.minuta zápasu a kombinační akce Jaroše s Holmanem končí Jarošovou brankou zakončenou v šestce na 3:8. Domácí však zvyšují obrátky a ve 25.minutě nejprve nebezpečně pálí, střela je zblokována a nakonec vše ukončuje Erik Chuděj a snižuje na 4:8. Ve 26.minutě je písknuta penalta pro domácí, ale Dička přízemní střelu Maléřovi vyrazil. Ve 30.minutě jsou domácí znovu u slova, přihrávka směřuje do šestky na neobsazeného Konráda a ten snižuje na 5:8. Oderští ve 32.minutě chybují se zpětnou přihrávkou, míče se zmocnil Holman a pálí do Zlámala, ale dobíhající Bláha odražený míč posílá doprava Kopeckému, ten jej nahrává k zadní tyči Holmanovi a tentokrát je již z toho gól, 5:9. Ve 35.minutě také hosté chybují s rozehráním rohu, Maléř míč uzmul a peláší po levé lajně a to mu už do šestky nabíhá Vidlák a skóruje na 6:9. Poslední slovo však měli nakonec vítkovičtí futsalisté pár vteřin před koncem, Kopecký si potáhl míč u pravé lajny, adresoval přihrávku k zadní tyči Jarošovi a ten se trefil pod víko na konečných 6:10.

Odry čeká v 7.kole těžký zápas s Jakubčovicemi v sobotu 17.12., Vítkovice hostí v pátek 16.12. Dragons Nový Jičín.

Komentář trenéra KFV Roub Vítkovice Pavla Michury:V malé oderské hale jsme očekávali, že domácí budou hrát futsal plný osobních soubojů a proto jsme chtěli být hodně v pohybu, hrát kombinačně a těmto soubojům se vyhýbat. Ze začátku se to dařilo. Domácí čekali co uděláme, byli docela zalezlí a my toho využili k tříbrankovému vedení. Potom soupeř začal být aktivnější, často nás napadal už na naší polovině a na tomhle malém hřišti nám působil značné potíže. Naštěstí pro nás pokaždé, když jsme se nechali strhnout soupeřem k divočině a inkasovali, tak se nám povedlo znovu zvýšit a víceméně držet pořád stejný náskok. V bouřlivé atmosféře bylo třeba kluky několikrát upozornit, ať hru více zklidní, ale nakonec jsme to zvládli a i když jsme dali i nějaké šťastné góly, tak jsme vyhráli zaslouženě.“