Jdi na obsah Jdi na menu
 


A tým má ze 3.turnaje krajského přeboru 6 bodů

19. 11. 2011


A tým

19.11. 2011 3.turnaj Krajského přeboru, hala Sareza 

3., sobota 19.11., Sareza

08:50

- Rapid F.Místek

2:0 (0:0)

Branky: Slavík, Kováčik

Karty: Šalamon (ž.k.)

 

10:35

- Olympia V.Hoštice

0:3 (0:2)

Branky: -

Karty: Šalamon, Polášek (oba ž.k.)

 

11:30

- Beach Boys Odry

3:1 (2:1)

Branky: Urban, Ludvík, Kováčik

Karty: Vašek D., Ludvík (oba ž.k.)

Sestava: Jašíček, Matusák – Polášek (k), Ludvík, Soško, Šalamon, Slavík, Kováčik, Urban, Vašek D., Bártl, Valový

 

KFV Roub Vítkovice A – Rapid Frýdek-Místek 2:0 (0:0)

V první půli jsme viděli řadu šancí na obou stranách, ale bez patřičného brankového efektu. Na naší straně to jistil v bráně Jašíček, na straně soupeře naše nepřesnost a nedůraznost v zakončení. K hezkým momentům patřila např. akce ze 14.minuty, kdy Soško dal pod sebe do tutovky Poláškovi, ale jeho střela šla nad bránu. V 15.minutě opět úřadoval Polášek, kdy fantasticky prošel přes dva bránící hráče po levé straně, ale jeho následná střela šla těsně vedle. V 16.minutě po druhém nedovoleném hraní brankáře soupeře jsme měli výhodu nepřímého kopu, jenže nerozehráli jsme jej nejlépe. V poslední minutě prvního poločasu se ocitl sám před naším gólmanem útočící hráč Rapidu, ale Jašíček udržel čisté konto.

Ve druhé půli jsme přidali na obrátkách a viděli jsme zajímavé momenty, např. Slavík trefil tyč nebo Soško dal pod sebe na Kováčika, ale brankář střelu vyrazil na roh. Přichází 37.minuta a k míči se dostává Slavík, jeho střela z 12m je tečována obráncem a končí v síti, 1:0! Soupeř bere time a hraje pak s brankářem v poli, ale moc mu tato hra nejde. Míč v poslední minutě získává Kováčik a z vlastní půlky trefuje prázdnou branku. Vedeme 2:0 a je rozhodnuto.

 

KFV Roub Vítkovice A – Olympia Velké Hoštice 0:3 (0:2)

Nováček krajského přeboru byl založen již v roce 1984, tedy o dva roky dříve než náš klub a to jako tým sálové kopané. Po letech pak přešel k futsalu a nyní pomaličku stoupá vzhůru futsalovými soutěžemi. Proti nám Olympia předvedla výborný výkon a my se poněkud trápili. Ovšem taky jsme dokázali zahrozit, např. ve 13.minutě Šalamon krásně prošel po levé straně, ale míč skončil pouze na tyči. Ve 14.minutě Vašek ztratil míč a brejk soupeřova hráče výtečně hasil Matusák. K naší smůle se pak zranil Slavík, který tržnou ránu u obočí musel jet nechat sešít do nemocnice. Do tutovky se dostal v 17.minutě Kováčik, kdy sám před brankářem však nenašel klid k zakončení. Poslední dvě minuty byly z naší strany tragické! V závěru 19.minuty se prosazuje soupeř po prvé a ve 20.minutě po nástřelu do šestky se hráč soupeře břichem trefuje po druhé a prohráváme tak 0:2!

Ve druhé půli se sice snažíme napravit si reputaci ze závěru prvního poločasu, jenže ve 25.minutě zbytečně ztrácíme míč a soupeř se po střele z levé strany přes vyběhnuvšího Matusáka prosazuje po třetí. Náš gólman si jde nazlobeně sednout až na tribunu a do brány nastupuje Jašíček. Od 37.minuty hrajeme s brankářem v poli, kterého hraje Kováčik, ale Olympia brání perfektně a nakonec zaslouženě v tomto zápase vítězí.

 

KFV Roub Vítkovice A – Beach Boys Odry 3:1 (2:1)

Po 4 žluté kartě si v tomto zápase musel odpočinout Šalamon, Slavíka jsme již měli v nemocnici a tak více prostoru do hry dostal „nováček“ z Orlové Valový. Plážové chlapce z Oder jsme v úvodu zápasu doslova drtili, ale neproměňovali jsme tutovky. Prosazujeme se až ve 13.minutě, kdy Soško nachází do šestky vběhnutého Urbana a ten otevírá skóre zápasu. Jenže jako by tato obdržená branka nastartovala našeho soupeře k lepšímu výkonu, hru srovnává a hned ve 14.minutě vyrovnává na 1:1. Nám se v 15.minutě podařilo strhnout vedení opět na naši stranu, kdy nastřelený míč propadl mezi obráncem a brankářem a u zadní tyče číhal Ludvík, který jej poslal na správné místo.

I ve druhé půli držely Odry s námi krok. Nedařilo se nám pojistit si těsné vedení a tak počkat jsme si museli až do 39.minuty, kdy si Soško vyměnil míč s Kováčikem a jeho střela skončila v síti a znamenala definitivní pojistku našeho vítězství 3:1. Soupeř sice ještě zkusil hrát s brankářem v poli, ale moc prostoru jsme mu nenechávali a naopak Soško ještě orazítkoval břevno. Takže dnes dobrých 6 bodů, ale je pořád co zlepšovat. Už příští sobotu jedeme do Bílovce, kde nás od 8:50 postupně čekají Bolatice, Tequila a K1 Jeseník.

Fotky z dnešního turnaje najdete zde:

http://roub.rajce.net/2011-11-19_A_tym_3.turnaj_19.11.2011