Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým 2015/16, 5.liga - okresní přebor

7. 5. 2016

Soutěžní sezóna 2015/16 přinesla následující statistiky C týmu v okresním přeboru:

 

Zápasy C týmu v okresním přeboru 2015/16

Turnaj

Termín

Utkání

Hala

Výsledek

1.

Neděle 18.10. 11:30

Vítkovice C – Čechymen Ostrava

SH Varenská, Ostrava

1:2 (0:1)

1.

Neděle 18.10. 12:30

Vítkovice C – FK Pegasus Ostrava

SH Varenská, Ostrava

0:4 (0:3)

1.

Neděle 18.10. 13:00

Vítkovice C – FC TORO Fifejdy

SH Varenská, Ostrava

2:9 (2:2)

 

Komentář z 1.turnaje:

http://www.futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/aktuality/c-tym---1.turnaj-op.html

 

 

2.

Neděle 08.11. 08:00

Vítkovice C – FC Sampdoria Ostrava

SH Varenská, Ostrava

1:0 (0:0)

2.

Neděle 08.11. 09:30

Vítkovice C – Dravci Dolní Benešov

SH Varenská, Ostrava

1:0 (0:0)

2.

Neděle 08.11. 10:30

Vítkovice C – Fortuna/Leopards OV

SH Varenská, Ostrava

4:1 (1:1)

 

Komentář z 2.turnaje:

http://www.futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/aktuality/c-tym---2.turnaj-op.html

 

 

3.

Neděle 22.11. 11:00

Vítkovice C – Zvěřáci Ostrava I.

SH Varenská, Ostrava

5:1 (2:0)

3.

Neděle 22.11. 12:30

Vítkovice C – AC Derby Ostrava

SH Varenská, Ostrava

1:1 (0:0)

3.

Neděle 22.11. 13:30

Vítkovice C – TJ Sokol Poruba

SH Varenská, Ostrava

3:1 (2:0)

 

Komentář ze 3.turnaje:

http://www.futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/aktuality/c-tym---3.turnaj-okresniho-preboru.html

 

 

4.

Neděle 29.11. 14:00

Vítkovice C – Inter Ostrava

SH Varenská, Ostrava

2:0 (0:0)

4.

Neděle 29.11. 15:00

Vítkovice C – ATM Hlučín

SH Varenská, Ostrava

1:5 (0:3)

4.

Neděle 29.11. 16:00

Vítkovice C – Zvěřáci Ostrava II.

SH Varenská, Ostrava

2:3 (1:1)

 

Komentář ze 4.turnaje:

http://www.futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/aktuality/c-tym---4.turnaj-okresniho-preboru.html

 

 

5.

Sobota 19.12. 11:30

Vítkovice C – Jiné kafe Ostrava

SH Varenská, Ostrava

2:3 (2:0)

5.

Sobota 19.12. 12:00

Vítkovice C – FC Bukanýři Ostrava

SH Varenská, Ostrava

2:3 (2:1)

5.

Sobota 19.12. 13:30

Vítkovice C – AC Čepo Pustkovec

SH Varenská, Ostrava

2:3 (1:1)

 

Komentář z 5.turnaje:

http://www.futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/aktuality/c-tym---5.turnaj-okresniho-preboru.html

 

 

6.

Neděle 10.01. 08:30

Vítkovice C – Čechymen Ostrava

SH Varenská, Ostrava

5:0 k.

6.

Neděle 10.01. 09:30

Vítkovice C – FK Pegasus Ostrava

SH Varenská, Ostrava

1:5 (0:1)

6.

Neděle 10.01. 10:00

Vítkovice C – FC TORO Fifejdy

SH Varenská, Ostrava

5:0 k.

 

Komentář z 6.turnaje:

http://www.futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/aktuality/c-tym---6.turnaj-okresniho-preboru.html

 

 

7.

Neděle 31.01. 08:00

Vítkovice C – FC Sampdoria Ostrava

SH Varenská, Ostrava

2:3 (1:0)

7.

Neděle 31.01. 09:30

Vítkovice C – Dravci Dolní Benešov

SH Varenská, Ostrava

4:4 (2:3)

7.

Neděle 31.01. 10:30

Vítkovice C – Fortuna/Leopards OV

SH Varenská, Ostrava

3:2 (1:2)

 

Komentář ze 7.turnaje:

http://www.futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/aktuality/c-tym---7.turnaj-okresniho-preboru.html

 

 

8.

Sobota 27.02. 11:00

Vítkovice C – Zvěřáci Ostrava I.

SH Sareza, Ostrava

1:0 (1:0)

8.

Sobota 27.02. 12:30

Vítkovice C – AC Derby Ostrava

SH Sareza, Ostrava

1:2 (0:1)

8.

Sobota 27.02. 13:30

Vítkovice C – TJ Sokol Poruba

SH Sareza, Ostrava

0:5 (0:0)

 

Komentář z 8.turnaje:

http://www.futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/aktuality/c-tym---8.turnaj-okresniho-preboru.html

 

 

9.

Neděle 13.03. 08:00

Vítkovice C – Inter Ostrava

SH Varenská, Ostrava

0:5 (0:2)

9.

Neděle 13.03. 09:00

Vítkovice C – ATM Hlučín

SH Varenská, Ostrava

2:1 (1:1)

9.

Neděle 13.03. 10:00

Vítkovice C – Zvěřáci Ostrava II.

SH Varenská, Ostrava

2:5 (1:3)

 

Komentář z 9.turnaje:

http://www.futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/aktuality/c-tym---9.turnaj-okresniho-preboru.html

 

 

10.

Neděle 27.03. 08:30

Vítkovice C – Jiné kafe Ostrava

SH Varenská, Ostrava

0:6 (0:4)

10.

Neděle 27.03. 09:00

Vítkovice C – FC Bukanýři Ostrava

SH Varenská, Ostrava

2:2 (1:2)

10.

Neděle 27.03. 10:30

Vítkovice C – AC Čepo Pustkovec

SH Varenská, Ostrava

1:8 (0:4)

 

Komentář z 10.turnaje:

http://www.futsalvitkovice.estranky.cz/clanky/aktuality/c-tym---10.turnaj-okresniho-preboru.html

 

 

 

Konečná tabulka okresního přeboru 2015/16

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

Sampdoria Ostrava

30

18

2

10

105: 75

56

 

( 8)

 

2.

Inter Ostrava

30

17

3

10

94: 72

54

 

( 6)

 

3.

Pegasus Ostrava

30

16

5

9

111: 84

53

 

( 11)

 

4.

Toro Fifejdy

30

16

4

10

119: 87

52

 

( 4)

 

5.

Zvěřáci OSTRAVA

30

16

3

11

91: 78

51

 

( 3)

 

6.

Čechymen

30

16

1

13

90: 82

49

 

( 7)

 

7.

ATM Hlučín

30

16

1

13

105: 91

49

 

( 1)

 

8.

Fortuna/Leopards

30

15

3

12

95: 88

48

 

( 12)

 

9.

AC Derby

30

14

5

11

78: 68

47

 

( -1)

 

10.

Sokol Poruba

30

14

4

12

86: 84

46

 

( -2)

 

11.

Roub Vítkovice C

30

11

3

16

58: 84

36

 

(-12)

 

12.

AC Čepo Pustkovec

30

11

2

17

77: 85

35

 

(-13)

 

13.

Bukanýři Ostrava

30

10

2

18

87:117

32

 

(-16)

 

14.

Jiné Kafe Ostrava

30

9

4

17

67: 97

31

 

(-17)

 

15.

Zvěřáci Ostrava

30

9

2

19

69: 96

29

 

( -7)

 

16.

Dolní Benešov

30

7

4

19

63:117

25

 

(-11)