Jdi na obsah Jdi na menu
 


A tým na 5.turnaji bez bodu!!!

11. 12. 2011

A tým

11.12. 2011 5.turnaj Krajského přeboru, hala Čeladná 

5., neděle 11.12., Čeladná

08:00

- Slávie OU Ostrava

1:3 (1:0)

Branky: Bárta

Karty: -

 

09:45

- Sakrovec Stará Ves

0:2 (0:1)

Branky: -

Karty: Kováčik (ž.k.)

 

11:30

- R.T. Hukvaldy

2:5 (0:3)

Branky: Soško, Šalamon

Karty: Kováčik (ž.k.), Bárta (č.k.)

Sestava: Jašíček, Matusák – Bárta (k), Kováčik, Šalamon, Vašek D., Polášek, Soško, Urban, Slavík, Vavrušák, Valový

 

KFV Roub Vítkovice A – Slávie OU Ostrava 1:3 (1:0)

Začínáme s Jašíčkem v bráně a proti špičkovému týmu krajského přeboru hrajeme naprosto vyrovnanou partii. První branku úvodního zápasu jsme viděli v 10.minutě, kdy po závaru před brankou soupeře míč do sítě dotlačil Bárta. Šance jsme pak viděli na obou stranách, ale asi tu největší spálil Slavík v poslední minutě první půle, kdy šel sám na gólmana, ale nedal.

Ve druhé půli přehled spálených šancí z naší strany pokračoval. Ve 25.minutě Urban trefil spojnici, ve 27.minutě šli 2 naši hráči sami na brankáře, ale bez užitku. Ve 30.minutě jsme šli 3 na 1 obránce, zase nic. Ve 33.minutě po rozehraném rohu Vavrušák na zadní z metru přestřelil bránu! Špatné finální zakončování akcí se nám nakonec vymstilo, soupeř ve 35.minutě po střele přes hradbu těl vyrovnal na 1:1. Na začátku poslední minuty zbytečně ztrácíme míč na půlce a z brejku jde Slávie do vedení 2:1. Bereme time a pak hrajeme s brankářem v poli, jenže zase zbytečná ztráta míče a soupeř do prázdné brány pečetí své vítězství. Po vlastních chybách a tragickém zakončování, jsme si vyhrané utkání sami prohráli!!!

 

KFV Roub Vítkovice A – Sakrovec Stará Ves n./O. 0:2 (0:1)

Do druhého zápasu nastoupil v bráně Matusák. Hned ve 2.minutě ztrácíme míč na půlce a z brejku jde soupeř do vedení. Přes obdrženou branku hrajeme solidně, ale co z toho, když se nám nedaří skórovat. Do veliké šance se dostal soupeř v 16.minutě, kdy střelu na poslední chvíli před brankovou čárou fantastickým zákrokem vykopl Vavrušák.

Ve druhé půli zvyšujeme obrátky a soupeře dostáváme pod tlak, jenže přichází 28.minuta a další naše ztráta míče, tentokrát na pozici posledního hráče a Sakrovec jde do vedení 2:0. Ve 29.minutě bereme time. Ve 30.minutě Slavík trefuje tyč. Máme celou řadu dalších šancí, ale nedaří se nám je zakončovat. Ve 37.minutě saháme ke hře s brankářem v poli, ale již jsme nic nevymysleli a další zápas tak zbytečně prohráli.

 

KFV Roub Vítkovice A – RT Hukvaldy 2:5 (0:3)

Tak to snad ne! Máme míč pod kontrolou, Hukvaldy se pozorně brání, ale přichází nešťastná 8.minuta a dostáváme dva slepené góly! Hukvaldy hrají ze zadu a většinou vyhazují dlouhé míče na pivota. My kroužíme na půlce soupeře, ale nejdeme do rázného zakončení. Ve 20.minutě jsme si nepohlídali hráče v šestce, který zvýšil na 3:0.

Ve druhé půli ve 22.minutě Polášek z přímého kopu trefuje tyč. Máme znatelnou herní převahu a soupeř si musel ve 26.minutě pomoci faulem a po druhé žluté kartě byl vyloučen. Jenže následnou přesilovku jsme nevyužili. Až v 35.minutě Kováčik rozehrál přímý kop do šestky na Soška a ten snížil na 1:3. Náš tlak byl přerušen vyloučením Bárty za ruku a soupeř přesilovku využil brankou na 4:1 v 37.minutě. V 38.minutě Hukvaldy z brejku zvyšují na 5:1 a nám se daří už jen Šalamonem ve 39.minutě snížit na 2:5.

V letošní sezóně dnes tedy již po druhé bez bodu! Co z toho, že mezihra je z naší strany výborná, ne-li vynikající, umíme podržet míč, běháme, nabízíme se, když nám chybí důraz a přesnost v zakončování a navíc občas vyrobíme kopance v podobě nesmyslné ztráty míče, které soupeři dokáží důrazně potrestat. Nevěšme hlavy a po svátcích to napravíme!!!

Fota z turnaje zde:

http://roub.rajce.net/2011-12-11_A_tym_5.turnaj_11.12.2011