Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým dnes jen 5 bodů

5. 11. 2011

B tým

5.11. 2011 2.turnaj okresního přeboru, hala Sareza

turnaj, datum, kde

čas

soupeř

výsledek

2., sobota 5.11., Sareza

08:00

- VZS Ostrava

3:2 (1:1)

Branky: Vašek D. 2, Urban

Karty: Ludvík, Žurovec (ž.k.)

 

09:30

- Toro Fifejdy

2:2 (1:1)

Branky: Tučný, Nitschmann

Karty: Tučný, Nitschmann (ž.k.)

 

10:30

- FK Panorama Ostrava

1:1 (0:0)

Branky: Bártl V.

Karty: Tučný,

Vašek D. (ž.k.)

Sestava: Matěj, Ťápal –Ludvík (k), Bártl V., Nitschmann, Žurovec, Vašek D., Tučný, Mikuš, Soško, Urban

 

B – VZS Ostrava 3:2 (1:1)

Tým VZS Ostrava sestoupil loni z Krajského přeboru a jeho nevýhodou je, i přes vysoký věk, zejména malá účast hráčů. Ovšem když by se všichni z VZS dokázali sejít, byli by stále velmi kvalitním týmem, protože hráči mají obrovské futsalové zkušenosti. A tak na úvod si to rozdaly mezi sebou nejmladší tým s nejstarším týmem. Naši hráči nezačali nejlépe a hned ve 2.minutě za špatné střídání vidí Ludvík žlutou kartu. Hra se přelévá ze strany na stranu, ale v úvodu jsme žádnou gólovou šanci neviděli. V 8.minutě opět špatně střídáme a tentokrát žlutou kartu uviděl Žurovec. V 9.minutě dostal v naší šestce hodně prostoru útočící hráč soupeře, hlavou si míč zpracoval na nohu a otevřel skóre zápasu, 0:1. Vyrovnání přišlo  v poslední 15.minutě první půle, když se Davidu Vaškovi podařilo obstřelit bránící hráče a umístit míč k pravé tyči, 1:1.

Do druhé půle jsme již vlétli s větším elánem a hned v úvodu Soško orazítkoval břevno. Ve 21.minutě dal Soško v šestce pod sebe míč Urbanovi a ten nás poslal do vedení 2:1. Hráli jsme pak chvíli perfektně, akorát to naše nešťastné zakončování. Např. ve 23.minutě šel Ludvík sám na gólmana, ale trefil jej a v téže minutě Nitschmann patičkou trefil tyč. Ve 24.minutě Soško výtečně nahrál křižně naběhnutému Davidu Vaškovi za obránce a poslal nás do vedení na 3:1. Pak jsme sice déle dokázali podržet míč, ale v samotném závěru jsme zbytečně chybovali ztrátami míčů a po jedné takové ztrátě jsme si museli v poslední minutě pomoci faulem a po rozehraném přímém kopu je sníženo na konečných 3:2.

 

B – Toro Fifejdy 2:2 (1:1)

Historicky poprvé za 25 let Roubu byl ve 4.minutě „odeslán“ na tribunu trenér B týmu Josifidis, když si pustil pusu na špacír vůči rozhodčímu. „Byl tam faul a nepískl to a tady dává za normální faul žlutou kartu Alanovi, to mě vytočilo, tak jsem mu něco řekl…“ No jo, řecký temperament… Toro bylo zpočátku zápasu aktivnější a zahrozilo nastřelenou spojnicí v 7.minutě. Ve 13.minutě ztrácíme zbytečně míč na půli a po brejku jde soupeř do vedení, 0:1. Ve 14.minutě se prosazuje z 10 metrů Tučný a vyrovnává na 1:1.

Ve 2.poločase jsme šli do vedení ve 23.minutě, kdy Soško dal pod sebe Nitschmannovi a bylo to 2:1. Ve 29.minutě se dostáváme k zahrání přímého kopu těsně před hranicí šestky, ale rozehrávka byla katastrofální, o míč jsme přišli a z následné akce Toro velmi lehce vyrovnalo. Ač jsme v poslední minutě měli dvě velké tutovky, skóre zápasu se nám změnit nepodařilo a tak díky své vlastní hlouposti, jsme v tomto zápase pouze remizovali.

 

B – FK Panorama Ostrava 1:1 (0:0)

V Panoramě je na hostování trenér Křižák, který však proti nám nenastoupil. Soupeř pod vedením trenéra Rostislava Odziomka hraje docela dobrý futsal a v první půli nás dost trápil. Skóre zápasu se měnilo až ve druhé půli, kdy nejprve v 18.minutě Nitschmann podržel míč Bártlovi a ten nás poslal do vedení 1:0. Jenže už ve 20.minutě bylo srovnáno po vyražené střele a následné dorážce. Naši hráči působili na hřišti velmi ospale a vlažně, bylo to bez šťávy, chybělo hecování, nadšení, elán. Na tom všem se shodl hlouček příznivců na tribuně. Je to fakt, hráčům chyběla energie! Takže v posledním zápase to byla nakonec jen utrápená remíza a sebekriticky, s takovým „odhodláním“ do hry nikdy nic nedokážeme! Budiž to varováním i pro  nedělní zápasy A týmu!!!

Fotky z turnaje zde:

http://roub.rajce.net/2011-11-05_B_tym_2.turnaj_5.11.2011