Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým veze z Čeladné plný počet bodů

18. 11. 2012

18.11.2012

B tým – MS Krajský přebor

3.turnaj, hala Čeladná

Sestava: Matusák – Fubšo (k), Jiřičný, Žurovec, Vašek, Vavrušák, Ludvík, Horváth, Kováčik, (Mikuš, Škorňák, Gaži)

KFV Roub Vítkovice B – Olympia Velké Hoštice 5:0 kontumačně

Soupeř se k utkání nedostavil.

V loňské soutěžní sezóně měl krajský přebor vynikající sportovní úroveň a hrál v něm i náš A tým. V letošní sezóně jsme A tým poslali hrát o soutěž výše do divize a do krajského přeboru nám postoupil, jako vítěz okresního přeboru, B tým. Jenže v letošní sezóně z původních 16-ti týmů zůstalo v kraji jen týmů 12 a navíc přibývají kontumace za neodehrané zápasy a tak z letošní úrovní kraje musíme být velmi nespokojeni. Pro neúčast Velkých Hoštic jsme tak dnes zajížděli do nádherné haly na Čeladné, stejně tak jako hráči Krnova, pouze k jednomu zápasu právě s Krnovem.

KFV Roub Vítkovice B – Fugy Krnov 3:0 (2:0)

celadna-001.jpgNa Čeladnou jsme přivezli hráčů, jako bychom jeli na celodenní turnaj. Nakonec k jedinému zápasu nastoupila pouze osmička hráčů do pole a Matusák do brány. Zápas jsme začali dobře. Ve 2.minutě Jiřičný vyslal do šance Vaška a po jeho střele jsme vedli 1:0. Hráči Krnova však byli pak ve hře daleko aktivnější a převzali otěže zápasu. Ve 13.minutě ve vlastní šestce byl zasažen po střele Ludvík do ruky a tak se proti Matusákovi kopala penalta. Ovšem Matusák si s ní bravurně poradil a míč vyrazil. Krnov pak nastřelil ve 14. a 15. minutě naše tyče. Nám se podařilo až v závěru poločasu ve 20.minutě projít Vavrušákem podél pravé lajny a do šestky nahrál zcela volnému Žurovcovi a ten zvýšil na 2:0.

Ve druhé půli ve 23.minutě trefil Vavrušák tyč. Ve 29.minutě se blýskl fantastickým zákrokem Matusák, když zlikvidoval samostatnou akci soupeře. Aby těch tyček nebylo málo, tak ve 31.minutě vyslal Kováčik šikovně do jasné tutovky Žurovce, ale ten napálil míč jen do tyče. Ve 34. minutě Kováčik pro změnu dal příležitost vyniknout Fubšovi, ale i jeho střela skončila na tyči. A taky ještě soupeř ve 35.minutě nechal zazvonit naši tyč. Ve 38.minutě si vzali krnovští time a pak hráli s brankářem v poli. Jenže jejich hra byla pomalá, naši hráči stíhali bránit a nakonec v poslední minutě se dostal k míči Vavrušák a šel sám na bránícího hráče a s přehledem zakončil, 3:0.

Dnes tedy 2 výhry, ač jedna kontumační, ovšem s hrou našeho rezervního týmu moc spokojeni nemůžeme být. Je potřeba přidat na pohybu všech hráčů a zejména přesnosti v zakončování. Ale díky i tak, za těchto 6 bodů. Další 4. turnaj (celkem 10) hraje B tým v sobotu 1.12. od 8:00 v Bílovci a soupeřem mu budou týmy z popředí tabulky krajského přeboru Top Dogs Nový Jičín a Jokerit Kopřivnice.

Tabulka Krajského přeboru:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/souteze.asp?soutez=9E0O1A&show=Aktual