Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým - 13.turnaj KP 28.2.2016

28. 2. 2016

28.2.2016 hala Sareza, Ostrava - Přívoz

B tým – 13.turnaj MS krajského přeboru

Sestava: Jeřábek – Kopecký, Křižák, Tóth, Vašek ©, Holman, Vančo

KFV Roub Vítkovice B – Shooters Bolatice 1:5 (1:2)

Branka: Holman, žlutá karta: Jeřábek

dsc02840.jpgMizérie s nominacemi pokračovala po včerejším C týmu i dnešní den. Spoléhat se v B týmu na 15-tileté dorostence v tak solidní soutěži, jakou krajský přebor je, je přece jen ještě silné kafe a navíc k tomu ve velmi skromné sestavě se těžko dalo pomýšlet na nějaký bodový úspěch. I když s prvním týmem tabulky jsme docela dlouho drželi vyrovnanou partii. V 5.minutě ztrácíme míč na pozici posledního a soupeř se ujímá vedení, 0:1. Jeřábek také dnes měl skvěle postavené tyče a v 11.minutě se o tom přesvědčil poprvé. Ve 13.minutě po ostřelování naší brány Bolatice přece jen dostávají míč do sítě, 0:2. V 15.minutě v šestce Jeřábek fauloval útočícího hráče, ale penalta skončila jen na tyči. V 17.minutě vyslal Holman z dálky výstavní pumelici, která se od břevna odrazila do sítě, 1:2. V 18.minutě se Jeřábek mohl jen ohlédnout za střelou do břevna.

Síly začaly docházet až v průběhu druhé půle. Ve 28.minutě soupeř zakončuje po střele z pravé strany šestky na 1:3. Ve 30.minutě je to 1:4 po rychlé kombinační akci a v poslední 40.minutě 1:5 po přihrávce ze strany obloučkem do šestky a následném zakončení.

KFV Roub Vítkovice B – Fugy Krnov 0:6 (0:2)

dsc02846.jpgNaše skromná sestava se držela herně už jen v první půli, dokonce jsme měli i několik šancí skórovat, ale např. na Vančovu střelu byla proti tyč. V 7.minutě po akci soupeře 2 na 2 přichází střela pod břevno a prohráváme 0:1. V 17.minutě střílená vyšší příhra do šestky je útočícím hráčem hlavou tečována a míč opět končí pod břevnem, 0:2.

Druhá půle je již o tom vydržet a nedostat moc branek. Ve 27.minutě soupeř trefuje tyč, ale pak už si otevírá střelnici. Ve 28.minutě po přihrávce do naší šestky soupeř zakončuje na 0:3. Ve 29.minutě po rychlém protiútoku je to už 0:4. Ve 35.minutě jdou sami dva hráči na Jeřábka a zakončují na 0:5. Ve 37.minutě další akce Krnova končí brankou v naší síti, 0:6. A to ještě přišla ve 37.minutě střela do tyče a ve 39.minutě Jeřábek vyškrábl střelu soupeře rovněž do tyče.

B tým jako první z našich týmů zakončil soutěžní sezónu 2015/16. Krajský přebor má sice ještě jeden soutěžní turnaj 5.března, ale ten je již bez naší účasti. V první půli soutěže se B tým držel většinou na solidním 3.místě, jenže pak přišel herní propad se ziskem minima bodů a v tabulce klesl až do spodních pater a těžko říci, zda zisk 30 bodů bude vůbec stačit na udržení se v krajského přeboru. Na celkové zhodnocení B týmu si počkejme až po skončení sezóny 2015/16, ale každopádně výbor klubu bude muset společně s trenéry provézt jisté změny, které budou směřovat k většímu zaujetí hráčů pro futsal v našem klubu.

Komentář trenéra Pavla Michury: "Dnes se nás bohužel nesešlo víc než 6+1, a tak bylo jasné, že to proti Bolaticím bude velmi těžké utkání, zvlášť když jsme v sestavě měli čtyři dorostence. Soupeř hrál od začátku pozorně v obraně a čekal na naše chyby, které přišly a byly taky potrestány. Pak se nám sice podařilo snížit po excelentní ráně Kuby Holmana, ale už bylo vidět, že nám rychle ubývají síly a chytře a zkušeně hrající soupeř toho náležitě využíval. K tomu nás několikrát podržel Kuba Jeřábek, takže výsledek 5:1 je pro nás vlastně ještě milosrdný. Druhý zápas byl vlastně úplně stejný, akorát že jsme si jako první vytvořili šanci my, ale bohužel jsme ji neproměnili a z protiútoku dostali gól, který vlastně rozhodl. Alespoň malou náplastí byl v tomto zápase výkon Mirka Totha, který se sice nevyvaroval chyb, což je v tomhle věku normální, ale jinak zahrál velice slušně."

Fotky:

http://roub.rajce.net/B_tym_13.turnaj_KP_28.2.2016

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/souteze.asp?soutez=9E0O1A&show=Aktual