27. sezóna klubu 2012/2013
27. část - ⭐️ Sezóna 2012 - 2013 ⭐️
Příprava na novou soutěžní sezónu začala tradičními letními tréninky od června do srpna a tentokráte jsme trénovali 1x týdně v novém areálu na umělé trávě Salesiánského střediska mládeže Don Bosco v Ostravě 1. Stará garda klubu se 16. června zúčastnila 3.ročníku Memoriálu Matěje Tomčala v Lipově na Hodonínsku, odkud si přivezla prvenství. V areálu Don Bosca se přes léto některé naše týmy zúčastnily dvou menších turnajů a to nejprve 11. srpna námi pořádaného 4. ročníku Memoriálu Rostislava Mikuly, kde stará garda klubu skončila 2. 25.srpna pak na 6.ročníku ZOO Ostrava CUPu, kde jsme byli spolupořadateli, všechny první tři příčky obsadily naše týmy: 1. stará garda, 2. společný A/B tým a 3. dorost.
Vlastní příprava na novou soutěžní sezónu 2012/13 byla velmi náročná, po menší odmlce jsme se vraceli do divizní soutěže a bylo potřeba zajistit dostatek financí, zvýšit hráčskou konkurenci v A týmu a zajistit trenéra, který bude mít dostatek času věnovat se A týmu. Spolupracoval s námi Standa Wonka, ale ten nechtěl být hlavním trenérem a tak byl alespoň konzultantem a poradcem. Jednání probíhala s mnoha trenéry, ale nakonec nabídku přijal Karel Šmíra, který měl hráčské zkušenosti z Mikesky Ostrava a taky si již vyzkoušel trénování (ostatně má rovněž futsalovou trenérskou licenci), např. v týmu 2.ligy Komax Kunčice p./O. Výbor klubu rozhodl přihlásit A tým od nové soutěžní sezóny po letech opět do vyšší divizní soutěže a do krajského přeboru tak mohl postoupit B tým, coby vítěz okresního přeboru. Vyšší finanční náklady na novou soutěžní sezónu se podařilo pokrýt jednak z vlastních zdrojů členskými příspěvky, ale také sponzorskou spoluprací zejména s firmami Svarservis a Rokametal, výraznou pomocí bylo taky získání dotací na sportovní činnost od města Ostravy a Ostravy – Jih.
V září se naše týmy zúčastnily v hale Vítek v Ostravě – Hrabůvce 23.ročníku DIMAKO, kde zvítězil C tým, A tým doplňovaný B týmem skončil 3. a dorost 7.
Tehdejší hráč A týmu Honza Bárta na začátku školního roku 2012/13 zorganizoval po základních školách obrovskou náborovou akci, jejímž cílem bylo přilákat další děti k futsalu a tak se díky jeho vynikající náborové iniciativě řady našeho klubu rozšířili o další mladé futsalové talenty.
A pak již přišly na řadu zápasy našich týmů v ofic. soutěžích. A tým našel „azyl“ k domácím zápasům ve 3.nejvyšší soutěži – Divizi F v hale Střední školy technické a dopravní na Moravské ulici v Ostravě – Vítkovicích, kde své domácí zápasy odehrával o nedělích v čase 19:15. Na nováčka v soutěži si však nevedl vůbec špatně a dlouho se držel na 3.příčce divizní tabulky, nakonec se umístil na pěkném 4.místě. B tým nás reprezentoval ve 4.soutěži - Moravskoslezském krajském přeboru, kde se nakonec umístil na 7.místě z 12-ti týmů. C tým se pak v 6. soutěži – 1.okresní třídě umístil na 10. místě z 16-ti týmů. Hůř to letos dopadlo s našim dorostem, který jsme přihlásili do nejnižší soutěže mužů. Po loňském 4.místě, to letos stačilo na poslední 9.místo ve 2.okresní třídě skupině B. Střídavým startem jsme totiž začali umožňovat nejlepším našim dorostencům hrát 1.ligu juniorů za Gamaspol Jeseník a tak náš dorost byl ve svých vlastních soutěžních zápasech často oslaben neboť zápasy ligy juniorů se často křížili s okresní soutěží mužů.
Zakončení sezóny proběhlo účastí C týmu a dorostu na 21.ročníku soutěže Rychlý míč v hale Vítek v Ostravě - Hrabůvce, kde C tým skončil 2., dorost 7., startovalo 11 týmů.
Již v průběhu zimy 12/13 probíhala jednání o případném vstupu A týmu rovnou do 2.ligy následující sezóny, protože ta nebyla již několik let plně obsazena a tak bývaly oslovovány týmy i na dalších místech, než postupových, jestli nemají zájem doplnit 2.ligu. 22.května 2013 se uskutečnila každoroční valná hromada klubu, na které byl zvolen pětičlenný výbor ve složení: předseda Tomčal, 1.místopředseda Ruta, 2.místopředseda Czene, a další dva členové Tesař a Josifidis. V létě pak byly zahájeny přípravy pro vstup A týmu do 2.ligy – východ. Níže konečné tabulky a úplně ve spod přehled všech odehraných zápasů v oficiálních soutěžích.
Konečné tabulky soutěží 2012/2013, kde hrály naše týmy:
A tým – 3.soutěž, Divize F
1. |
SK Krmelín |
18 |
14 |
1 |
3 |
89: 47 |
43 |
2. |
Eximpo Náklo |
18 |
13 |
2 |
3 |
129: 77 |
41 |
3. |
Tatran Jakubčovice |
18 |
12 |
1 |
5 |
121: 94 |
37 |
4. |
KFV Roub Vítkovice |
18 |
9 |
3 |
6 |
96: 55 |
30 |
5. |
Parlament Ostrava |
18 |
8 |
1 |
9 |
109:100 |
25 |
6. |
United Frýdek-Místek |
18 |
7 |
3 |
8 |
111:117 |
24 |
7. |
Panorama Ostrava |
18 |
7 |
1 |
10 |
103:103 |
22 |
8. |
Ferram Opava |
18 |
5 |
2 |
11 |
88:112 |
17 |
9. |
Oskarol Orlová |
18 |
5 |
1 |
12 |
86:110 |
16 |
10. |
AFC Malé Hoštice |
18 |
2 |
1 |
15 |
73:190 |
7 |
B tým – 4.soutěž, Moravskoslezský krajský přebor
1. |
FC Jokerit Kopřivnice |
22 |
18 |
3 |
1 |
119: 27 |
57 |
2. |
Top Dogs Nový Jičín |
22 |
15 |
1 |
6 |
97: 59 |
46 |
3. |
R.T. Hukvaldy |
22 |
14 |
1 |
7 |
99: 69 |
43 |
4. |
Fugy Krnov |
22 |
12 |
2 |
8 |
72: 55 |
38 |
5. |
Beach Boys Odry |
22 |
11 |
1 |
10 |
84: 70 |
34 |
6. |
Stará Ves n./O. |
22 |
11 |
0 |
11 |
75: 79 |
33 |
7. |
KFV Roub Vítkovice B |
22 |
10 |
1 |
11 |
75: 79 |
31 |
8. |
Shooters Bolatice |
22 |
9 |
1 |
12 |
97: 95 |
28 |
9. |
FC Smíšené Bílovec |
22 |
9 |
1 |
12 |
98:108 |
28 |
10. |
Globtec Ostrava |
22 |
9 |
0 |
13 |
62:100 |
27 |
11. |
K1 Jeseník |
22 |
4 |
1 |
17 |
51:127 |
13 |
12. |
Olympia Velké Hoštice |
22 |
4 |
0 |
18 |
37: 98 |
12 |
C tým – 6.soutěž, 1. okresní třída
1. |
FC Edison Ostrava |
15 |
11 |
4 |
0 |
55: 21 |
37 |
2. |
SK Krmelín B |
15 |
10 |
2 |
3 |
48: 26 |
32 |
3. |
V.D. Stav Polanka |
15 |
9 |
2 |
4 |
45: 34 |
29 |
4. |
Orel Stěbořice |
15 |
9 |
1 |
5 |
47: 37 |
28 |
5. |
FT Brušperk |
15 |
9 |
1 |
5 |
59: 45 |
28 |
6. |
DTJ Vřesina |
15 |
8 |
2 |
5 |
53: 40 |
26 |
7. |
Marhory Ostrava |
15 |
8 |
2 |
5 |
44: 44 |
26 |
8. |
FC Šalamoun Ostrava |
15 |
7 |
2 |
6 |
46: 42 |
23 |
9. |
Gallaher Ostrava |
15 |
7 |
2 |
6 |
40: 42 |
23 |
10. |
KFV Roub Vítkovice C |
15 |
6 |
3 |
6 |
40: 31 |
21 |
11. |
FC Narcis Ostrava |
15 |
4 |
4 |
7 |
40: 56 |
16 |
12. |
AC Čepo Pustkovec B |
15 |
3 |
5 |
7 |
36: 38 |
14 |
13. |
Elim Ostrava |
15 |
4 |
1 |
10 |
36: 47 |
13 |
14. |
Zbyslavice |
15 |
3 |
4 |
8 |
31: 50 |
13 |
15. |
Švagři Havířov |
15 |
3 |
0 |
12 |
35: 63 |
9 |
16. |
Nacapa Ostrava |
15 |
1 |
1 |
13 |
22: 61 |
4 |
Dorost – 7.soutěž, 2.okresní třída sk. B
1. |
FC Mroki Ostrava |
22 |
16 |
1 |
5 |
63: 33 |
49 |
2. |
FC Bukanýři Ostrava |
22 |
15 |
2 |
5 |
52: 21 |
47 |
3. |
FC Zvěřaci Ostrava B |
22 |
13 |
4 |
5 |
38: 23 |
43 |
4. |
FC Šalamoun Ostrava B |
22 |
13 |
2 |
7 |
42: 32 |
41 |
5. |
FB Servis Ostrava |
22 |
7 |
4 |
11 |
37: 43 |
25 |
6. |
FC Inkognito Ostrava |
22 |
7 |
3 |
12 |
31: 40 |
24 |
7. |
Hattrick Ostrava |
22 |
6 |
5 |
11 |
29: 46 |
23 |
8. |
FC Globtec Ostrava B |
22 |
5 |
3 |
14 |
23: 45 |
18 |
9. |
KFV Roub Vítkovice Dorost |
22 |
4 |
2 |
16 |
21: 53 |
14 |
Přehled výsledků našich týmů v soutěžní sezóně 2012/2013
A tým – 3.soutěž, Divize F
1. kolo 05-07.10.2012 neobsazeno
2. kolo
neděle 14.10. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice
KFV Roub Vítkovice A - Tatran Baracuda Jakubčovice 0:0
Sestava: Matusák (Jašíček) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Valový, Škrkoň, Vavrušák, Kašpar, Horváth, Gaži
Žlutá karta: Škrkoň
3. kolo
neděle 21.10. 20:00 Sareza, Ostrava - Přívoz
FC Parlament Ostrava – KFV Roub Vítkovice A 5:3 (2:1)
Sestava: Matusák (Novák T.) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Valový, Škrkoň, Vavrušák, Kašpar, Horváth, Gaži, Urban, Vašek, (Bárta)
Branky: Kováčik, Škrkoň, Kašpar
Žlutá karta: Horváth
4. kolo
neděle 28.10. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice
KFV Roub Vítkovice A – SK Krmelín 3:4 (3:2)
Sestava: Matusák (Jašíček) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vavrušák, Škrkoň, Kašpar, Gaži, Bárta, Valový
Branky: Kováčik 2, vlastní
Žlutá karta: Vavrušák, Škrkoň
5. kolo
pátek 2.11. 21.00 hod. ZŠ Hradec n/M.
Ferram Opava – KFV Roub Vítkovice A 6:11 (4:9)
Sestava: Jašíček (Matusák) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vavrušák, Škrkoň, Kašpar, Gaži, Valový, Bárta, Urban
Branky: Polášek 3, Gaži 3, Soško, Kašpar, Vavrušák, Škrkoň, Bárta
6. kolo
neděle 11.11. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice
KFV Roub Vítkovice A – FC Oskarol Orlová 4:4 (2:1)
Sestava: Matusák (Vosol) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vavrušák, Škrkoň, Kašpar, Gaži, Bárta, Urban, Valový, Vašek
Branky: Vavrušák 2, Kováčik, Gaži
7. kolo
sobota 17.11. 20:00 ZŠ Hradec n/M.
AFC Medvědi Malé Hoštice – KFV Roub Vítkovice A 2:12 (1:6)
Sestava Vítkovic: Jašíček,, Matusák – Kováčik (k), Polášek, Soško, Valový – Kašpar, Gaži, Bárta, Horváth
Branky Vítkovic: Polášek 3, Kováčik 2, Valový 2, Bárta 2, Horváth, Soško, Gaži
Žlutá karta: Bárta
8. kolo 23-25.11.2012 neobsazeno
9. kolo
neděle 2.12. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice
KFV Roub Vítkovice A – FK Panorama Ostrava 4:2 (2:1)
Sestava: Jašíček (Novák T.) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Gaži, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Bárta
Branky: Vojtek 2, Soško, Kováčik
Žluté karty: Polášek, Vojtek
10. kolo
pátek 7.12. 20:00 F.-Místek
United Frýdek - Místek – KFV Roub Vítkovice A 4:5 (1:2)
Sestava: Matusák – Kováčik (k), Polášek, Vavrušák, Soško, Cviertna, Kašpar, Vojtek, Horváth, Vašek, Gaži
Branky: Vojtek 3, Vavrušák, Soško
Žluté karty: Kováčik, Vojtek
11. kolo
neděle 16.12. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice
KFV Roub Vítkovice A – FC Eximpo Náklo 3:3 (2:0)
Sestava: Matusák, (Vosol) – Kováčik (k), Polášek, Vašek, Soško, Cviertna, Kašpar, Vojtek, Vavrušák, Valový, (Bárta)
Branky: Cviertna, Valový, Vavrušák
odvety ve stejném pořadí:
12. kolo 11-13.01.2013 neobsazeno
13. kolo
sobota 19.1. 19:00 Odry
Tatran Baracuda Jakubčovice – KFV Roub Vítkovice A 4:2 (1:2)
Sestava: Šablatura – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Jiřičný, Gaži
Branky:Vojtek, Soško
Žluté karty: Polášek, Vojtek, Kováčik
14. kolo
neděle 27.1. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice
KFV Roub Vítkovice A – FC Parlament Ostrava 5:2 (1:0)
Sestava: Jašíček (Matusák) – Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Cviertna
Branky: Polášek 2, Kováčik, Soško, Cviertna
15. kolo
pátek 1.3. 19:00 Brušperk
SK Krmelín – KFV Roub Vítkovice A 3:2 (2:1)
Sestava: Jašíček - Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Kašpar, Cviertna, Gaži, Valový
Branky: Gaži, Kováčik
Žluté karty: Gaži, Vavrušák
16. kolo
neděle 10.2. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice
KFV Roub Vítkovice A – Ferram Opava 6:2 (3:1)
Sestava: Jašíček (Matusák) - Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Cviertna, Urban, Gaži
Branky: Kováčik 2, Vojtek, Soško, Polášek, Gaži
17. kolo
neděle 17.2. 18:00, Orlová
FC Oskarol Orlová – KFV Roub Vítkovice A 1:3 (0:1)
Sestava: Jašíček - Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Cviertna, Gaži, Valový
Branky: Vojtek, Vavrušák, Vašek
18. kolo
neděle 24.2. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice
KFV Roub Vítkovice A – AFC Medvědi Malé Hoštice 22:0 (10:0)
Sestava: Jašíček, Matusák - Kováčik (k), Polášek, Soško, Valový, Vašek, Kašpar, Cviertna, Gaži, Urban
Branky: Kováčik 6, Soško 4, Vašek 4, Gaži 2, Kašpar 2, Polášek 2, Valový, Urban
19. kolo 01-03.03.2013 neobsazeno
20. kolo
sobota 9.3. 17:00 VŠB Poruba
FK Panorama Ostrava – KFV Roub Vítkovice A 1:6 (1:1)
Sestava: Jašíček - Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Vojtek, Kašpar, Cviertna, Gaži, Škorňák
Branky: Kováčik 2, Polášek, Soško, Gaži, Škorňák
Žluté karty: Cviertna, Kašpar
21. kolo
neděle 17.3. 19:15 SŠTaDopravní, Vítkovice
KFV Roub Vítkovice A – United Frýdek - Místek 2:8 (1:5)
Sestava: Jašíček - Kováčik (k), Polášek, Soško, Vašek, Vavrušák, Kašpar, Cviertna, Urban, Škorňák
Branky: Vašek, Vavrušák
Žluté karty: Soško, Kováčik
22. kolo
pátek 29.3. 20:45 ZŠ Vítězná Litovel
FC Eximpo Náklo – KFV Roub Vítkovice A 4:3 (2:1)
Sestava: Jašíček – Kováčik (k), Polášek, Soško, Škorňák, Cviertna, Kašpar, Vašek, Vavrušák
Branky: Škorňák, Kašpar, Vavrušák
B tým – 4.soutěž, Moravskoslezský krajský přebor
1.turnaj 13.10.2012
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Jašíček, Vosol – Fubšo (k), Ruta, Výduch, Vašek, Vavrušák, Škorňák, Gaži, Bárta, Žurovec, Mikuš, Kuzniacký
KFV Roub Vítkovice B – FC Smíšené Line Bílovec 5:7 (4:4)
Branky: Výduch 2, Gaži, Varušák, Bárta
Žlutá karta: Bárta
KFV Roub Vítkovice B – Beach Boys Odry 3:1 (0:0)
Branky: Vavrušák 2, Výduch
KFV Roub Vítkovice B – Shooters Bolatice 4:4 (2:0)
Branky: Vavrušák, Výduch, Ruta, Gaži
2.turnaj 4.11.2012
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Matusák, Vosol – Cviertna (k), Bárta, Jiřičný, Žurovec, Gaži, Slavík, Urban, Vašek, Mikuš, Škorňák
KFV Roub Vítkovice B – Sakrovec Stará Ves n./O. 2:4 (1:3)
Branky: Branky:Jiřičný, Cviertna
KFV Roub Vítkovice B – RT Hukvaldy 2:5 (0:3)
Branky: Jiřičný 2
3.turnaj 18.11.2012
hala Čeladná
Sestava: Matusák – Fubšo (k), Jiřičný, Žurovec, Vašek, Vavrušák, Ludvík, Horváth, Kováčik, (Mikuš, Škorňák, Gaži)
KFV Roub Vítkovice B – Fugy Krnov 3:0 (2:0)
Branky: Vašek, Žurovec, Vavrušák
KFV Roub Vítkovice B – Olympia Velké Hoštice 5:0 kontumačně
Branky: Soupeř se k utkání nedostavil
4.turnaj 1.12.2012
hala Bílovec
Sestava: Sestava: Matusák – Jiřičný (k), Vavrušák, Gaži, Urban, Ludvík, Bárta, Valový, Žurovec, Mikuš, Škorňák
KFV Roub Vítkovice B – Top Dogs Nový Jičín 1:5 (0:2)
Branka: Gaži, ž.k.: Vavrušák
KFV Roub Vítkovice B – Jokerit Kopřivnice 3:5 (3:3)
Branky: Vavrušák 2, Jiřičný, ž.k.: Vavrušák
5.turnaj 16.12.2012
hala Sareza, Ostrava - Přívoz
Sestava: Vosol – Jiřičný (k), Valový, Výduch, Fubšo, Bárta, Mikuš, Žurovec, Slavík, Buchta
KFV Roub Vítkovice B – Globtec Ostrava 1:2 (0:0)
Branka: Výduch, ž.k.: Slavík, Jiřičný
KFV Roub Vítkovice B – K1 Jeseník 3:4 (2:1)
Branky: Žurovec, Bárta, Mikuš, ž.k.: Vosol, Buchta, Výduch
6.turnaj 5.1.2013
hala Bílovec
Sestava: Matusák, Vosol – Jiřičný (k1), Výduch, Bárta, Gaži, Vašek, Vavrušák, Kašpar, Polášek (k2), Kováčik, Soško
KFV Roub Vítkovice B – FC Smíšené Line Bílovec 9:6 (4:2)
Branky: Soško 3, Kováčik 2, Vašek, Gaži, Jiřičný, Vavrušák
KFV Roub Vítkovice B – Beach Boys Odry 4:5 (0:0)
Branky: Vavrušák 2, Soško, Výduch, ž.k. Vosol, č.k. Jiřičný
KFV Roub Vítkovice B – Shooters Bolatice 6:3 (2:1)
Branky: Bárta 2, Výduch 2, Gaži, Vavrušák
7.turnaj 20.1.2013
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Jašíček – Ruta, Žurovec, Mičkal, Buchta, Vavrušák (k), Šmíra, Kašpar, Vašek
KFV Roub Vítkovice B – Sakrovec Stará Ves n./O. 2:3 (1:2)
Branky: Mičkal, Žurovec
KFV Roub Vítkovice B – RT Hukvaldy 3:2 (1:0)
Branky: Žurovec 2, Kašpar
8.turnaj 2.2.2013
hala Bílovec
Sestava: Matusák – Fubšo (k), Urban, Žurovec, Výduch, Šmíra, Vavrušák, Vašek, Mičkal
KFV Roub Vítkovice B – Fugy Krnov 4:2 (1:0)
Branky: Výduch 3, Vašek, ž.k.: Výduch
KFV Roub Vítkovice B – Olympia Velké Hoštice 6:2 (3:1)
Branky: Výduch 3, Mičkal, Vašek, Žurovec
9.turnaj 17.2.2013
hala Čeladná
Sestava: Novák T. – Ruta (k), Valový, Žurovec, Výduch, Mikuš, Škorňák, Mičkal, Buchta
KFV Roub Vítkovice B – Top Dogs Nový Jičín 3:8 (1:4)
Branky: Výduch, Novák T., Mičkal
KFV Roub Vítkovice B – Jokerit Kopřivnice 0:11 (0:4)
10.turnaj 2.3. 2013
hala Sareza, Ostrava - Přívoz
Sestava: Jašíček – Škorňák (k), Ruta, Fubšo, Urban, Gaži, Ludvík, Kašpar, Vavrušák, Mikuš, Buchta
KFV Roub Vítkovice B – Globtec Ostrava 1:0 (0:0)
Branka: Ruta
KFV Roub Vítkovice B – K1 Jeseník 5:0 kontumačně
Soupeř se k utkání nedostavil.
C tým – 6.soutěž, 1.okresní třída
1.turnaj 28.10.2012
hala Sareza, Ostrava 1
Sestava:Kubáň, Vosol – Střižík (k), Novák M., Tučný, Ruta, Pastor, Magdolen, Brázda, Fubšo, Šimečka
KFV Roub Vítkovice C – Orel Stěbořice 1:3 (0:1)
Branka: Fubšo
KFV Roub Vítkovice C – AC Čepo Pustkovec B 1:1 (1:1)
Branka: Magdolen, ž.k.: Fubšo, Kubáň, č.k.: Fubšo
KFV Roub Vítkovice C – Gallaher Ostrava 2:4 (1:3)
Branky:Ruta, Tučný, ž.k.: Novák
2.turnaj 11.11.2012
hala Sareza, Ostrava 1
Sestava: Sestava: Kubáň, Vosol – Střižík, Novák M., Ruta, Tučný, Pastor, Magdolen, Brázda, Fubšo, Vojtovič, Dohnal
KFV Roub Vítkovice C – FC Šalamoun Ostrava 2:2 (0:1)
Branky: Branky: Fubšo 2, č.k. Kubáň
KFV Roub Vítkovice C – Nacapa Ostrava 3:0 (1:0)
Branky: Ruta, Dohnal, Vojtovič
KFV Roub Vítkovice C – Marhory Ostrava 2:2 (2:2)
Branky: Pastor, Novák
3.turnaj 2.12.2012
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Novák T. – Tučný (k), Fubšo, Ruta, Brázda, Novák M., Střižík, Magdolen, Ludvík, Škorňák
KFV Roub Vítkovice C – FC Edison Ostrava 2:3 (1:1)
Branky: Fubšo, Ludvík
KFV Roub Vítkovice C – SK Krmelín B 2:4 (2:1)
Branky: Fubšo 2
KFV Roub Vítkovice C – Švagři Havířov 3:2 (1:0)
Branky: Novák M., Tučný, Magdolen
4.turnaj 9.12.2012
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Kubáň, Novák T. – Fubšo (k), Tučný, Ruta, Novák M., Brázda, Střižík, Šimečka, Magdolen, Žurovec, Ludvík
KFV Roub Vítkovice C – FT Brušperk 3:5 (1:1)
Branky: Střižík, Tučný, Ruta, ž.k.: Ludvík
KFV Roub Vítkovice C – Elim Ostrava 5:2 (3:1)
Branky: Žurovec 3, Novák M., Ruta
KFV Roub Vítkovice C – Futsal Team Zbyslavice 3:0 (2:0)
Branky: Magdolen, Žurovec, Novák M., ž.k.: Šimečka
5.turnaj 19.1.2013
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Novák T. – Ruta (k), Fubšo, Tučný, Brázda, Střižík, Šimečka, Novák M., Pastor, Dohnal, Magdolen
KFV Roub Vítkovice C – FC Narcis Ostrava 5:0 kontumačně
Soupeř neměl uhrazen poplatek FUTIS na rok 2013 pro Svaz futsalu FAČR za žádného svého hráče, proto jeho utkání bylo kontumováno v jeho neprospěch.
KFV Roub Vítkovice C – DTJ Vřesina 5:1 (0:0)
Branky: Pastor 2, Brázda, Tučný, Střižík
KFV Roub Vítkovice C – VD Stav Polanka 1:2 (1:0)
Branka: Ruta, ž.k.: Magdolen
Dorost
7. soutěž – 2.třída mužů 2012/2013
Zápasy 1x20 minut
Přehled zápasů:
1.turnaj 25.11.2012
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Kubatík – Novák (k), Diviš, Pešek, Zymrus, Buchta, Siatka, Kittner, Doležel
KFV Roub Vítkovice dorost – Hattrick Ostrava 1:2
Branka: Buchta
KFV Roub Vítkovice dorost – FC Šalamoun Ostrava B 1:4
Branka: Siatka
KFV Roub Vítkovice dorost – Globtec Ostrava B 0:2
Žlutá karta: Novák
2.turnaj 8.12.2012
hala Sareza, Ostrava – Přívoz
Sestava: Kubatík – Diviš (k), Výduch, Kittner, Buchta, Siatka, Nevřivý, Doležel
8:20 KFV Roub Vítkovice dorost – FC Bukanýři Ostrava 1:4
Branka: Siatka
9:40 KFV Roub Vítkovice dorost – FC Mroki Ostrava 2:4
Branky: Buchta, Nevřivý
Žlutá karta: Kubatík
3.turnaj 22.12.2012
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Kubatík – Škorňák (k), Mičkal, Gaži, Kittner, Siatka, Buchta, Diviš, Doležel, Pešek
KFV Roub Vítkovice dorost – FB Servis.cz Ostrava 1:5
Branka: Škorňák, ž.k.: Mičkal
KFV Roub Vítkovice dorost – Zvěřaci Ostrava B 0:2
KFV Roub Vítkovice dorost – FC Inkognito Ostrava 1:0
Branka: Kittner
4.turnaj 27.1.2013
hala Sareza, Ostrava 1
Sestava: Novák T. (k) – Buchta, Pešek, Doležel, Siatka, Kittner, Diviš, Vašek, Nevřivý
KFV Roub Vítkovice dorost – FB Servis.cz Ostrava 0:2
KFV Roub Vítkovice dorost – Zvěřaci Ostrava B 0:2
KFV Roub Vítkovice dorost – FC Inkognito Ostrava 1:4
Branka: Siatka
5.turnaj 2.2. 2013
hala Sareza, Ostrava 1
Sestava: Novák T. (k) – Buchta, Pešek, Doležel, Kittner, Diviš, Škorňák, Mičkal
KFV Roub Vítkovice dorost – Hattrick Ostrava 1:0
Branka: Pešek, ž.k.: Škorňák, Buchta
KFV Roub Vítkovice dorost – Šalamoun Ostrava B 1:1
Branka: Mičkal
KFV Roub Vítkovice dorost – Globtec Ostrava B 0:1
Ž.k.: Škorňák
6.turnaj, 9.3. 2013
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Novák (k) – Škorňák, Mičkal, Pompa, Pešek, Buchta, Siatka, Doležel
KFV Roub Vítkovice dorost – FC Bukanýři Ostrava 1:3
Branka: Pompa
KFV Roub Vítkovice dorost – FC Mroki Ostrava 2:5
Branky: Mičkal, Siatka
7.turnaj, 31.3. 2013
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Kubatík, Novák – Diviš (k), Škorňák, Mičkal, Buchta, Pešek, Pompa, Siatka, Nevřivý
KFV Roub Vítkovice dorost – FB Servis.cz Ostrava 3:1
Branky: Pešek, Siatka, Škorňák
Žlutá karta: Nevřivý
KFV Roub Vítkovice dorost – Zvěřaci Ostrava B 1:2
Branka: Pešek
KFV Roub Vítkovice dorost – FC Inkognito Ostrava 0:4
8.turnaj, 7.4. 2013
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Kubatík – Škorňák (k), Buchta, Mičkal, Kittner, Novák, Pompa, Siatka, Pešek
KFV Roub Vítkovice dorost – Hattrick Ostrava 1:1
Branka: Pešek
KFV Roub Vítkovice dorost – FC Šalamoun Ostrava B 1:3
Branka: Pompa
Žlutá karta: Pešek
KFV Roub Vítkovice dorost – Globtec Ostrava B 2:1
Branky: Mičkal, Škorňák
Žlutá karta: Pešek, červená karta: Siatka