Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým na 4.turnaji bere jen 3 body

8. 1. 2017

8.1.2017 – B tým

4.turnaj okresního přeboru OV + OP, hala Sareza

Nedělní sportovní program klubu nejprve zahájil B tým 4.soutěžním turnajem v okresním přeboru v hale Sarezy v Ostravě – Přívoze. Nejlepší naši dorostenci pak startovali v Hradci Králové na juniorské lize v barvách Gamaspolu Jeseník na tzv. střídavý start, který je v juniorce povolený. A naše další dorostence pak ještě čekal odpolední turnaj B týmu dorostu rovněž v hale Sarezy.

Sestava B týmu mužů: Musiol – Ruta, Brázda, Pastor, Šalamon, Itner, Jiřičný, Kováčik, Holman, Žurovec

 

KFV Roub Vítkovice B – FC TORO Fifejdy 3:2 (3:1)

Branky: Holman, Žurovec, Šalamon

b---toro.jpgVe 2.minutě je tu naše chyba, která je ale ihned napravena, Holman proniká obranou a zakončuje k pravé tyči, 1:0. Soupeř v 8.minutě vyrovnává po šikovné kombinační akci, kterou zakončuje střelou v naší šestce. V 9.minutě Toro rozehrává roh, ale míče se zmocnil Brázda, vyvezl jej podél pravé lajny a přihrál do šestky nabíhajícímu Žurovcovi, který nás opět posílá do vedení na 2:1. V 10.minutě dostal po faulu příležitost rozehrát přímý kop Šalamon z levé strany před šestkou soupeře, míč zakroutil kolem zdi a ten skončil v síti u levé tyče, 3:1.

Ve druhé půli se líbil povedený pas Jiřičného na Žurovce, který šel sám na gólmana, ale nevyzrál na něj. Dramatická zápletka se odehrávala až ke konci zápasu. Soupeř šel od 28.minuty do powerplay a tak naši hráči se nejprve snažili držet míč na svých futsalkách, jenže jej ztratili a po akci z pravé strany soupeř snižuje na 3:2. Drama vrcholí a nejprve Kováčik jde sám na gólmana, ale neuspěl, na druhé straně Toro trefuje tyč a v samém závěru ještě Ruta dostává přihrávku metr před prázdnou bránou, ale míč končí nad. Ovšem i tak 3 body jsou naše.

 

KFV Roub Vítkovice B – DTJ Vřesina 1:2 (1:1)

Branka: Kováčik, žlutá karta: Šalamon

b---vresina.jpgIhned po zápase s Torem nás čekalo utkání s Vřesinou. Soupeř vynikal výborným pohybem i kombinační hrou a také rychlostí. Začali jsme spíš od zadu a tak nás Vřesina zatláčela na naší polovině. My jsme se prakticky do ničeho složitějšího nepouštěli a vlastně ani nevystřelili směrem na bránu soupeře. Když jsme se v 7.minutě osmělili k menšímu manévrování na půli soupeře, došlo k naší ztrátě míče a z rychlé protiakce dostáváme branku, 0:1. Obraz hry se po ní změnil jen minimálně. Až ve 14.minutě Šalamon od vlastní šestky dloubákem vyslal míč přes celé hřiště do šestky Vřesiny a tam jej Kováčik zády k bráně hlavičkou poslal nad gólmana pod břevno a bylo vyrovnáno.

Ve druhé půli jsme trnuli u zakončení soupeře, kdy se míč odrazil od břevna. Ve 24.minutě nás Vřesina zatlačila před naší šestkou, přišla klika obránci s následnou střelou a míč končí u pravé tyče, 1:2. Od 28.minuty jdeme na powerplay s Kováčikem, ale soupeř až do konce zápasu pozorně brání a tak toto utkání si naši remízu nezasloužilo.

 

KFV Roub Vítkovice B – Fortuna /Leopards Ostrava 2:5 (1:1)

Branky: Žurovec, Jiřičný, žlutá karta: Holman

b---f.l.jpgMoc brzy přichází naše chyba se ztrátou míče a hned v 1.minutě po ní prohráváme 0:1. Nehrajeme tak moc od zadu, jak v předcházejícím zápase, a tak máme drobné šance. Ta největší v první půli přišla v 8.minutě, kdy Holman poslal po pravé lajně míč vpřed na Žurovce a ten z úhlu vyrovnal.

Druhou půli načínáme opět rychlou ztrátou míče v 16.minutě zápasu a soupeř jde 2 na 1 a ujímá se znovu vedení, 1:2. Když minutu na to opět ztrácíme míč, je tu rychlá protiakce, po níž prohráváme již 1:3. Ve 23.minutě se daří Jiřičnému z dálky střelou k levé tyči snížit na 2:3. Jenže soupeř ve 25.minutě znovu odbíhá na 2:4 po zakončení patičkou v naší šestce. Jdeme ihned do powerplay se Šalamonem, ale vůbec se k němu nedostáváme a naopak soupeř nás šikovně zatlačuje a napadá a ve 28.minutě dostáváme branku na 2:5. Naši hráči již ani nemají dost sil a vůle k nějakému zvratu a tak i toto utkání po zásluze prohráváme.

Další 5.turnaj B tým odehraje v neděli 22.1. na Varenské, kde jej od 11:00 čekají týmy Jiné kafe, Čepo a Bukanýři. A tak to, co jsme dnes podělali, musíme příště řádně napravit a patřičně zabodovat!!!

 

Fotky ze zápasů:

http://roub.rajce.net/B_tym_4.turnaj_8.1.2017

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual