Branky: -

Karty: -

Sestava: Matěj – Šalamon (k), Tučný, Brázda, Pastor, Střižík, Šimečka, Žurovec, Smolík, Magdolen

C – DTJ Vřesina 0:2 (0:0)

Soupeř měl víc ze hry a ve 2.půli šel do vedení ve 20.minutě po rozehraném přímém kopu. Naši hráči se sice snažili vyrovnat i za cenu hry s brankářem v poli v závěru zápasu, ale po ztrátě míče v poslední 30.minutě, soupeř do naší prázdné brány dal z půlky hřiště druhou rozhodující branku.

C – VD Stav Polanka 1:1 (1:0)

Hned ve 2.minutě se prosazuje v šestce soupeře Žurovec a poslal nás do vedení na 1:0. Šance pak byly na obou stranách, ale další branku jsme viděli až ve 27.minutě, kdy jsme ne zrovna ideálně rozehráli roh, soupeř míč získal a po brejku dvou na jednoho vyrovnal na konečných 1:1.

C – Pajda Zbyslavice 5:0 kontumačně

Soupeř se k utkání nedostavil, hráči Zbyslavic měli utkání velkého fotbalu. Jinak dnes férově hra nic moc. Musíme přidat!!!