Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým okresní přebor 2017/18

7. 6. 2018

C tým

Tabulka 5.ligy/okresního přeboru OV+OP 2017/18

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

 

(Prav)

 

1.

Toro Fifejdy

24

20

2

2

103: 44

62

 

( 26)

 

2.

Inter Ostrava

24

14

3

7

84: 51

45

 

( 15)

 

3.

Zvěřaci

24

13

4

7

62: 40

43

 

( 1)

 

4.

FC Mroki

24

12

5

7

82: 65

41

 

( 5)

 

5.

AC Derby

24

11

4

9

61: 49

37

 

( -5)

 

6.

Sokol Poruba

24

11

4

9

40: 54

37

 

( -5)

 

7.

AC Čepo

24

10

3

11

59: 53

33

 

( -3)

 

8.

Jine Kafe

24

9

5

10

67: 71

32

 

( -4)

 

9.

FC Sampdoria

24

8

6

10

62: 60

30

 

( 0)

 

10.

FC Bukanýři

24

8

3

13

63: 85

27

 

( 3)

 

11.

KFV Roub C

24

8

3

13

56: 70

27

 

(-21)

 

12.

Fortuna Leopards

24

5

3

16

49: 85

18

 

(-24)

 

13.

DTJ Vřesina

24

4

1

19

42:103

13

 

(-11)

 

C tým – výsledky v 5. lize – okresní přebor 2017/18

 
         

Turnaj

Termín

Utkání

Hala

Výsledek

1.

Neděle 22.10. 14:00

Vítkovice C – AC Derby Ostrava

Sareza

3:1 (1:1)

1.

Neděle 22.10. 14:30

Vítkovice C – FC Bukanýři Ostrava

 

5:4 (2:3)

Komentář z 1. turnaje

2.

Neděle 05.11. 10:00

Vítkovice C – Inter Ostrava

Sareza

2:4 (1:1)

2.

Neděle 05.11. 10:30

Vítkovice C – Fortuna/Leopards Ostrava

 

3:1 (2:0)

Komentář z 2. turnaje

3.

Sobota 18.11. 11:00

Vítkovice C – Sampdoria Ostrava

Varenská

0:3 (0:1)

3.

Sobota 18.11. 12:00

Vítkovice C – Jiné kafe Ostrava

 

5:5 (2:3)

Komentář ze 3. turnaje

4.

Sobota 02.12. 08:30

Vítkovice C – AC Čepo Pustkovec

Sareza

0:2 (0:1)

4.

Sobota 02.12. 09:30

Vítkovice C – DTJ Vřesina

 

2:3 (2:1)

4.

Sobota 02.12. 10:00

Vítkovice C – FC Mroki Ostrava

 

3:3 (1:1)

Komentář ze 4. turnaje

5.

Sobota 09.12. 08:30

Vítkovice C – Sokol Poruba

Varenská

0:3 (0:1)

5.

Sobota 09.12. 09:30

Vítkovice C – Zvěřaci Ostrava

 

2:3 (1:2)

5.

Sobota 09.12. 10:00

Vítkovice C – Toro Fifejdy

 

2:6 (0:3)

Komentář z 5. turnaje

6.

Neděle 14.01. 11:00

Vítkovice C – AC Derby Ostrava

Varenská

0:1 (0:0)

6.

Neděle 14.01. 11:30

Vítkovice C – FC Bukanýři Ostrava

 

0:5 (0:2)

Komentář z 6. turnaje

7.

Neděle 21.01. 10:00

Vítkovice C – Inter Ostrava

Varenská

1:1 (0:1)

7.

Neděle 21.01. 10:30

Vítkovice C – Fortuna/Leopards Ostrava

 

2:3 (1:1)

Komentář ze 7. turnaje

8.

Sobota 10.02. 12:30

Vítkovice C – Sampdoria Ostrava

Varenská

2:5 (1:2)

8.

Sobota 10.02. 13:30

Vítkovice C – Jiné kafe Ostrava

 

3:2 (0:0)

Komentář z 8. turnaje

9.

Sobota 24.02. 08:30

Vítkovice C – AC Čepo Pustkovec

Sareza

3:1 (1:0)

9.

Sobota 24.02. 09:30

Vítkovice C – DTJ Vřesina

 

7:2 (2:1)

9.

Sobota 24.02. 10:00

Vítkovice C – FC Mroki Ostrava

 

3:0 (1:0)

Komentář z 9. turnaje

10.

Sobota 10.03. 08:30

Vítkovice C – Sokol Poruba

Varenská

0:3 (0:0)

10.

Sobota 10.03. 09:30

Vítkovice C – Zvěřaci Ostrava

 

1:5 (0:4)

10.

Sobota 10.03. 10:00

Vítkovice C – Toro Fifejdy

 

7:4 (1:2)

Komentář z 10. turnaje