Jdi na obsah Jdi na menu
 


A tým na 6.turnaji uhrál 4 body

8. 1. 2012

A tým
8.1. 2012 6.turnaj Krajského přeboru, hala Sareza

14:05   A  - SVP Tsunami Příbor     1:3 (1:1)
Branky: Soško    Karty: -
15:00    A - Globtec Ostrava     5:3 (2:1)
Branky: Bárta 2, Soško, Slavík, Matusák    Karty: Vašek D., Bárta (oba ž.k.)
17:35    A - Kuna Team F.Místek     1:1 (1:1)
Branky: Slavík    Karty: Kováčik, Soško (oba ž.k.)
Sestava: Matusák, Jašíček – Polášek (k), Vašek D., Gaži, Ludvík, Vavrušák, Soško, Slavík, Urban, Bárta, Kováčik

KFV Roub Vítkovice A – SVP Tsunami Příbor 1:3 (1:1)
Pro karty měli v tomto zápase stopku Bárta s Kováčikem. Začínáme v bráně s Matusákem, který měl v první půli minimum práce. Přesto, že jsme Příbor přehrávali, po ojedinělé akci soupeře prohráváme v 15.minutě 0:1. V 16.minutě po ostřelování brány Příbora se prosazuje Soško kdy pumelicí vymetl pravou šibenici a vyrovnal na 1:1.
Ve druhé půli po střele k pravé tyči ve 25.minutě zápasu prohráváme 1:2. Přesto stále máme míč více v držení, ale v zakončení jsme bezzubí. 2 minuty před koncem hrajeme s brankářem v poli (Polášek), ale soupeř pozorně brání, navíc 3 vteřiny před koncem zápasu ztrácíme míč a Příbor střílí do naší prázdné brány svoji třetí branku a vítězí. Zbytečná prohra!
 
KFV Roub Vítkovice A – Globtec Ostrava 5:3 (2:1)
Do tohoto zápasu nastoupil nejprve do brány gólman Jašíček a hned ve 3.minutě musel lovit míč ze sítě po obdržené brance po rozehraném přímém kopu soupeře. Naši hráči však zvyšují úsilí a dostávají se do mnoha šancí. V 9.minutě je vyrovnáno, to Slavík střílí z 12m a na zadní tyči Bárta břichem dává na 1:1. Ve 12.minutě se zranil Jašíček a do brány tak musel Matusák. V 18.minutě jsme již šli do vedení, kdy Soško z 15m vypálil a míč skončil pod břevnem v síti, 2:1.
Druhou půli načínáme další brankou ve 24.minutě, kdy Soško dal pod sebe Slavíkovi a ten dělovkou zvyšuje na 3:1. Minutu na to soupeř snižuje po střele z dálky na 3:2. Ve 33.minutě zahráváme z levé strany cca z 15m přímý kop a Bárta bodlem zvyšuje na 4:2. Pak je faulován ve vyložené šanci Gaži, hráč Globtecu obdržel červenou kartu, ale následnou přesilovku jsme však nevyužili.Ve 39.minutě soupeř znovu snižuje, tentokrát na 4:3 a poté hraje s brankářem v poli. Pár vteřin před koncem se daří Matusákovi vykopnout míč a přes celé hřiště trefuje prázdnou branku Globtecu a pojišťuje naše vítězství.

KFV Roub Vítkovice A – Kuna Team Nový Jičín 1:1 (1:1)
Skupinka fandů Kuny bouřlivě povzbuzovala své hráče a již v 5.minutě po střele k naší pravé tyči se radovala z prvního gólu. Nám se podařilo vyrovnat až ve 14.minutě, kdy po autovém signálu Soška s Bártou zakončoval Slavík.
Ve druhé půli stojí za zmínku akorát nastřelená tyč naší brány z 28.minuty. Jinak jsme sice dokázali podržet míč, ale do žádné pořádné šance jsme se již nedostali a tak jsme se se soupeřem rozešli smírně.
Dnes tedy další ztracené body a důrazné varování, že je zřejmě něco špatně! Hráči se nám dostali na určitou výkonnostní úroveň, ale začínají stagnovat a přitom mají na víc! Takže trenéři, výboři a hlavně hráči samotní, co s tím budeme dělat…? Další 7.soutěžní turnaj hrajeme v neděli 22.ledna opět na Sareze, kde od 14:00 postupně hrajeme s týmy: Bolatice, Tequila a K1 Jeseník.

Sportovní noviny JB TV Roub: http://www.youtube.com/watch?v=dGKFkIDSn1Q

Fotky z turnaje: http://roub.rajce.net/2012-01-08_A_tym_6.turnaj_8.1.2012