Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým - 6.turnaj KP 12.12.2015

12. 12. 2015

12.12.2015 hala Sareza, Ostrava - Přívoz

B tým – 6.turnaj MS krajského přeboru

Sestava: Jeřábek, Rozsypal – Křižák, Anděl, Kopecký, Pešek, Jiřičný, Jaroš, Švábík, Holman, Soško

KFV Roub Vítkovice B – Shooters Bolatice 2:4 (0:3)

Branky: Švábík, Kopecký

b_tym_6.turnaj_12.12.2015_001.jpgNa 5.turnaji měl náš B tým volný los a tak si na svůj 6.turnaj musel trošku déle počkat. Do nominace se dnes opět dostali talentovaní dorostenci Jeřábek, Křižák, Anděl a Kopecký a všichni dostali příležitost ukázat, co již umí. V úvodním zápase proti vedoucímu celku krajského přeboru chytal Rozsypal. Ač hra byla vcelku vyrovnaná, soupeř byl produktivnější v zakončování, z naší strany jsme však na první střelu na bránu čekali málem do půlky prvního poločasu. Ve 4.minutě přišla naše chybná příhra v zadních řadách, soupeř míč vypíchl, následovala přihrávka na neobsazeného hráče v naší šestce a Bolatice trestaly, 0:1. Soupeř nás vystrašil v 10.minutě nastřelenou tyčí a v 11.minutě to již bylo 0:2 po akci dva na dva s následnou pumelicí pod břevno. V 15.minutě máme příležitost rozehrát nepřímý kop po nedovolené malé domů soupeře, na kterou jsme si vzali time, ale standartka se nám nakonec moc nevyvedla. V 18.minutě Bolatice znovu udeřily, přišel aut na naší půlce a díky důrazu v naší šestce je to po střele do naší sítě již 0:3. Soupeř z minima svých šancí vytěžil maximum.

Ve druhé půli si bolatičtí futsalisté své vedení hlídali. My jsme od 26.minuty zapojovali na powerplay Rozsypala. Ve 29.minutě Holman vypálil, míč se od gólmana odrazil doprava k Švábíkovi a ten snížil na 1:3. Ve 33.minutě jsme při powerplay vytvořili příkladný tlak a vyslali na bránu soupeře několik střel a až ta Kopeckého znamenala snížení na 2:3. Další tutovka jen tak tak minula u zadní tyče Jaroše. Bolatičtí pozorně bránili a nakonec v poslední 40.minutě přišla naše klasická chyba při přihrávce mezi dvěma zadními hráči a soupeř jde sám do zakončení, 2:4. Z naší strany to byl ospalejší výkon, kdy jsme si nechali zápas utéct na 0:3 a to rozhodlo.

KFV Roub Vítkovice B – Fugy Krnov 6:6 (1:5)

Branky: Jiřičný 3, Švábík 2, Křižák, žlutá karta: Jiřičný

b_tym_6.turnaj_12.12.2015_008.jpgA je to tu znovu, proti soupeři ze spodních pater tabulky hrajeme nejprve vlažně a v poločase prohráváme dokonce 1:5! Pak jsme zapli a otočili zápas neskutečně na 6:5! Ovšem vteřinu před koncem soupeř srovnal na konečných 6:6! V zápase tentokráte dostal příležitost vyniknout v bráně Jeřábek. Ovšem spoluhráči mu jeho roli moc neulehčili a velmi často pouštěli soupeře do šancí. Ve 3.minutě po střele do tyče a následné dorážce prohráváme 0:1. Holmanova čtverka s trojicí dorostenců pak předvedla super akci na jeden dotek, ovšem jejich „učitel“ zakončil tutovku ze dvou metrů nad. V 11.minutě Krnov rozehrával přímý kop, po němž došlo k přečíslení našich obranných řad a skórování do naší sítě, 0:2. Ve 14.minutě hrajeme tragicky, soupeř je důrazný a důsledný, přichází příhra na volného hráče a po jeho střele je to již 0:3. V 16.minutě soupeř přechází do protiútoku a po jednoduché kombinaci zakončuje brankou na 0:4! V 17.minutě jsme vyslali na bránu Krnova několik střel, nakonec se trefuje Jiřičný a snižuje na 1:4. Máme i další šance, ale naše střelba je velmi nepřesná. V poslední minutě první půle ještě z protiútoku soupeř utíká na 1:5!!!

Tak jak jsme měli hrát po celý tento zápas a i ten předešlý, tak hrajeme ve druhé půli. Zlepšili jsme přihrávky, rychlost a hlavně bojovnost a najednou se nám hra začíná dařit. Ve 25.minutě Soško našel vlevo Švábíka a ten přízemní střelou k levé tyči snižuje na 2:5. Ve 27.minutě Holman střílel a před ležícím gólmanem číhal Křižák, který jej zkušeně přeloboval, 3:5. Ve 30.minutě pěkná akce začala Soškovým vystihnutím přihrávky, kdy předskočil adresáta přihrávky, míč krátce potáhl, nahrál vpravo Švábíkovi a ten nabil k zadní tyči Jiřičnému, 4:5. Tak to byla paráda!!! Ve 33.minutě je již vyrovnáno, přihrávka směřuje k Švábíkovi a jeho umístěná střela končí v síti, 5:5. Ve 34.minutě již jdeme do vedení, po akci dva na jednoho zakončuje Jiřičný, 6:5. Vše jsme si ale pokazili pár vteřin před koncem. Nepodařilo se nám podržet míč, navíc přišel faul před naší šestkou a po dorážce vteřinu před koncem Krnov vyrovnává na 6:6!!!

Příští víkend je velmi náročný. V sobotu 19.12. hraje C tým a v neděli 20.12. hraje B tým v Bílovci od 11:20 s Olympií Velké Hoštice a od 13:00 s BB Odry. V neděli večer nás pak ještě čeká utkání A týmu s Třincem.

Fotky:

http://roub.rajce.net/2015-12-12_B_tym_6.turnaj_12.12.2015

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/souteze.asp?soutez=9E0O1A&show=Aktual