Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým má z 5.turnaje jen 3 body

23. 1. 2017

22.1.2017 – B tým

5.turnaj okresního přeboru OV + OP, hala TJ Ostrava, Varenská

 

KFV Roub Vítkovice B – Jiné Kafe Ostrava 0:2 (0:0)

Sestava: Musiol – Ruta, Brázda, Pastor, Tučný ©, Střižík, Jiřičný, Kašpar, Žurovec

Červená karta: Kašpar

b---jine-kafe.jpgStará garda klubu zrušila své „céčko“ a přešla v této soutěžní sezóně do „B“ týmu, kde spoléhá na doplňování mladšími hráči. Ještě loni hrál B tým v krajském přeboru, kde byl doplňován talentovanými dorostenci. Letos tomu tak však z jistých důvodů není a tak jsou veteráni rádi, když je posílí alespoň někdo z A týmu. Ovšem 5.soutěž má již svoji kvalitu a tak starší hráči věkově po padesátce nebo s blížící se padesátkou již tolik nestíhají. V úvodním zápase měl soupeř víc ze hry, vytvářel si řadu šancí a Musiol v bráně měl plno práce. Naši hráči si vytvořili v první půli jen jednu tutovku, zato soupeř jich měl spousty. Zejména závěr poločasu patřil soupeři, kdy nastřelil břevno a v zápětí tyč.

Ve druhé půli v 18.minutě zápasu již padla první branka po nástřelu do šestky, kdy zakončujícímu hráči stačilo jen přizvednout nohu. Pak přišel sólo nájezd soupeře a skvělý zákrok Musiola. Následovala střela do tyče. Kuriozní situace nastala ve 23.minutě. Zakládáme protiútok a dloubáčkem chceme jít do přečíslení, jenže hráč soupeře volejbalovým zákrokem akci zastavuje a k údivu všech nedostává ani kartu! To rozhněvalo Kašpara odkopl míč a za svůj exces uviděl červenou kartu. Vysvětlující informace, proč také soupeř nedostal kartu, však byla naprosto zcestná. Nu což, stalo se… Zažil jsem toho za ty roky ve futsalu již hodně, takže mne již nic nepřekvapí. Přesilovku jsme ubránili. V závěru jdeme na powerplay s Tučným, ale nehrajeme jí dobře a po špatné nahrávce nás soupeř v poslední minutě trestá trefou do prázdné brány.

 

KFV Roub Vítkovice B – AC ČEPO Pustkovec 5:4 (4:3)

Branky: Jiřičný 2, Jaroš 2, Tučný, žlutá karta: Kubáň

Sestava: Kubáň – Ruta, Brázda, Pastor, Tučný ©, Střižík, Jiřičný, Jaroš, Žurovec

b---cepo.jpgBez distancovaného Kašpara, ale již s Jarošem v sestavě, začínáme obdrženou brankou hned v úvodní minutě. Kubáň nejprve zlikvidoval nájezd soupeře, ale v zápětí přišla ztráta míče a přečíslení 2 na 1 končí gólem. Ve 3.minutě vyslal Jiřičný z dálky střelu, před brankářem přeběhli hráči, což jej zřejmě zmátlo a míč končí v síti, 1:1. Ovšem v téže minutě jde soupeř znovu do vedení po akci zakončené v šestce. V 5.minutě je tu parádní akce Jaroše s Pastorem a Jaroš zakončuje k pravé tyči a vyrovnává na 2:2. V 8.minutě se zranil Brázda a dohráváme zápas v sedmi. V 9.minutě Jaroš nahrává Tučnému a ten zakončuje v šestce a jdeme do vedení na 3:2. Jiřičný pak ve 12.minuty pálí z levé strany a zvyšuje na 4:2. Ovšem v zápětí soupeř snižuje na 4:3, když jsme si s bráněním moc těžkou hlavu nedělali.

Ve druhé půli je ve 21.minutě znovu vyrovnáno, přihrávka od zadní lajny před šestku našla svého střelce. Ve 28.minutě jdeme opět do vedení po spolupráci Jaroše s Jiřičným, kdy na 5:4 zakončuje Jaroš. Soupeř jde ihned na powerplay, trefuje tyč, ale to je již vše a tři body jsme ubránili.

 

KFV Roub Vítkovice B – FC Bukanýři Ostrava 3:4 (1:3)

Branky: Jaroš, Střižík, vlastní

Sestava: Musiol – Ruta, Pastor, Tučný, Střižík, Jiřičný, Kašpar, Jaroš, Žurovec

b---bukanyri.jpgZápas začal zostra. Hned v 1.minutě Kašpar dává soupeři housle a přihrávkou nachází Jaroše, který se trefuje, 1:0. V téže minutě je srovnáno po střílené příhře do šestky. Ve 3.minutě po důrazném průniku soupeře již prohráváme 1:2. Máme šance vyrovnat, ale např. Žurovec trefuje jen tyč. Ve 14.minutě přichází rychlá akce Bukanýrů 2 na 1 a v šestce je zakončeno na 1:3.

Druhá půle nám nezačala dobře, v 16.minutě je přihrávka adresována na pravou stranu před šestku na zcela volného hráče, který se trefuje na 1:4. V 17.minutě snižujeme na 2:4 po přihrávce Jaroše Střižíkovi a jeho trefě. Ve 21.minutě Jiřičný trefuje tyč. Od 27.minuty jdeme na powerplay s Kašparem. Běží 28.minuta, Kašpar pálí na bránu a bránící hráč se trefuje do vlastní brány, 3:4. Máme pak další šance, ale neprosazujeme se a tak těsně prohráváme.

Další 6.turnaj čeká B tým v sobotu 11.2. v hale Sareza, kdy se utkáme s týmy Inter, Zwěř a Derby.

 

Fotky ze zápasů:

http://roub.rajce.net/B_tym_5.turnaj_22.1.2017

Tabulka okresního přeboru:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual