Jdi na obsah Jdi na menu
 


B tým - 10.turnaj KP 17.1.2016

17. 1. 2016

17.1.2016 hala Sareza, Ostrava - Přívoz

B tým – 10.turnaj MS krajského přeboru

Sestava: Vosol, Jeřábek – Cviertna ©, Ruta, Kroupa, Jiřičný, Klobása, Gaži, Majkut, Kopecký, Křižák

KFV Roub Vítkovice B – TJ Sakrovec Stará Ves n/O. 2:2 (2:1)

Branky: Majkut, Jiřičný

b_tym_10.turnaj_kp_17.1.2016_005.jpgTrenéři dnes na zápasy B týmu vzali hráče, kteří se pravděpodobně nezapojí do večerního utkání A týmu s brněnskými Vlky. Ale i tak sestava nakonec nebyla vůbec špatná, jenže to by naši hráči nesměli vstát nebo vyjít z domu opačnou nohou… Poslední tým tabulky jsme na podzim porazili 3:1. Také dnes se vývoj utkání začal nejprve příznivě vyvíjet v náš prospěch. Klobása ve 4.minutě našel přihrávkou v šestce Majkuta a ten otevřel skóre zápasu, 1:0. Máme další šance a například po závaru v šestce Ruta trefuje tyč. Další branky jsme se dočkali v minutě 17., kdy Cviertna nahrál do šestky Jiřičnému, ten chtěl nejprve z jedničky poslat míč na bránu, ale střela mu nevyšla, míč mu však znovu skončil u futsalky a tentokrát jej dělovkou poslal pod břevno, 2:0. Soupeř se ale snažil s nepříznivým výsledkem něco udělat a do poločasu v minutě 19. snížil na 2:1 po hezké brance, kdy křižná příhra šla z autu na vlastní polovině až před naši šestku, následovala hlavičkou příhra do šestky a zakončení.

Ve druhé půli Stará Ves vyměnila gólmana a citelně oživila hru v poli. Náš brankář Vosol musel několikráte předvést skvělé zákroky. Najednou se nám hra nedaří, hrajeme kostrbatě a tak ve 29.minutě bereme time. Po nebezpečném zákroku na Vosola v naší šestce se žlutilo na straně soupeře. Vosol se naštěstí oklepal a zbytek utkání dochytal. Stará Ves měla obrovskou vůli vyrovnat a měli jsme štěstí po nastřelené tyči. Poslední dvě minuty jde soupeř do powerplay a ve 39.minutě zakončuje akci na zadní tyči, 2:2. Po dobrém začátku jsme herně začali odpadávat a soupeř zaslouženě vyrovnal.

KFV Roub Vítkovice B – AFC Medvědi Malé Hoštice 0:12 (0:1)

b_tym_10.turnaj_kp_17.1.2016_007.jpgTaké hoštické Medvědy jsme na podzim dokázali porazit, ovšem po neslané nemastné první půli jsme ve druhé totálně herně odešli a nakonec od soupeře dostali pěknou nakládačku!!! První půli hrajeme nějak divně, občasné šance nejsme schopni zakončit, navíc soupeř brzy zapojuje brankáře do hry a my se spíše bráníme. V 18.minutě přichází trest, odražený míč od obránce před naší šestkou zakončuje střelou útočící hráč do naší sítě a prohráváme 0:1.

Kdo by to byl řekl, že nakonec ve druhé půli takhle vyhoříme! Soupeř dal v úvodu rychle druhou branku a když hrajeme doslova tragicky, není se čemu divit, že soupeř rychle utíká na 0:4. Bereme time a jdeme s Kroupou na powerplay. Ovšem 2x ztrácíme míč a je to 0:6. Od 27.minuty jde chytat dorostenec Jeřábek. Ovšem také on loví míče ze sítě, protože naše hra se propadá, přihrávky nám nejdou, návrat do obranných pozic je laxní a naopak soupeře snadno dostáváme na koně, hrou se baví a střílí nám branku za brankou. Totální propadák a takhle se zkrátka za „Roubíček“ nebojuje. Víc k tomu po odborné stránce mají co říci naši trenéři.

Další 11.soutěžní turnaj odehraje B tým již další neděli 24.ledna opět v hale ostravské Sarezy, od 8:00 hraje s Komárovicemi a od 9:40 s ostravským Edisonem.

Komentář trenéra Pavla Michury: "První zápas jsme začali výtečně. Byli jsme aktivní a nebezpeční. Podařilo se nám dát dva góly a měli jsme zápas pod kontrolou. Bohužel jsme ale z ojedinělé akce soupeře inkasovali a nabídli mu tak možnost jít do power play. V té jsme si počínali netakticky, nezkušeně a hlavně nedůrazně, a tak není divu, že soupeř dokázal vyrovnat. To co jsme dnes předvedli ve druhém zápase, to byla jednoduše futsalová hrůza. Bez pohybu, bez důrazu, bez bojovnosti, bez morálky. Soupeři stačilo vlastně jen běhat a my jsme díky laxnosti nereagovali ani na ty nejjednodušší akce a vypadali jak banda nazdárků. Po debaklu v minulém kole jsem si myslel, že se poučíme, ale nestalo se tak a naopak jsme dopadli ještě hůře. Hráči by si měli uvědomit, že bez bojovnosti nejde dělat žádný sport."

Fotky:

http://roub.rajce.net/2016-01-17_B_tym_10.turnaj_KP_17.1.2016

Tabulka bude aktualizována zde:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/souteze.asp?soutez=9E0O1A&show=Aktual