Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěžní sezóna 2010/2011

2. 5. 2011

A tým: 4.soutěž - krajský přebor
16 týmů, 2x20 minut dvoukolově, 10 turnajů po 3 zápasy 

Turnaj

Datum

Čas

Soupeř

Kde

Výsledek

1.

Ne 24.10.

14:05

Fugy Krnov

Bílovec

 0:3 (0:0)

 

 

15:00

FC Globtec Ostrava

 

 8:3 (4:1)

 

 

17:35

Beach Boys Odry

 

 4:2 (3:1)

2.

So 6.11.

13:50

Slávia OU Ostrava

Bílovec

 0:2 (0:1)

 

 

15:35

K1 Jeseník

 

 1:0 (0:0)

 

 

16:30

FC VZS Ostrava

 

 1:1 (0:0)

3.

Ne 21.11.

8:50

Dolní Benešov

Varenská

 2:4 (1:1)

 

 

9:45

SVP Příbor

 

 2:4 (0:3)

 

 

12:20

Stará Ves

 

 1:4 (1:2)

4.

Ne 12.12.

8:00

Rapid F.-Místek

Kopřivnice

 6:0 (2:0)

 

 

10:35

Tequila Ostrava

 

 1:1 (1:0)

 

 

12:20

R.T. Hukvaldy

 

 2:6 (2:2)

5.

Ne 19.12.

8:00

Bolatice

Varenská

 1:2 (0:1)

 

 

9:45

Top Dogs N.Jičín

 

 5:2 (2:1)

 

 

11:30

Deves Fifejdy

 

 8:5 (3:0)

6.

Ne 23.1.

8:50

Slavia OU Ostrava

Sareza

 1:2 (1:2)

 

 

10:35

 K1 Jeseník

 

 2:1 (0:0)

 

 

11:30

FC VZS Ostrava

 

 5:4 (1:3)

7.

Ne 30.1.

8:50

Fugy Krnov

Varenská

 6:3 (2:1)

 

 

9:45

FC Globtec Ostrava

 

 1:3 (0:0)

 

 

12:20

Beach Boys Odry

 

 1:4 (1:3)

8.

So 5.2.

14:05

Dolní Benešov

Bílovec

 4:1 (2:0)

 

 

15:00

SVP Příbor

 

 2:2 (1:2)

 

 

17:35

Stará Ves

 

 6:1 (1:0)

9.

Ne 13.2.

13:15

Rapid F.-Místek

Varenská

 1:2 (0:1)

 

 

15:50

Tequila Ostrava

 

 2:2 (1:1)

 

 

17:35

R.T. Hukvaldy

 

 3:0 (0:0)

10.

So 5.3.

13:15

Bolatice

Čeladná

 5:2 (2:0)

 

 

15:00

Top Dogs N.Jičín

 

 4:3 (3:1)

 

 

16:45

Deves Fifejdy

 

 7:4 (4:1)

Tabulka A tým - Krajský přebor:
http://nv.fotbal.cz/futsal/kao/moravskoslezsky/souteze.asp?soutez=9E0O1A&show=Aktual

B tým: 6.soutěž - 1.třída Ostravy
16 týmů, 2x15 minut jednokolově, 5 turnajů po 3 zápasy 

Turnaj

Datum

Čas

Soupeř

Kde

Výsledek

1.

So 23.10.

8:30

- FK Flamengo Ostrava

Varenská

1:1 (0:1)

 

 

9:00

- Shooters Bolatice B

 

2:2 (1:1)

 

 

10:00

- Toro Fifejdy B

 

4:1 (1:1)

2.

Ne 14.11.

8:00

- AC Čepo Pustkovec B

Varenská

 1:3 (0:1)

 

 

9:00

- HL Alukola Ostrava

 

 0:2 (0:1)

 

 

10:00

- FC Narcis Ostrava

 

 6:2 (3:1)

3.

 So 11.12.

12:30

- DTJ Vřesina

Sareza

 4:0 (2:0)

 

 

13:00

- Timi Bar Kouty

 

 3:1 (3:1)

 

 

14:30

- Sporting Poruba

 

 2:1 (1:0)

4.

 So 29.1.

11:00

- Šalamoun Ostrava

Varenská

 4:3 (2:1)

 

 

12:30

- Zvěřaci Ostrava B

 

 1:1 (1:0)

 

 

13:30

- Švagři Havířov

 

 7:0 (4:0)

5.

 Ne 27.1.

14:30

- FT Brušperk B

Sareza

 1:1 (1:0)

 

 

15:30

- SK Krmelín B

 

 1:1 (0:0)

 

 

16:00

- Orel Stěbořice

 

 2:1 (2:0)

Tabulka pro B tým - 1.třída Ostravy: http://www.divizef.wz.cz/tabulkaI.htm
 

C tým: 7.soutěž - 2.třída Ostravy
16 týmů, 2x15 minut jednokolově, 5 turnajů po 3 zápasy 

Turnaj Datum Čas Soupeř Kde Výsledek
1. So 06.11. 08:30 - FC Nedohoda Ostrava Varenská 1:1 (0:0)
    09:00 - Gallaher Ostrava   1:0 (0:0)
    10:00 - Agnesa Ostrava   2:1 (1:0)
2. Ne 28.11. 8:30 - Šalamoun Ostrava B Sareza 1:1 (0:0)
    9:00 - FCT Výkvět Ostrava   4:1 (2:1)
    10:30 - New Design Ostrava   4:1 (2:1)
3.  So 22.1. 12:30 - Tornádo Opava Sareza  1:2 (0:1)
    13:30 - Hattrick Ostrava    2:1 (0:1)
    14:00 - Marhory Ostrava    3:1 (1:0)
4.  So 26.2. 14:00 - Sokol Přívoz Sareza  2:3 (0:1)
    15:30 - FC Dubina    6:5 (2:3)
    16:30 - Western Saloon    1:0 (0:0)
5.  So 19.3. 8:30 - V.D. Stav Polanka Sareza  2:2 (1:0)
    9:30 -  Elim Ostrava    4:3 (3:1)
    10:00 - Sokol Poruba B    1:1 (0:1)


  Tabulka pro C tým: http://www.divizef.wz.cz/tabulkaII.htm