Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým na 8. turnaji s devíti body!!!

17. 3. 2012

B tým

17.3. 2012 8.turnaj okresního přeboru, hala Varenská 

8., sobota 17.3., Varenská

08:00

- C.I.P. Ostrava

5:0 kontumačně

Branky: -

Karty: -

 

09:30

- Dravci Dolní Benešov

2:1 (1:0)

Branky: Kováčik, Vašek

Karty: Kováčik

 

10:30

- AC Čepo Pustkovec

6:1 (3:1)

Branky: Vašek, Soško, Kováčik, Šalamon, Vavrušák, Urban

Karty: -

Sestava: Matusák, Vosol – Vavrušák (k), Šalamon, Škorňák, Gaži, Soško, Urban, Vašek, Kováčik

 

KFV Roub Vítkovice B – C.I.P. Ostrava 5:0 kontumačně

Soupeř se k utkání dostavil se značným zpožděním a ač jsme byli ochotni ještě utkání odehrát, delegát zápasu již utkání kontumoval v náš prospěch 5:0.

 

KFV Roub Vítkovice B – Dravci Dolní Benešov 2:1 (1:0)

Branky: Kováčik, Vašek

Začínáme s maximálním držením míče na svých futsalkách. Ve 4.minutě vybojoval míč u levé autové čáry na vlastní půli Kováčik, prošel přes celé hřiště a zkušeně zakončil, 1:0. Až v 7.minutě se soupeř trošku déle usadil na naší půli, kdy zahrával svůj první roh. Naše až profesorská hra s držením míče však postrádala to nejdůležitější, střelbu. V 16.minutě po naší ztrátě, šel soupeř do brejku, naštěstí následná střela šla vedle. V závěru poločasu se Benešov víc osmělil, ale naše obranná fáze byla prozatím o.k. Ovšem 2 naše střely na bránu a 1 vedle za celý první poločas, to je fakt tragicky málo!!!

Druhý poločas začínáme rychlou brankou v 16.minutě zápasu. Soško dal zprava na střed Vaškovi, ten si míč posunul a vypálil, brankář míč vyrazil a dorážkou do sítě Vašek zvýšil na 2:0. Soupeř se však začal osmělovat a v 19.minutě musel nebezpečnou situaci likvidovat Matusák. V naší hře to začalo čím dál tím víc skřípat, již jsme si nebyli tak jistí a Benešov toho i díky svému důrazu začal využívat. Ve 25.minutě např. zazvonila naše tyč. Ve 27.minutě rozehráváme roh, ale soupeř naši rozehrávku vystihl, šel do brejku a i přes snahu situaci zvládnout, míč si srážíme do vlastní branky, 2:1. Soupeř pak měl obrovskou vůli vyrovnat a nám se hra opravdu moc nedařila a ve 28.minutě musel vše hasit opět skvělý Matusák. Soupeř hrál poslední minutu s brankářem v poli, naštěstí jsme jej již do žádné šance nepustili. Po pohodové první půli, jsme se nakonec na vítězství zbytečně hodně nadřeli.

 

KFV Roub Vítkovice B – AC Čepo Pustkovec 6:1 (3:1)

Branky: Vašek, Soško, Kováčik, Šalamon, Vavrušák, Urban

V sestavě se čtyřmi dorostenci, v čele s gólmanem Vosolem, na začátku zápasu nehrajeme zrovna nejlépe a soupeř má mírně navrch. Ve 3.minutě dokonce nastřelil naši tyč.  Ovšem pak jsme se začali rozjíždět k lepšímu výkonu a v 5.minutě po gólu volala hezká kombinační akce Vavrušáka se Soškem. V 6.minutě se pak už měnilo skóre, to Soško v šestce nahrál ještě lépe postavenému Vaškovi a po jeho zakončení jsme vedli 1:0. Jenže v 8.minutě následovala dlouhá křižná přihrávka soupeře z hlouby vlastní poloviny za naši půlící čáru, kde si naběhl rozběhnutý hráč Čepa a po samostatné akci dokázal vyrovnat na 1:1. V 10.minutě pak Kováčik dlouhým míčem našel na šestce Soška, ten se vymanil obránci, položil si gólmana a střelou o pravou tyč nás poslal znovu do vedení, 2:1. V 11.minutě se do tutovky dostal Kováčik, míč se odrazil k Soškovi, ten jej vrátil zpět do šestky Kováčikovi, který vymetl pravý horní roh, 3:1.

Ve druhé půli hned v úvodu zahrozil soupeř, kdy již překonaného Vosola před brankovou čárou zastoupil Vašek reflexním odkopem. Hra se pak přesouvala na obě strany, ale branky jsme již stříleli jen my. Ve 24.minutě to tam od levé autové lajny napálil Šalamon a trefil pravý horní na 4:1. Soupeř to ještě od 25.minuty až do konce zápasu zkusil s brankářem v poli, jenže ve 28.minutě Soško přiťukl Vavrušákovi a ten z půlky hřiště šel do samostatného zakončení na 5:1 a potom ještě pár vteřin před koncem zápasu se k míči dostal Urban a ukončil dnešní devítibodový úspěch šestou brankou v síti soupeře.

První devítibodový zisk B týmu, ale také i kritika do vlastních řad. Některé naše herní pasáže zápasů byly z naší strany velmi neuspokojivé, ovšem od toho jsou tréninky, aby se i nadále pracovalo na našich herních nedostatcích. 9.turnaj odehraje B tým v neděli 8.4. v hale Sarezy, kde se utká od 8:00 jen se dvěma týmy: Sokol Poruba a Zvěřaci Ostrava. Tým Brušperku byl totiž pro kontumace ze soutěže vyloučen.