Jdi na obsah Jdi na menu
 


C tým 2013/14 - 6.soutěž, 1.okresní třída

20. 4. 2014

Přehled zápasů:

1.turnaj, neděle 10.11.2013
hala Sareza, Ostrava - Přívoz
Sestava: Novák T. – Ruta, Novák M., Brázda, Fubšo, Pastor, Šimečka, Střižík, Tučný, Žurovec, Škorňák
14:30 KFV Roub Vítkovice C - SK Krmelín B 0:3 (0:1)
16:00 KFV Roub Vítkovice C - TJ Sokol Poruba B 1:2 (0:1) Žurovec
17:00 KFV Roub Vítkovice C - AC Čepo Pustkovec B 4:2 (2:1) Žurovec 3, Ruta

2.turnaj, sobota 14.12.2013
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Jašíček – Brázda, Fubšo, Pastor, Šimečka, Střižík, Tučný, Vyoral, Magdolen, Vašek, Škorňák
11:30 KFV Roub Vítkovice C – FC Nedohoda Ostrava 1:0 (0:0) Škorňák
12:00 KFV Roub Vítkovice C – DTJ Vřesina 2:0 (1:0) Magdolen, Vašek
13:30 KFV Roub Vítkovice C – Zvěřaci Ostrava B 1:1 (1:1) Škorňák

3.turnaj, sobota 4.1.2014
hala Sareza, Ostrava - Přívoz
Sestava: Kubáň, Jašíček – Tučný (k), Ruta, Brázda, Fubšo, Pastor, Šimečka, Střižík, Vyoral, Novák M., Magdolen
08:30 KFV Roub Vítkovice C – FT Brušperk 5:0 kontumačně (soupeř neměl uhrazený FUTIS)
09:00 KFV Roub Vítkovice C – FC Narcis Ostrava 0:1 (0:0)
10:30 KFV Roub Vítkovice C – FC Bukanýři Ostrava 2:3 (0:1) Novák, Ruta

4.turnaj, neděle 2.2.2014
hala Varenská, Ostrava 1
Sestava: Jašíček – Novák T. (k), Ruta, Šalamon, Brázda, Fubšo, Pastor, Střižík, Magdolen, Mičkal
08:00 KFV Roub Vítkovice C – FC Mroki Ostrava 4:5 (1:2) Mičkal 2, Šalamon, Novák T.
09:30 KFV Roub Vítkovice C – Orel Stěbořice 5:0 kontumačně (soupeř neměl uhrazený FUTIS)
10:30 KFV Roub Vítkovice C – FC Zwěř Ostrava 3:2 (2:2) Pastor, Střižík, Ruta

5.turnaj neděle 23.2.2014
hala Sareza, Ostrava - Přívoz
Sestava: Kubáň, Jašíček – Tučný (k), Ruta, Brázda, Fubšo, Pastor, Střižík, Novák M., Šalamon, Magdolen
11:00 KFV Roub Vítkovice C – Marhory Ostrava 1:1 (1:0) Šalamon
12:00 KFV Roub Vítkovice C – Gallaher Ostrava 0:3 (0:3)
13:00 KFV Roub Vítkovice C – FC Šalamoun Ostrava 4:1 (1:0) Novák 2, Tučný, Pastor

Konečná tabulka 6.soutěže - 1.okresní třídy 2013/2014

1.

DTJ Vřesina

15

11

1

3

62: 39

34

 

2.

Zvěřáci Ostrava

15

10

3

2

52: 25

33

 

3.

FT Brušperk

15

10

0

5

59: 31

30

 

4.

Gallaher Ostrava

15

10

0

5

56: 38

30

 

5.

SK Krmelín B

15

9

2

4

56: 32

29

 

6.

FC Bukanýři Ostrava

15

9

0

6

56: 40

27

 

7.

KFV Roub Vítkovice C

15

7

2

6

33: 24

23

 

8.

TJ Sokol Poruba B

15

6

4

5

38: 42

22

 

9.

AC Čepo Pustkovec B

15

6

1

8

40: 51

19

 

10.

Marhory Ostrava

15

5

3

7

39: 47

18

 

11.

FC Narcis Ostrava

15

5

2

8

29: 51

17

 

12.

Orel Stěbořice

15

5

1

9

27: 49

16

 

13.

FC Zwěř Ostrava

15

3

6

6

31: 45

15

 

14.

Šalamoun Ostrava

15

3

4

8

30: 49

13

 

15.

FC Mroki Ostrava

15

3

1

11

42: 64

10

 

16.

FC Nedohoda Ostrava

15

2

2

11

20: 43

8