Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým mužů má ze 6.turnaje 7 bodů

12. 2. 2017

11.2.2017 – B tým

6.turnaj okresního přeboru OV + OP, hala Sareza, Ostrava - Přívoz

 

KFV Roub Vítkovice B – Inter Ostrava 1:1 (1:0)

Branka: Žurovec, červené karty: Jiřičný, Kubáň

Sestava: Musiol (Kubáň) – Pastor, Střižík, Fubšo, Tučný (16. Kováčik), Žurovec, Jiřičný, Fojtík, Nitka

b---inter.jpgNa úvod čekal naše hráče velmi kvalitní soupeř, který bude po započtení sobotních výsledků do celkové tabulky pravděpodobně na 2.místě. Důrazné protiútoky Interu jsme likvidovali zejména díky suprovému výkonu gólmana Musiola. Našich šancí sice moc nebylo, ale ta ze 14.minuty byla proměněna. Jiřičný zahrál roh na Fubša a nakonec Žurovec nás posílá do vedení.

Ve druhé půli dostáváme branku v 17.minutě zápasu po střele z levé strany k pravé tyči. Ve 23.minutě Žurovec nastřelil břevno. Poklidný bojovný zápas se ve 27.minutě změnil v karetní představení. Po faulu Jiřičného nejprve faulovaný hráč soupeře ze zadu žduchl do našeho hráče a začala strkanice, po níž sudí oba hráče vyloučil. Rozhodčím situaci pomáhal uklidnit také gólman Musiol, ovšem z lavičky na hrací plochu úplně nesmyslně vylítl náhradní brankář Kubáň a za nadávky rozhodčímu uviděl také červenou kartu a k tomu jako bonus stopku na dva zápasy!!! Hrálo se pak 3 na 3, ale již bez nějakých výraznějších šancí. Zápas skončil remízou a bod bereme!

 

KFV Roub Vítkovice B – FC Zwěř Ostrava 7:2 (5:1)

Branky: Fojtík 3, Holman 2, Žurovec, Tučný

Sestava: Musiol – Pastor, Střižík, Fubšo, Tučný, Žurovec, Kováčik, Holman, Fojtík

b---zwer.jpgSestava se nám na druhý zápas malinko obměnila, hrát nemohl vyloučený Jiřičný, Kubáň si dnes již nezachytá a Nitka odešel na velký fotbal, ovšem tým přišel posílit Holman. Sestava si docela sedla, navíc Zwěř moc nekousala, takže naši hráči si zahráli pohodový futsálek, hrou se bavili a bylo to z naší strany koukatelné utkání. Do vedení jdeme v 5.minutě, kdy ke střele napřáhl Holman a díky teči bránícího hráče míč změnil směr a končí v síti. Na 2:0 zvyšujeme po dloubáku do šestky Fojtíka, na který gólman sice dosáhl, ale míč si sráží do brány. Soupeř se ozval v 8.minutě, kdy po důrazném průniku dokázal snížit na 2:1. V 9.minutě zvyšujeme na 3:1, kombinační akce Kováčika s Fojtíkem neměla chybu a Fojtík z pravé strany šestky zavěsil. V 11.minutě si Holman vyhledával nejvýhodnější pozici ke střele přes obránce a jakmile ji našel, zavěsil pod břevno, 4:1. Ve 14.minutě padla další branka, na které měl největší podíl Fojtík, jeho skvělá práce s míčem jej dostala sice k rohu, ale odtud skvělou přihrávkou našel v šestce Žurovce a ten zvýšil na 5:1.

Ve druhé půli naši hráči malinko zvolnili tempo, ovšem líbila se mi parádní akce Kováčika ze 17.minuty, kdy i on předvedl, co s míčem umí, škoda jen toho zakončení, kdy míč skončil na tyči. Na další branky jsme si museli počkat až do závěrečných minut zápasu. Ve 26.minutě Fubšo posunul míč k levé lajně Fojtíkovi a jeho přízemní střela končí v síti, 6:1. Ve 28.minutě se prosazuje soupeř, kdy nástřel do šestky tečuje útočící hráč do sítě, 6:2. V téže minutě ještě zvyšujeme na 7:2, Holman zastavuje nájezd tří hráčů soupeře, míč vyváží a přihrává k pravé tyči Tučnému a to se dává! Byl to pohodový zápas za tři bodíky.

 

KFV Roub Vítkovice B – AC Derby Ostrava 3:1 (2:0)

Branky: Žurovec, Jiřičný, Holman, žlutá karta: Pastor

Sestava: Musiol  – Pastor, Fubšo (16. Střižík), Tučný, Žurovec, Jiřičný, Kováčik, Holman, Fojtík

b---derby.jpgProti běhavému celku jsme museli hrát daleko zodpovědněji, než v zápase předešlém. Ve 4.minutě se nám daří vsítit úvodní branku zápasu, kdy Fubšo dal v šestce pod sebe Žurovcovi a ten prostřeluje nohy gólmana soupeře. V 8.minutě je to již 2:0, Holman z pravé strany šestky nahrál doleva Jiřičnému a ten se trefuje.

Ve druhé půli zvyšujeme hned v úvodní minutě na 3:0 po Žurovcově příhře pod sebe Holmanovi, ten udělal kliku svému strážci a pálí k pravé tyči. Pěkná akce, která sice neskončila brankou,  byla k vidění ve 20.minnutě, Kováčik nachází u pravé tyče Žurovce a ten ji trefuje. Ve 27.minutě Derby snižují po příhře k zadní tyči a zápas se nám malinko dramatizuje. Ovšem i toto utkání jsme dovedli nakonec do vítězného konce.

Dnes tedy 7 bodů do tabulky a další 7. turnaj B tým mužů má již o příštím víkendu, kdy jej v sobotu 18.2. v hale Sareza čekají od 14:30 zápasy s týmy Static, Zvěřáci a Sampdoria. Ještě závěrem dodám, že byl rozlosován také futsalový pohár, do kterého jsme přihlásili A tým mužů a A tým dorostu. Hrát se bude bohužel ve stejný den, kdy hraje B tým dorostu v neděli 19.března na Varenské. Od 8:20 do 11:00 hraje B dorost svoji soutěž mužů a od 11:00 je pak na pořadu pohár. Náš A dorost hraje od 11:20 proti Staticu a A tým mužů od 13:40 proti vítězi utkání Vřesina/Derby.

Fotky z turnaje:

http://roub.rajce.net/B_tym_6.turnaj_10.2.2017

Tabulka:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual