Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěžní sezóna 2011/2012 - A tým

14. 2. 2012

KFV Roub Vítkovice A - krajský přebor 2011/2012 

tabulka krajského přeboru:

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/souteze.asp?soutez=9E0O1A&show=Aktual

16 týmů hrálo každý s každým dvoukolově 2x20 minut na 10 turnajích po 3 zápasy

turnaj, datum, kde čas Soupeř výsledek
1., neděle 23.10., Varenská 08:50 - Tsunami Příbor 10:1 (5:0)
Branky: Bárta 3, Šalamon 2, Kováčik 2, Urban, Polášek, Slavík Karty:
10:35 - Globtec Ostrava 3:3 (0:2)
Branky: Bárta, Vavrušák, Soško Karty: Polášek, Soško (oba ž.k.)
11:30 - Kuna Team F.Místek 3:2 (2:0)
Branky: Kováčik, Urban, Vavrušák Karty: Šalamon (ž.k.)
Sestava: Matusák, Jašíček – Bárta (k), Šalamon, Soško, Urban, Ludvík, Slavík, Kováčik, Polášek, Vavrušák, Valový

2., neděle 6.11., Varenská 08:00 - NC Line Suchdol 2:3 (2:0)
Branky: Soško, Kováčik Karty: Kováčik (ž.k.)
09:45 - Top Dogs N.Jičín 0:3 (0:0)
Branky: - Karty: Šalamon, Kováčik (oba ž.k.)
11:30 - Fugy Krnov 2:3 (1:1)
Branky: Soško, Slavík Karty: -
Sestava: Matusák, Jašíček – Bárta (k), Šalamon, Soško, Urban, Ludvík, Slavík, Kováčik, Polášek, Vašek D., Žurovec

3., sobota 19.11., Sareza 08:50 - Rapid F.Místek 2:0 (0:0)
Branky: Slavík, Kováčik Karty: Šalamon (ž.k.)
10:35 - Olympia V.Hoštice 0:3 (0:2)
Branky: - Karty: Šalamon, Polášek (oba ž.k.)
11:30 - Beach Boys Odry 3:1 (2:1)
Branky: Urban, Ludvík, Kováčik Karty: Vašek D., Ludvík (oba ž.k.)
Sestava: Jašíček, Matusák – Polášek (k), Ludvík, Soško, Šalamon, Slavík, Kováčik, Urban, Vašek D., Bártl, Valový

4., sobota 26.11., Bílovec 08:50 - Shooters Bolatice 2:1 (1:1)
Branky: Slavík, Bárta Karty: -
10:35 - Atletico Tequila OV 4:0 (1:0)
Branky: Kováčik, Slavík, Vašek D., Soško Karty: Ludvík (č.k.)
11:30 - K1 Jeseník 2:0 (2:0)
Branky: Vašek D., Kováčik Karty: Jašíček, Slavík (oba ž.k.)
Sestava: Jašíček (Matusák) – Bárta (k), Soško, Urban, Polášek, Ludvík, Vavrušák, Kováčik, Slavík, Vašek D.

5., neděle 11.12., Čeladná 08:00 - Slávie OU Ostrava 1:3 (1:0)
Branky: Bárta Karty: -
09:45 - Sakrovec Stará Ves 0:2 (0:1)
Branky: - Karty: Kováčik (ž.k.)
11:30 - R.T. Hukvaldy 2:5 (0:3)
Branky: Soško, Šalamon Karty: Kováčik (ž.k.), Bárta (č.k.)
Sestava: Jašíček, Matusák – Bárta (k), Kováčik, Šalamon, Vašek D., Polášek, Soško, Urban, Slavík, Vavrušák, Valový

6., neděle 8.1., Sareza 14:05 - SVP Tsunami Příbor 1:3 (1:1)
Branky: Soško Karty: -
15:00 - Globtec Ostrava 5:3 (2:1)
Branky: Bárta 2, Soško, Slavík, Matusák Karty: Vašek D., Bárta (oba ž.k.)
17:35 - Kuna Team F.Místek 1:1 (1:1)
Branky: Slavík Karty: Kováčik, Soško (oba ž.k.)
Sestava: Matusák, Jašíček – Polášek (k), Vašek D., Gaži, Ludvík, Vavrušák, Soško, Slavík, Urban, Bárta, Kováčik

7., neděle 22.1., Sareza 14:05 - Shotters Bolatice 4:2 (2:1)
Branky: Polášek 2, Vašek, Slavík Karty: Polášek (ž.k.)
15:00 - Atletico Tequila OV 5:3 (3:1)
Branky: Vavrušák 2, Kováčik, Polášek, Bárta Karty: Kováčik (ž.k.)
16:45 - K1 Jeseník 5:1 (3:1)
Branky: Polášek 2, Vašek, Slavík, Bárta Karty: -
Sestava: Matusák, Vosol – Bárta (k), Polášek, Slavík, Vašek, Kováčik, Soško, Urban, Ludvík, Vavrušák, Gaži

8., sobota 4.2., Bílovec 08:50 - Rapid Frýdek-Místek 5:1 (2:1)
Branky: Polášek 3, Gaži, Ludvík Karty: -
09:45 - Olympia Vel. Hoštice 1:0 (1:0)
Branky: Polášek Karty: -
12:20 - Beach Boys Odry 4:1 (3:0)
Branky: Polášek 2, Slavík, Kováčik Karty: -
Sestava: Matusák – Polášek (k), Ludvík, Gaži, Soško, Kováčik, Vavrušák, Bárta, Slavík, Kašpar, Vašek

9., neděle 26.2., Varenská 08:00 - NC Line Suchdol 5:0 (2:0)
Branky: Polášek, Urban, Soško, Cviertna, Gaži Karty: -
10:35 - Top Dogs N. Jičín 2:3 (2:0)
Branky: Gaži, Cviertna Karty: Kováčik (ž.k.)
12:20 - Fugy Krnov 1:0 (1:0)
Branky: Soško Karty: -
Sestava: Matusák, Jašíček – Polášek (k), Bárta, Slavík, Kováčik, Urban, Soško, Gaži, Cviertna, Vašek

10., neděle 11.3., Varenská 13:15 - Slávie OU Ostrava 4:5 (1:4)
Branky: Kováčik 3, Soško Karty: Kováčik (ž.k.)
15:50 - Sakrovec Stará Ves 5:2 (1:0)
Branky: Vavrušák 2, Polášek 2, Kováčik Karty: Polášek, Gaži (oba ž.k.)
17:35 - R.T. Hukvaldy 8:0 (3:0)
Branky: Gaži 3, Vavrušák 2, Urban, Vašek, Šalamon Karty: -
Sestava: Jašíček, Matusák – Bárta (k), Urban, Polášek, Kováčik, Soško, Gaži, Vavrušák, Vašek, Šalamon

Tabulka krajského přeboru

http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/souteze.asp?soutez=9E0O1A&show=Aktual