Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým 2.turnaj OP - jen bod!

29. 10. 2016

29.10.2016 – B tým

2.turnaj okresního přeboru OV + OP, hala Sareza

logo-kfv-roub-vitkovice-vetsi.jpgHned další víkend po úvodním turnaji okresního přeboru jsme odehráli 2.soutěžní turnaj, přitom na ten 3. budeme čekat víc jak měsíc a půl! Hraje se totiž až 17.12.!!! Dnešní turnaj se nám však vůbec nepovedl. Přesto, že se v sestavě do pole objevili pouze dva hráči staré gardy a jeden dorostenec a ostatní mladší hráči již jisté zkušenosti mají, nakonec z toho byl jen jeden získaný bod. Úvodní utkání s kvalitním týmem Staticu Compromis přineslo futsal solidní úrovně. Oba týmy chtěly hrát a k vidění byla celá řada pěkných akcí a nakonec jsme vyrovnávali na 4:4 v poslední minutě při powerplay. Ve druhém utkání celek Zvěřáků se s tím nepáral, zazdil to a vyrážel do ojedinělých brejků. Nám se beton překonat nepodařilo a prohráli 0:2. Poslední třetí utkání s týmem Sampdorie začalo brzkou brankou v naší síti a přesto, že jsme měli snahu utkání zvrátit, nedařilo se nám nic a tak hlavy i výkon šly dolů a i toto utkání jsme prohráli 0:3!

 

KFV Roub Vítkovice B – Static Compromis Ostrava 4:4 (3:2)

Branka: Žurovec 2, Holman, Itner

Sestava: Musiol – Itner, Kašpar, Holman, Jiřičný, Žurovec, Pešek, Brázda, Křižák

b---static.jpgStatic načal novou sezónu ziskem 7 bodů a to velelo mít se před tímto týmem na pozoru. Utkání však mělo spád a hned v úvodu se trefil do břevna Kašpar. Ve 3.minutě z přímého kopu rozvlnil síť Holman a šli jsme do vedení 1:0. Ale soupeř dokázal ještě v téže minutě vyrovnat po důrazu na levé straně šestky. V 6.minutě hráč Staticu vybojoval míč a přes obránce se dostal až do zakončení, 1:2. Nám se daří vyrovnat v 9.minutě, Holman si poslal míč po pravé lajně až k rohu, kde jej doběhl a přes vybíhajícího gólmana jej poslal přízemní příhrou do šestky a k zadní tyči nabíhající Žurovec zakončil. Soupeř pak při akci 2 na 1 nastřelil tyč. V 15.minutě první půle jsme šli znovu do vedení, kdy Holman adresoval příhru do šestky volnému Žurovcovi a po jeho trefě jsme vedli 3:2.

Ve druhém poločase jsme na branku čekali až do 23.minuty. Soupeř adresoval příhru k zadní tyči a tohle se proměňuje, 3:3. Itner pak nastřelil tyč. Ve 28.minutě soupeř rozehrál roh, Holman sice míč zachytil, ale jeho odkop se odráží od futsalky protihráče do vlastní sítě, 3:4. Jdeme ihned na powerplay s Kašparem a v poslední 30.minutě se nám díky trefě Itnera daří vyrovnat na konečných 4:4.

 

KFV Roub Vítkovice B – Zvěřáci Ostrava 0:2 (0:1)

Žluté karty: Pešek, Holman

Sestava: Musiol – Itner, Kašpar, Holman, Jiřičný, Žurovec, Pešek, Tučný, Křižák

b---zveraci.jpgTak takový zápas jsem již dlouho neviděl, soupeř totiž vsadil vše na pozornou defenzívu kolem své šestky. Naši hráči drželi míč a snažili se dostat jej do zakončení, jenže procpat jej přes obranný val, kdy hráči soupeře srdnatě skákali do střel, bylo nemožné. A tak se při odražených míčích občas naskytla soupeři šance utéci do brejku a právě brejková akce z 10.minuty je zakončena v naší síti, 0:1.

Také ve druhé půli dobývání brány soupeře pokračovalo, ale tak urputný beton zkrátka překonat nešlo, i když byli jsme mnohdy již velmi blízko, ale štěstíčko se k nám nepřiklonilo. Ve 27.minutě jdeme na powerplay s Holmanem, jenže brzy ztrácíme míč a soupeř zvyšuje na 2:0 přízemní střelou do prázdné brány. Pro nás zápas končí smolnou porážkou a to i přesto, že jsme měli téměř 80% míč v držení, ale na to se nehraje. Soupeř tak díky propracované obranné taktice vydřel vítězství.

 

KFV Roub Vítkovice B – FC Sampdoria Ostrava 0:3 (0:2)

Červená karta: Kašpar

Sestava: Musiol (od 16. Kubáň) – Itner, Kašpar, Holman, Jiřičný, Žurovec (od 16. Tučný), Pešek, Brázda, Křižák

b---sampdoria.jpgSoupeř jde brzy do vedení po dlouhém výhozu gólmana a zakončení z pravé strany. Naše snaha o vyrovnání je však marná, Sampdoria patřičně bojuje a naše akce dokáže ubránit. V 10.minutě přichází další dlouhý výhoz gólmana soupeře na útočícího hráče, ten přechází přes obránce a zakončuje na 0:2. Hra se nám pak přestává dařit, věšíme hlavy a lavička, natož hráči na hřišti,  mlčí, nikdo neburcuje. A to je špatně!!!

Obraz hry ve druhé půli pokračuje trápením se našich hráčů, kdy si šance sice vytvářejí, ale finální zakončení chybí. A tak soupeř udeřil v 18.minutě, kdy jeho kombinační akce je zakončena v naší šestce brankou na 0:3. Snažíme se sice ještě o zvrat, ale už to nemá šťávu a jako by si hráči přestávali věřit. Ve 28.minutě jdeme s Kašparem zkusit ještě powerplay, ale nehrajeme jej dobře, soupeř střílí na naši odkrytou bránu a vracející se Kašpar míč rukou vyráží ještě před šestkou, takže to měl za červenou a soupeř šel na přesilovku. Stav zápasu se již nezměnil a tak i toto utkání jsme díky své neslané a nemastné hře prohráli.

Další třetí turnaj je na pořadu až v sobotu 17. prosince, kdy od 8:00 v hale na Varenské hrajeme s týmy Dolní Benešov, Sokol Poruba a Pegasus Ostrava.

Fotky z turnaje:

http://roub.rajce.net/B_tym_2.turnaj_29.10.2016

Los soutěže:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Los

Výsledky a tabulka budou aktualizovány zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/ostrava-opava/souteze.asp?soutez=9E6O1A&show=Aktual

Informační sdělení:

Vedení ostravských soutěží založilo fejs skupinu, zažádejte si o připojení zde:

http://www.facebook.com/groups/1282980378432808/?fref=ts

Fejs skupina klubu KFV Roub Vítkovice je zde:

http://www.facebook.com/KFV-ROUB-V%C3%8DTKOVICE-126244070738003/?fref=ts