Jdi na obsah Jdi na menu
 


A tým 2.turnaj - 0 bodů!!!

6. 11. 2011

A tým

6.11. 2011 2.turnaj Krajského přeboru, hala Varenská 

2., neděle 6.11., Varenská

08:00

- NC Line Suchdol

2:3 (2:0)

Branky: Soško, Kováčik

Karty: Kováčik (ž.k.)

 

09:45

- Top Dogs N.Jičín

0:3 (0:0)

Branky: -

Karty: Šalamon, Kováčik (oba ž.k.)

 

11:30

- Fugy Krnov

2:3 (1:1)

Branky: Soško, Slavík

Karty: -

Sestava: Matusák, Jašíček – Bárta (k), Šalamon, Soško, Urban, Ludvík, Slavík, Kováčik, Polášek, Vašek D., Žurovec

 

A – NC Line Suchdol n./O. 2:3 (2:0)

Nováček soutěže hrál docela odvážně a dlouho jsme se nemohli prosadit v zakončení. Až přišla 16.minuta a po secvičeném signálu z rohu Ludvíka se Slavíkem, na zadní zakončoval Soško, 1:0. V 18.minutě prošel po pravé straně Kováčik a střelou k levé tyči zvýšil na 2:0.

Druhá půle nás držela dlouho ve hře, drželi jsme míč, jenže přišla 35.minuta a po vlastní teči soupeř snižuje na 1:2. Znejistili jsme, strachujeme se o výsledek a v 38.minutě je vyrovnáno. Hra je z naší strany docela dost nervózní a zbytečně ve 39.minutě ztrácíme míč na půli hřiště a z následného brejku pouštíme Line do vedení na 3:2. Snaha hrát pak s brankářem v poli a vyrovnat byla k ničemu a tak jsme si vítězství nechali v posledních pěti minutách doslova zbytečně trestuhodně sebrat!!!

 

A – Top Dogs Nový Jičín 0:3 (0:0)

Vyrovnaná úvodní půle přinesla více vzruchu z naší strany až ve 12. a 13.minutě, kdy aktivně hrající Kováčik nastřelil nejprve břevno a pak spálil tutovku.

Ve 2.půli ve 28.minutě ztrácíme míč a soupeř z protiútoku otevírá skóre zápasu. Ve 34.minutě na půli hřiště po nesmyslné střele do bránícího hráče, se míč odráží a z brejku je to už 0:2. V závěru hrajeme opět s brankářem v poli, ale zase ztráta míče a střelou do prázdné brány soupeř pečetí své vítězství třetí brankou!!!

 

A – Fugy Krnov 2:3 (1:1)

Začínáme parádně a hned v závěru 1.minuty Šalamon nachází Soška a ten po střele z úhlu nás posílá do vedení 1:0. Jenže dnes nějak moc ztrácíme míče a v 5.minutě po střele pod víko je srovnáno.

Ve 2.půli ještě naše naděje na vítězství ožívá, když se patičkou prosazuje ve 30.minutě Slavík a znovu vedeme, 2:1. Jenže Krnov bojuje a ve 36.minutě je znovu vyrovnáno. A dokonce minutu na to jde znovu do vedení na 3:2 po střele do šibenice. V poslední minutě opět další naše hra s brankářem v poli, ale soupeř nás napadal s maximální důrazností a nám se nepodařilo soupeře ani zatlačit na vlastní půli. Je tady třetí prohra dnešního dne a důrazné varování, že musíme mnohé zlepšit!!! Polepšíme se?