Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým na 9.turnaji KP s nulou!!!

17. 2. 2013

9.turnaj 17.2.2013

hala Čeladná

Sestava: Novák T. – Ruta (k), Valový, Žurovec, Výduch, Mikuš, Škorňák, Mičkal, Buchta

KFV Roub Vítkovice B – Top Dogs Nový Jičín 3:8 (1:4)

Branky: Výduch, Novák T., Mičkal

Do krásné haly na Čeladné jsme přijeli s B týmem ve velmi omlazené sestavě. Na jedné straně sice s nejstarším hráčem Rutou (ročník 65), na druhé straně s dorostenci Škorňákem (ročník 95), Mičkalem a Buchtou (oba ročník 96). Večer nám A tým hraje v Orlové a tak doplnění sestavy hráči A týmu nepřicházelo do úvahy. Navíc, když se k tomu přidalo několik omluv a náhlá přerušení aktivní činnosti několika hráči, nebylo už ani z čeho pořádně vybírat. Že to tato sestava bude mít moc těžké, to jsme věděli, ale že to dopadne až takto tragicky…

b-tym-9.turnaj-kp-17.2.2013-004.jpgProti 2. týmu tabulky krajského přeboru, kterému by určitě slušela účast v divizní soutěži, jsme nezačali nejlépe. Hned na začátku 2.minuty přišla jednoduchá kombinační akce soupeře a zakončení střelou k levé tyči, 0:1. Pak jsme opticky na několik minut srovnali krok, jenže v 8.minutě přišla opět akce soupeře, útočící hráč šel na šestce s míčem nejprve doleva, pak na střed a vypálil k levé tyči, 0:2. Ve 12.minutě útočící hráč přehodil u pravé lajny našeho obránce a vypálil k levé tyči, 0:3. Ve 13.minutě jsme se konečně dostali ke slovu a Ruta nahrál Výduchovi a ten snížil na 1:3. Opět jsme hru vyrovnali, ale přišla 19.minuta, míč šel za naši obranu, došlo k rychlému přečíslení 3 na 2 a výsledkem byla čtvrtá branka v naší síti.

Ve 2.půli ve 24.minutě ztrácíme míč a z následného protiútoku už je to 1:5. Ve 27.minutě dostáváme další branku na 1:6. Ve 28.minutě prošel gólman Tomáš Novák přes celé hřiště a snížil na 2:6. A ještě v téže minutě zakončoval Mičkal střelou a odrazem od bránícího hráče na 3:6. Místo toho, aby nás tyto dvě slepené branky vyburcovali, opět kiks a ve 29.minutě prohráváme 3:7. Hru jsme sice dokázali srovnat, ale naše zakončování je mizerné a poslední slovo v zápase měl opět náš soupeř, když jsme hráli s brankářem v poli, ale ve 38.minutě ztrácíme míč a do prázdné brány dostáváme osmou branku. Gratulace soupeři k zaslouženému vítězství!

 

KFV Roub Vítkovice B – Jokerit Kopřivnice 0:11 (0:4)

Ambiciózní nováček krajského přeboru, jehož hru skvěle diriguje Buček (ex CC Jistebník), je na čele tabulky a určitě i tento tým by byl velkým přínosem pro divizní soutěž. Uvidíme, kdo nakonec bude chtít z kraje do divize postoupit, protože podle současných rozhovorů, velkým problémem je prozatím velký nedostatek financí…

b-tym-9.turnaj-kp-17.2.2013-012.jpgSoupeř využíval rotací, na což naši hráči dokázali v úvodu zápasu v celku v pohodě reagovat a dokonce se dostávali i do několika slibných příležitostí, ale chybělo to hlavní, klid v zakončení. Jokerit šel do vedení až v 11.minutě, kdy dlouhý míč se dostal za našeho obránce a útočící hráč hlavičkou překonal našeho gólmana, 0:1. Ve 13.minutě Jokerit po rohu zvyšuje na 2:0. V 17.minutě jdou 2 na 1 a po příhře na zadní je to 0:3. V 18.minutě ukázal Buček, jak se má správně pokrýt míč, který potáhl po levé lajně, vypálil a zvýšil na 4:0 pro Kopřivnici.

Druhá půle začala pro nás už tragicky. Hráči jako by byly někde na čutané, bránění velmi vlažné a hned ve 21.minutě je to 0:5. Minutu na to opět jednoduchá kombinace soupeře přes naši laxní obrannou pozici a branka na 0:6. Už je vidět, jak většina našich hráčů rezignuje a ještě stále ve 22.minutě po jednoduchém průniku je to 0:7. Zatím, co soupeř se hrou baví, my se trápíme, tápeme a nic se nám nedaří. Ve 26.minutě bereme time a Tomáš Novák se nechal v bráně vystřídat. Jelikož jsme neměli náhradního gólmana, tak do brány šel chytat hráč z pole - dorostenec Buchta. Naše hra byla však už tak tragická, že by to nestačilo ani na nejnižší okresní třídu a tak nadšeně hrající Jokerit přidával branku za brankou. Ve 31.minutě po nástřelu na zadní 0:8, ve 34. po špatné rozehrávce gólmana 0:9, ve 35. po kombinační akci a střele pod břevno 0:10 a ve 39. po ztrátě míče 0:11!!! Kouknul jsem se do archívů a mohu oznámit, že naposledy jsme dostali takový výprask v sezóně 2004/2005, když jsme s A týmem v divizní soutěži prohráli v Třinci 0:12. Opět tedy gratulace soupeři a nám důrazné varování!!! Vedení našeho klubu, ale i hráči samotní, tak mají o čem přemýšlet…

Fotky: http://roub.rajce.net/2013-02-17_B_tym_9.turnaj_KP_17.2.2013