Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým má ze 3.turnaje 7 bodů

17. 12. 2016

17.12.2016 – B tým

3.turnaj okresního přeboru OV + OP, hala Varenská

logo-kfv-roub-vitkovice-vetsi.jpgNa 3.soutěžní turnaj si B tým musel počkat víc jak měsíc a půl. Minulý turnaj byl bodově žalostný (zisk 1 bodu) a tak dnes bylo potřeba náležitě máknout. K pěti hráčům staré gardy ze soupisky B týmu se dnes k nim přidal 1 mladší hráč také ze soupisky B týmu, dále 2 hráči ze soupisky A týmu a 3 hráči z U21. Svoji premiéru v našem dresu si odbyl hráč U21 Nitka. Přesto, že hra dnes nebyla z naší strany ta nejideálnější, bylo z toho nakonec parádních 7 bodů.

Sestava: Jeřábek, Musiol – Ruta, Brázda, Fubšo, Pastor, Tučný, Itner, Jiřičný, Fojtík, Nitka

 

KFV Roub Vítkovice B – Dravci Dolní Benešov 5:0 (1:0)

Branky: Fojtík 4, Jiřičný

b-benesov.jpgDo zápasu jsme vstoupili raketově, hned v 1.minutě Fojtík zachytil rozehrávku soupeře a šel sám do zakončení, 1:0. Ovšem naší aktivní hry jsme se moc nedočkali a naopak soupeř postupně přidával na obrátkách, navíc měl mnohdy situaci usnadněnu našimi až neskutečnými kiksy. A tak dorostenec Jeřábek měl v naší bráně plno práce. Z naší strany stojí v první půli za zmínku akorát nastřelená tyč Fojtíkem. To hosté měli šanci za šancí a Jeřábek předvedl opět kus dobře odvedené práce.

Ve druhé půli ve 23.minutě se nám podařila konečně parádní akce, Jiřičný potáhl míč, nahrál doprava Fojtíkovi, ten se s míčem prosmýkl na střed šestky, udělal kliku a obstřelil gólmana, 2:0. Nutno dodat, že soupeř se herně opravdu snaží, ale když mu to tam nepadá, riskuje powerplay. Tu však benešovští ještě nemají zmáknutou a tak nám díky ní cestu k vítězství usnadnili. Ve 28.minutě ztrácejí míč a Jiřičný přes celé do prázdné zvyšuje na 3:0. Ve 29.minutě Jeřábkův výhoz na šestku soupeře nachází Fojtíka a ten zády k bráně lehkým hlavičkovým lobem přehazuje powerplayového gólmana soupeře, 4:0. No a v poslední 30.minutě naši výhru pečetí opět Fojtík střelou do prázdné přes celé hřiště, 5:0.

 

KFV Roub Vítkovice B – TJ Sokol Poruba 1:0 (1:0)

Branka: Jiřičný, žlutá karta: Fojtík

b-sokol.jpgV první půli byla hra celkem vyrovnaná a líbili se mi tři zajímavé průniky Fojtíka. Ostatně Fojtík se podílel i na jediné brance první půle a nakonec i celého zápasu. V 10.minutě totiž zastavil ve vlastní šestce akci soupeře a ihned dloubákem za půlku vyslal do šance nabíhajícího Jiřičného a ten si v akci sám na gólmana 100% poradil, 1:0.

Ve druhé půli nás soupeř již znatelně přehrává a v tomto zápase chytající Musiol musí také něco předvést ze své bohaté sbírky efektních zákroků. Od 28.minuty bráníme powerplay, ale zkušeně a tak nám padají do klína další tři body!

 

KFV Roub Vítkovice B – FK Pegasus Ostrava 2:2 (2:2)

Branky: Fubšo, Fojtík, žluté karty: Jiřičný, Nitka, Itner, Tučný

b-pegasus.jpgV posledním zápase na některých našich hráčích bylo již možno pozorovat těžknoucí nohy a tak úvod zápasu jsme vůbec nezachytili. Ve 3.minutě je tu akce soupeře se zpětnou příhrou a zakončením k pravé tyči Musiolovy svatyně, 0:1. V 10.minutě šikovný lob hráče Pegasusu končí v naší síti, 0:2. Fojtík pak ve 12.minutě zavelel ke steči, vyvezl míč, nahrál jej na levou stranu šestky nabíhajícímu Fubšovi a ten se trefuje na 1:2. Ve 14.minutě se nám podařilo na chvíli zatlačit soupeře u jeho brány, Nitka posunul míč Fojtíkovi, ten si povodil obránce a hledal skulinku k zakončení, až ji našel u pravé tyče, 2:2.

Ve druhé půli byl již soupeř jednoznačně lepší, ovšem obranné bloky byly precizní, navíc vše nám jistil pozorný Musiol. Trošku se ve druhé půli žlutilo, ale občasné emoce se dají hráčům odpustit. Soupeř měl v samém závěru ještě velkou šanci, ale nastřelil jen břevno a tak mi remízu musíme brát všemi deseti.

Další 4.turnaj z celkových 10 B tým čeká v neděli 8.ledna v hale Sareza v Ostravě - Přívoze, kde od 8:30 hrajeme postupně s týmy Toro, Vřesina a Fortuna/Leopards.

Další fota:

http://roub.rajce.net/B_tym_3.turnaj_17.12.2016

Tabulka:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual